Кріштіану Роналду з "Аль-Насром" безславно вибули з Суперкубка Саудівської Аравії
Автор: Олексій Безуглий

Зірка "Аль-Насру" Кріштіану Роналду не зумів відзначитися у своїй другій грі за нову команду. Команда з Ер-Ріяда програла з рахунком 1:3 у півфінальному поєдинку за Суперкубок Саудівської Аравії проти "Аль-Іттіхада". Португальський нападник знову вийшов на вістрі атаки "Аль-Насра" і відіграв весь матч, але не зміг відзначитися голом.

"Аль-Іттіхад" вийшов вперед у першому таймі завдяки голам Ромаріньо на 15-й хвилині та Абдерразака Хамдалли на 43-й. Роналду, з іншого боку, завдав одного удару по воротах суперників, але його парирував голкіпер Марсело Грое.

"Аль-Наср" відквитав один гол у другому таймі. На 67-й хвилині відзначився Таліска - 1:2.

Однак у доданий час "Аль-Іттіхад" завдяки Муханнаду аль-Шанкіті встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:1.

Таким чином, "Аль Іттіхад" виходить до фіналу, де змагатиметься за трофей з "Аль Фейха".

Читай також: Кріштіану Роналду отримав невтішну відповідь на питання, яке давно його мучило