Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Уахахаха
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7

https://bbcccnn.org/koli-nastav-chas-otrimati-gros...

«Коли настав час отримати гроші, організатори зникли!» А брeхун зі своїми шісткaми поїхав у ресторан бухати

1 особа та текст «эвелина гусаровская 20 20ч. неприемно здивована ставленням оточення порошенка до людей. я тисяче таких як я залишили справи прийхали до столици, щоб його пдтримати. He за грош, не за жу, за покликом серця. нам казали: проёзд компенсуемо, обд органзуемо, тi̇льки приёзжайте. ми прийхали, весь день простояли. A коли настав час отримати грош хоча б на обратну дорогу- органзатори зникли. купила квиток собі i ще двом жинкам, бо люди поврили грошей 3 собою не взяли.

 

muntyan

ну, це вже класика, при чому безвідносно до особи бариги чи ще когось з наших політиканів, лохів постояти на морозі під судами чи ще деінде кидають всі і завжди, але лох ніколи не переведеться...

 

muntyan

Даже по тузіку не дали :)))) я ж казав, хто в ресторан не поїхав всі лохота до останнього

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

ну, це вже класика, при чому безвідносно до особи бариги чи ще когось з наших політиканів, лохів постояти на морозі під судами чи ще деінде кидають всі і завжди, але лох ніколи не переведеться...

Скільки раз обпеклися і все одно отарами приходять знову

 

Malder

Ахаха диагноз

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

Скільки раз обпеклися і все одно отарами приходять знову

Лох це доля і діагноз одночасно...

 

muntyan

Токсичні сайти з фейковою інформацією:

1tvcrimea.ru

20seconds.net.ua

22seconds.net.ua

24-online.com.ua

27seconds.net.ua

30seconds.com.ua

33seconds.com.ua

360.biz.ua

4th.com.ua

60seconds.in.ua

admin-gorlovka.ru

allnews.com.ua

antifashist.com

antifashist.com

antikor.com.ua

antimaydan.info

bagnet.org

bbc-ccnn.com

bbcccnn.co

bbcccnn.com.ua

bbcccnn.org

https://www.stopfake.online/p/blog-page.html

Це вам ідіотам діагноз

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

https://bbcccnn.org/koli-nastav-chas-otrimati-gros...

«Коли настав час отримати гроші, організатори зникли!» А брeхун зі своїми шісткaми поїхав у ресторан бухати

1 особа та текст «эвелина гусаровская 20 20ч. неприемно здивована ставленням оточення порошенка до людей. я тисяче таких як я залишили справи прийхали до столици, щоб його пдтримати. He за грош, не за жу, за покликом серця. нам казали: проёзд компенсуемо, обд органзуемо, тi̇льки приёзжайте. ми прийхали, весь день простояли. A коли настав час отримати грош хоча б на обратну дорогу- органзатори зникли. купила квиток собі i ще двом жинкам, бо люди поврили грошей 3 собою не взяли.

що таке "за жу"?)

 

аммиак

лох не мамонт

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Токсичні сайти з фейковою інформацією:

1tvcrimea.ru

20seconds.net.ua

22seconds.net.ua

24-online.com.ua

27seconds.net.ua

30seconds.com.ua

33seconds.com.ua

360.biz.ua

4th.com.ua

60seconds.in.ua

admin-gorlovka.ru

allnews.com.ua

antifashist.com

antifashist.com

antikor.com.ua

antimaydan.info

bagnet.org

bbc-ccnn.com

bbcccnn.co

bbcccnn.com.ua

bbcccnn.org

https://www.stopfake.online/p/blog-page.html

Так що, неправда? Розрахувались з усіма?

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Токсичні сайти з фейковою інформацією:

1tvcrimea.ru

20seconds.net.ua

22seconds.net.ua

24-online.com.ua

27seconds.net.ua

30seconds.com.ua

33seconds.com.ua

360.biz.ua

4th.com.ua

60seconds.in.ua

admin-gorlovka.ru

allnews.com.ua

antifashist.com

antifashist.com

antikor.com.ua

antimaydan.info

bagnet.org

bbc-ccnn.com

bbcccnn.co

bbcccnn.com.ua

bbcccnn.org

https://www.stopfake.online/p/blog-page.html

а почему ты скромно умолчал кто автор этого списка?

А я вот посмотрел их на фейсбуке. Почему то основная активность их касается разоблачения "фейков" о Порошенко, и деятельность до 2019 года. А чего так?

 

Sith

Заодно и комменты на этом стопфаке прочитал. Ну ясно, очередная порошнявая туса.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

а почему ты скромно умолчал кто автор этого списка?

