Тренер збірної Словаччини: "Ми віддали супернику останні 30 хвилин зустрічі, в які нас і покарали"
Автор: Артур Малкин

Головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона прокоментував події сьогоднішнього матчу 2-го туру групового раунду Євро-2024 проти України, в якому наша команда здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

"Це був важкий матч. Деякими моментами я задоволений, іншими — менше. Я задоволений командою. Я не можу її звинувачувати. У суперників чудові якості, у рейтингу ФІФА Україна на 20 місць попереду нас.

Сьогодні ми грали проти дуже сильного суперника. Я пишаюся своїми хлопцями. Ми віддали супернику останні 30 хвилин зустрічі, в які нас і покарали.

У нас була можливість уже зараз забронювати місце в плей-оф, але ми зіткнулися з командою, якій потрібна була перемога, щоб залишитися в грі", — цитує Кальцону офіційний сайт УЄФА.