Доменіко Тедеско: "Ми розуміли: якщо Україна заб'є один гол, то ми вилетимо"
Автор: Артур Малкин

Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско прокоментував нічию в останньому турі группового раунду Євро-2024 проти команди України (0:0).

"Для нас було важливо кваліфікуватися. Ми знали, що нам не можна було програвати. Ми хотіли перемогти, могли забити.

З нашого готелю ми виїхали за годину до матчу у супроводі. Ми їхали зі швидкістю 20-25 км на годину, зупинялися на кожному світлофорі. Я такого ще не бачив. Нам довелося скоротити розігрів і в мене було 2 хвилини на промову.

Україні не було, що втрачати. Ми розуміли, якщо вони заб'ють один гол, то ми вилетимо. Наша група складніша, ніж багато хто думає.

Я знаю, що нашим гравцям світили в очі, затримка в дорозі, відмова від переносу матчу хоча б на 15 хвилин. Тут можливе все.

Мій посил нашим вболівальникам - вони нам потрібні і вони це знають. Не бачив, щоб де Брюйне казав іншим гравцям, щоб вони не підходили до фанатів.

Ми вийшли на це Євро, щоб бути частиною найкращих. Можемо протистояти проти будь-кого", - сказав тренер на прес-конференції.

Збірна України, нагадаємо, посіла останнє місце в групі і залишила турнір.