Судівська бригада на чолі з Катериною Монзуль проведе матч жіночої Ліги чемпіонів
Автор: Олег Семенченко

Жіноча українська бригада арбітрів проведе матч жіночої Ліги чемпіонів, інформує офіційний сайт Комітету арбітрів ФФУ. На першому поєдинку чвертьфіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться на стадіоні "Парк Олімпік Ліон" у місті Десін-Шарп'є, що поблизу Ліона, буде працовати українська судівська бригада.

У середу, 20 березня, о 21:45 за київським часом, Катерина Монзуль розпочне поєдинок між французьким "Ліоном" та німецьким "Вольфсбургом". Допомагатимуть Катерині будуть асистенти - Марина Стрілецька та Олександра Ардашева, а також четвертий арбітр - Анастасія Романюк. Спостерігачем арбітражу призначено Катаржину Вієржбовську з Польщі.

Нагадаємо, у фінальному матчі жіночої Ліги чемпіонів сезону 2017/2018, що проходив в Києві, "Ліон" переграв "Вольфсбург" з рахунком 4:1 лише у екстра-таймі. Основний час тієї зустрічі завершився з рахунком 0:0.