Довбик забив свій 19-й гол в Ла Лізі
Автор: Олег Семенченко

Український форвард Артем Довбик забив свій 19-й гол в поточному чемпіонаті Іспанії. На 57-й хвилині матчу з "Лас-Пальмасом" Довбик реалізував 11-метровий - 2:0. Також, зазначимо, на заміну в цьому матчі вийшов Віктор Циганков.

Нагадаємо, Артем Довбик на 26-й хвилині матчу з "Лас-Пальмасом" не реалізував пенальті, однак, його партнер по команді Давід Лопес Сільва зумів добити м'яч у ворота суперника і відкрити рахунок - 0:1.

Довбик вийшов у стартовому складі "Жирони" на гру 33-го туру чемпіонату Іспанії проти "Лас-Пальмаса". У поточному сезоні Артем Довбик зіграв за "Жирону" в 34 матчах, забив 18 голів і зробив сім результативних передач, Віктор Циганков - у 28 матчах, забив шість голів і зробив чотири асисти.

Читай також: Артем Довбик - у "старті" "Жирони" на матч проти "Лас-Пальмаса", Віктор Циганков - в запасі