Асистенти: Василе Маринеску (Румунія), Михай Артене (Румунія)
"Аталанта (Бергамо, Італія)" - "Баєр (Леверкузен, Німеччина)" 3:0
Голи: Лукман, 12, Лукман, 26, Лукман, 75
"Аталанта ": Муссо, Руджері (Толой, 90+1), Дзаппакоста (Гатебур, 84), Хін, Колашинац (Скальвіні, 46), Джимсіті, Де Кетеларе (Пашаліч, 57), Эдерсон, Копмейнерс, Лукман, Скамакка (Туре, 84)
Тренер: Джанпьеро Гасперини
"Баєр ": Коварж, Фрімпонг (Телла, 81), Інкапіє, Тапсоба, Грімальдо (Гложек, 69), Станішич (Бонифейс, 46), Та, Віртц (Шик, 81), Адлі, Джака, Паласіос (Андріх, 68)
Тренер: Хаби Алонсо
Попередження: Джимсіті, 22, Скамакка, 35, Дзаппакоста, 60, Копмейнерс, 70 - Віртц, 35, Тапсоба, 67, Андріх, 73

Закінчився матч фіналу Ліги Європи, в якому зустрілися італійська "Аталанта" і німецький "Байєр". Команди грали на стадіоні "Авіва" в Дубліні (Ірландія). Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь "Аталанти".

Уже на 12-й хвилині зустрічі нападник "Аталанти" Адемола Лукман із передачі Давіде Дзаппакости відкрив рахунок у грі. Потім, на 26-й хвилині, нігерійський форвард забив другий м'яч бергамасків, оформивши дубль. Уже в другому таймі, на 75-й хвилині Адемола Лукман оформив хет-трик, довівши рахунок у матчі до розгромного.

Таким чином, "Аталанта" вперше у своїй історії виграла Лігу Європи.

Нагадаємо, "Байєр" до цього став чемпіоном Бундесліги, не зазнавши жодної поразки в сезоні.  "Аптекарі" здобули 28 перемог і шість разів зіграли внічию.

Читай также: Лига Европы. "Аталанта" – "Байер" 3:0. Видеообзор матча