Джанлуїджі Доннарумма: "Боляче вилітати подібним чином, ми просимо вибачення у всіх"
Автор: Артур Малкин

Голкіпер та капітан збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма прокоментував поразку від Швейцарії (0:2) у матчі 1/8 фіналу Євро-2024.

"Боляче вилітати подібним чином, ми просимо вибачення у всіх. Сьогодні ми розчарували, Швейцарія заслужила на перемогу. Нам було важко всю гру. У першому таймі ми надто часто втрачали м'яч, залишали Швейцарії дуже багато простору. Це був дуже важкий матч, важко переварити його.

Чи не вистачало нам сміливості? Нам не вистачило всього у цій грі, у тому числі й якості, у першому таймі ми грали дуже погано, суперник володів м'ячем. Ми мали розпочати добре другий тайм, але відразу ж пропустили. Потрібно це прийняти, ми розчарували", — цитує Доннарум Tuttomercatoweb.

Нагадаємо, збірна Італії стала переможцем Євро-2020, який проходив у 2021 році. Таким чином вона не змогла захистити титул.