Асистенти: Махбот Бейгі (Швеція), Андреас Седерквіст (Швеція)
Албанія: Стракоша, Балью, Аєті, Джімсіті, Мітай, Рамадані, Асллані, Лачі (Беріша, 70), Асані (Мучі, 81), Байрамі (Ходжа, 70), Манай (Броя, 59)
Тренер: Сілвіньйо
Іспанія: Рая, Навас, Вівіан, Лапорт (Ле Норман, 46), Грімальдо, Субіменді, Меріно, Ольмо (Баена, 84), Ферран (Ямал, 71), Оярсабаль (Фермін, 62), Хоселу (Мората, 72)
Тренер: Луїс де ла Фуенте
Попередження: Байрамі, 66, Беріша, 89 - Вівіан, 90

Луїс де ла Фуенте, як і очікувалося, виставив на заключний матч групового етапу своїх резервістів. Виключенням став Лапорт, але його вихід пов’язаний з відсутністю через травму Начо. До того ж в перерві на полі замість Емеріка з’явився Робін Ле Норман (такий от кругообіг французів в іспанській збірній). Багато хто чомусь думав, що ця ротація якимось дивом облегшить життя албанцям, яким у цьому матчі потрібна була виключно перемога. Не зрозуміло тільки з якого дива виникали такі думки. Так, іспанці вийшли другим складом, але цей другий склад на голову сильніший за найкращий варіант збірної Албанії. Ну й дива зрештою не сталося – "Червона фурія" спокійно, на класі, здобула третю перемогу в групі, знову завершивши матч без пропущеного голу.

{{widget:lineup:26089}}

На самому старті поєдинку "Орли" дещо ошелешили суперника своїми різкими, активними, а подекуди й по-спортивному агресивними переміщеннями. Такий ось, образно кажучи, піратський стиль гри контрастував з виглядом головного тренера збірної Албанії Сілвіньйо, котрий виглядав імпозантно і вишукано в своєму костюмі-трійці. Втім, здебільшого це була лише активна біганина без реального загострення біля воріт Давіда Раї. Албанці загалом в першій третині тайму ще й м’яч доволі якісно контролювали, проте це також стосується гри в безпечній зоні і дуже далеко від карного майданчика іспанців.

"Фурія роха", втім, доволі швидко прийшла до тями і почала створювати моменти. На 12-й хвилині по флангу класно увімкнувся Хесус Навас, виконав подачу на Мікеля Меріно, але з його ударом впорався Томас Стракоша. А вже наступна атака Іспанії стала результативною. Ну й вкотре було продемонстровано, що все геніальне – просто. Лапорт зі своєї половини віддав вертикальну передачу на Ольмо, котрий майстерно розташувався між півзахисниками і захисниками "Орлів", той миттєво оцінив ситуацію і виконав тонку передачу у вільну зону, в яку, вміло відірвавшись від опікуна, саме забіг Ферран – технічний удар під дальню стійку і рахунок в поєдинку відкрито.

Після голу іспанці увімкнули свій вже фірмовий високий пресинг, якого до того якось не спостерігалося, налагодили контроль м’яча і Албанія буквально розчинилася на полі. Команда Сілвіньйо "сідала" дуже низько і майже не атакувала, тож не дуже було схоже, що їй потрібна виключно перемога в цьому матчі. Втім, Сілвіньйо щось таке казав напередодні. Мовляв, ми будемо скромними, але працьовитими. Що ж, попрацювати албанцям довелося добряче, особливо без в плані роботи без м’яча. І навіть вдалося до останнього зберігати шанси бодай на нічию. Але це вже більше питання до якості реалізації моментів іспанцями.

Один тільки Алекс Грімальдо мав закінчувати цей матч з двома-трьома асистами. Лівий латераль "Баєра" разом з Дані Ольмо та Давідом Раєю (цікаво, що всі вони не грають в Ла Лізі) зрештою стали одними з головних героїв цієї перемоги. Також варто відзначити й центрбека "Атлетіка" Вівіана, котрий проводив лише третій матч за "Червону фурії". Дані виграв абсолютно все що тільки можна виграти у власному карному майданчику і одного разу підсбороздитьтрахував воротаря. Ольмо грав елегантно і тонко, віддав гольову передачу, Рая зробив кілька ефектних сейвів, а Грімальдо без упину борознив свою бровку, роблячи гострі передачі. Чудові нагоди з його передач мали Ферран, Меріно, Хоселу та Ольмо. Перші двоє били відверто неточно, третій міг забити один з найкрасивіших голів на груповому етапі, ефектно склавшись і пробивши в падінні п’яткою, а удар Дані заблокував захисник.

Моменти за участі Грімальдо, Феррана та Меріно відбулися наприкінці 1-го тайму, Хоселу робив красу в дебюті 2-ї половини, а момент у Ольмо виник в результаті швидкої атаки ближче до 80-ї хвилини. Щодо збірної Албанії, то команда Сілвіньйо по перерві трохи додала в активності на половині поля суперника, але до небезпечних моментів справа доходила зрідка. Однак в старанні і бажанні зрівняти рахунок албанцям не відмовиш. Від того й матч загалом проходив досить жваво. Гострота біля воріт Раї почала виникати з виходом на поле Армандо Брої, котрий замінив Рея Маная. Спершу форвард "Челсі" намагався перекинути голкіпера "Арсенала" (таке собі міні-лондонське дербі у Дюссельдофі), а вже у компенсований час Броя по-футзальному пробивав в дотик, але Рая знову зробив ефектний сейв. Іспанці ж в свою чергу не надто прагнули подвоїти перевагу, хоча у них і були перспективні виходи в атаку.

1:0 – Іспанія проходить груповий етап без втрат очок і пропущених м’ячів і тепер очікує на свого суперника в плей-оф, яким, скоріш за все, буде третя команда групи D (швидше за все, це буде Австрія). Втім, враховуючи трагедію збірної Хорватії у паралельному матчі, непогані шанси на плей-оф має тепер і Угорщина. В разі, якщо угорці стануть однією з чотирьох третіх команд в 1/8 фіналу, то саме вони тоді будуть суперником команди Луїса де ла Фуенте. Ну а збірна Албанії старалася, увійшла в історію з найшвидшим голом на чемпіонатах Європи, але зрештою все ж фінішувала останньою в групі В, що, власне, і очікувалося перед початком турніру.