А я вот посмотрел их на фейсбуке. Почему то основная активность их касается разоблачения "фейков" о Порошенко, и деятельность до 2019 года. А чего так?

Потому что это сектант Кириллыч.

 

Olegechek

Пиздеж высшей степени

Люди всё попросали, и поехали поддержать Пороха, ыыыыыы БЕЗ денег поехали в другой город!!

Ебать какой тупой вброс, расчитаный на лохов

 

Вор

Эвелина Гусарская:) Скрепненько

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

Так що, неправда? Розрахувались з усіма?

З ,,порохоботами розрахувалися''.

Не розрахувалися з тими хто голосував по приколу та тими хто ходить на усі мітинги по приколу.

А те що багата людина поїхала вечеряти в пристойний ресторан то що у цьому поганого?Поїхав відмітити завершення зеленого шабашу над ним,а заодно й Водохреща відмітити .Чи ти б йому запропонував ,,Пузату хату''?

Але у мене є зустрічне запитання,в якій серії ,,блокбастера'' ,,Слуга народу'' сім'я виїзджає на відпочинок на Сейшели?

Я його так епізодами переглядав,підскажи в якій серії я перегляну.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Эвелина Гусарская:) Скрепненько

явно шлюхи ім'я)

але я впевнений що сектантів пару тисячь могли і по зову серця в Жуляни прибути

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

явно шлюхи ім'я)

але я впевнений що сектантів пару тисячь могли і по зову серця в Жуляни прибути

Думаю, що більше.

 
Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Потому что это сектант Кириллыч.

Ти віриш таким сайтам ? Як кажуть ," з богом , Парася!"

І про "сєкту " . Се́кта (secta — школа, вчення, від лат. sequor — слідую) — релігійне об'єднання, що відокремилося від пануючого в країні релігійного напряму . Обзиваючи мене сектантом , ти підтверджуєш свою приналежність до " пануючого в краіні релігійного напряму " , тобто до церкви шанувальників зеленоі плісняви . З чим тебе і поздоровляю . Б'єш поклони партрєту святого янєлоха ?

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Думаю, що більше.

Петро Олексійович Тукана, давно хотел задать вам один вопрос: а где вы были 17.01.2022 с 04:50 утра до 21:42 вечера?

 

Смотрящий

Ну я вам скажу, отакі вкиди - це маркер, який чітко показує, хто, де і на чиєму боці був під час революції Гідності. Такими самими фейками намагалися дискредитувати Майдан в 2014. Так що запам'ятовуйте нікнейми місцевих анти-майданівців та ригоблядви. А де ж про чай з метадоном?

 

Інжир

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Думаю, що більше.

Эпсілон ну розтлумачь, чому саме цю потвору ви обрали лідером? я без всякого там

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Інжир показать

Ну я вам скажу, отакі вкиди - це маркер, який чітко показує, хто, де і на чиєму боці був під час революції Гідності. Такими самими фейками намагалися дискредитувати Майдан в 2014. Так що запам'ятовуйте нікнейми місцевих анти-майданівців та ригоблядви. А де ж про чай з метадоном?

Святого Человека очерняют...

Да не мог он не рассчитаться с привезенными)

 

Sith

Туту Бункері знаюць, щоя неприхильник Пєцьки але цевже відверте вкидання. Тхне парашним лайном.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Інжир показать

Ну я вам скажу, отакі вкиди - це маркер, який чітко показує, хто, де і на чиєму боці був під час революції Гідності. Такими самими фейками намагалися дискредитувати Майдан в 2014. Так що запам'ятовуйте нікнейми місцевих анти-майданівців та ригоблядви. А де ж про чай з метадоном?

Так, той кто проти засновника ПР той риг. Той кто проти "жмурукуобнимаю" той "агент кремля". Тут логіка залізна.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Туту Бункері знаюць, щоя неприхильник Пєцьки але цевже відверте вкидання. Тхне парашним лайном.

так

 

аммиак

саме так

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Так, той кто проти засновника ПР той риг. Той кто проти "жмурукуобнимаю" той "агент кремля". Тут логіка залізна.

Ні, логіка тут геть інша, під час Майдану лише виборці овоча та риготні не могли повірити, що на Майдан можна вийти за ідею, а не за гроші.

 

Інжир

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Эпсілон ну розтлумачь, чому саме цю потвору ви обрали лідером? я без всякого там

Тому що це реальний політик європейського масштабу.

Інших такого рівня на даний час немає.

На жаль.

 
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7
Мапа сайту Повна версія Оновити