Михайло Мудрик отримав найнижчі оцінки за матч з "Фулгемом" від статистичних порталів
Автор: Олексій Безуглий

Вінгер "Челсі" Михайло Мудрик відіграв 45 хвилин у матчі АПЛ з "Фулгемом" (0:0) та був замінений після перерви. За час відведений йому на полі українець не зумів проявити своїх найкращих якостей.

До того ж, статистика красномовно свідчить, що 22-річний футболіст провалив поєдинок. За перший тайм⁠: 0 ударів⁠, 0 зароблених фолів⁠, 0 створених моментів, 0 обведень.

Статистичні портали поставили Мудрику відповідні оцінки. WhoScored "нагородив" Михайла оцінкою 6.0 - це найгірший показник у команді.

За оцінкою SofaScore Мудрик награв на 6.4 бали. Нижчий рейтинг має лише Кай Гаверц.

Загалом Мудрик здійснив 19 дотиків та 11 точних пасів з 16 (69% точність). У Михайла була одна виграна дуель з п’яти та 6 втрат.

Читай також: Михайло Мудрик взяв участь у тренуванні "Челсі" перед грою з "Фулгемом" (+Відео)