Меморіал Валерія Лобановського. Ізраїль (U-21) — Болгарія (U-21) — 1:1, по пенальті — 5:4

Турнір Валерія Лобановського. Півфінал

Ізраїль (U-21) — Болгарія (U-21) — 1:1 (0:1), по пенальті — 5:4

Голи: Арад (86, з пенальті) — Юруков (19).

Серія пенальті: 0:1 — Крутцев, 1:1 — Шломо, 1:2 — Чандуров, 2:2 — Халайла, 2:3 — Петков, 3:3 — Алмог, 3:3 — Хрістов (голкіпер), 3:3 — Арад (поперечина), 3:4 — Дімітров, 4:4 — Лакао, 4:4 — Борюков (поперечина), 5:4 — Наджар.

Ізраїль: Цур, Шломо, Карзев (Гроппер, 66), Барібо (Ашкеназі, 46), Алмог, Даса (Халайла, 46), Гурфінкель (Наджар, 82), Йосеффі (Савір, 82), Арад (к), Кохен Гертель (Лакао, 82), Альтман (Кохен, 66).

Болгарія: Наумов (к), А. Хрістов (Петков, 46), Томбак, Антов, Крутцев, Ковачев (Дімітров, 46), П. Хрістов, Лясков (Найденов, 46), Юруков (Чандуров, 88), Теменужков (Борюков, 72), Котев (Тілев, 64).

Попереджені: Барібо — Ковачев, А. Хрістов, Петков.

У півфінальному поєдинку ізраїльтяни в серії пенальті обіграли однолітків зі збірної Болгарії.

Турнір Валерія Лобановського розпочався із драматичного поєдинку на НТК ім. В. Баннікова. Збірна Ізраїлю протягом більшої частини матчу виглядала більш організовано, однак доволі курйозний гол зі штрафного у виконанні Юрукова подарував перевагу болгарам. Ще протягом першого тайму ізраїльтяни могли забивати, однак голкіпер суперників Наумов здійснив декілька сейвів, а ще одного разу балканців виручила штанга.

Фото прес-служби УАФ

У другому таймі номінальні господарі ще сильніше притисли суперників до їхніх воріт і, втративши чимало нагод, усе ж переломили хід зустрічі на 86-й хвилині, коли Арад реалізував 11-метровий. Після цього середземноморці мали одразу чотири моменти для того, аби завершити зустріч, однак їм не вистачало точності.

У підсумку сильнішого довелося визначати в серії пенальті, де ключовим став постріл болгарина Борюкова у поперечину. Таким чином, 5 червня у фіналі турніру збірна Ізраїлю зустрінеться із переможцем матчу Україна — Кіпр.