Ендрю Робертсон: "Ми не чинили достатнього тиску на Тоні Крооса"
Автор: Олег Леончук

Хавбек збірної Шотландії Ендрю Робертсон пояснив поразку своєї національної команди в матчі відкриття чемпіонату Європи 2024 року з Німеччиною (1:5).

- Ми не чинили достатнього тиску на м'яч і на Тоні Крооса, який практично вільно диктував свою волю. За грою в пас він, можливо, найкращий у світі, і коли ви дозволяєте такому гравцеві володіти м'ячем і не зближуєтеся з ним, на жаль, він робитиме правильні передачі, - цитує Ендрю Робертсона офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, у першому матчі турніру, який відбувся вчора, 14 червня, збірна Німеччини обіграла Шотландію з розгромним рахунком 5:1. На 10-й хвилині рахунок у матчі відкрив атакувальний півзахисник збірної Німеччини Флоріан Вірц. На 19-й хвилині хавбек німецької національної команди Джамал Мусіала зміцнив її перевагу. На 45+1-й хвилині нападник збірної Німеччини Кай Хаверц забив третій гол своєї команди, реалізувавши 11-метровий.

На 68-й хвилині нападник Ніклас Фюллькруг забив четвертий гол господарів. На 87-й хвилині центральний захисник збірної Німеччини Антоніо Рюдігер забив гол у свої ворота. А на 90+3-й хвилині п'ятий гол господарів забив півзахисник Емре Джан.

Читай також: Стів Кларк: "Це була важка ніч для наших захисників"