Довбик та Циганков отримали оцінки за матч проти "Лас-Пальмаса"
Автор: Артур Малкин

Український нападник "Жирони" Артем Довбик забив "Лас-Пальмасу" (2:0) у гостьовому матчі 33-го туру Ла Ліги.

При цьому він отримав найнижчу оцінку від Sofascore в команді – 6,2 бала, коли середня в "Жироні" за гру 6,98.

Довбик виконував пенальті на 26-й хвилині – не зміг переграти Альваро Вальєса, проте на добиванні зіграв Давід Лопес. Але вже на 57-й реалізував пенальті.

Артем за 70 хвилин у матчі виконав 2 удари в площину воріт, 1 повз, мав 1,74 за xG, втратив 2 великі нагоди забити, віддав 5 точних передач (56%), виграв 4 з 5 єдиноборств, також отримав жовту, 6 разів втрачав м’яч.

У цій же грі вперше з 31 березня був на полі Віктор Циганков – зіграв 20 хвилин, отримав 6,6 бала.