Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...

Сральник вже повний,прохання не продовжувати,якщо більше нема конкретних порад, бо відчуваю себе винуватим,що створив цю гілку(бо була потреба в порадах).Що до моїх новин,якщо цікаво,то з'ясувалось що ми вже 3-тю добу живемо у місті Wiesloch,це поруч з Вольдорфом,місто трішки більше.Погано не знати мови,почав вчити потроху

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Сральник вже повний,прохання не продовжувати,якщо більше нема конкретних порад, бо відчуваю себе винуватим,що створив цю гілку(бо була потреба в порадах).Що до моїх новин,якщо цікаво,то з'ясувалось що ми вже 3-тю добу живемо у місті Wiesloch,це поруч з Вольдорфом,місто трішки більше.Погано не знати мови,почав вчити потроху

Був я там неподалік. У Гейдельберзі. Мені до тебе трохи більше години на RB чи RE

 

negredo

Ой, всьо.

Тим ппче, паєбєніни "поради" і так сплили у всій красі.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Сральник вже повний,прохання не продовжувати,якщо більше нема конкретних порад, бо відчуваю себе винуватим,що створив цю гілку(бо була потреба в порадах).Що до моїх новин,якщо цікаво,то з'ясувалось що ми вже 3-тю добу живемо у місті Wiesloch,це поруч з Вольдорфом,місто трішки більше.Погано не знати мови,почав вчити потроху

В самом названии указано Дыра))

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Сральник вже повний,прохання не продовжувати,якщо більше нема конкретних порад, бо відчуваю себе винуватим,що створив цю гілку(бо була потреба в порадах).Що до моїх новин,якщо цікаво,то з'ясувалось що ми вже 3-тю добу живемо у місті Wiesloch,це поруч з Вольдорфом,місто трішки більше.Погано не знати мови,почав вчити потроху

 

Atlant

Вище лінк з інфою для біженців в твоєму місці на німецькій та українській мовах

 

Atlant

Вам, доречі, пощастило.

Зіндельфінген закрили на корону. Чи сьогодні, чи на днях.

Мінвайл - чпокнувся, двічі. Дали книжечку щеплень, сказали до дока за 4 тижні.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Песик каже що НЕ ЖЛОБ не буде ні кому раджити як спіздити 3 ойро у місяц на шампунь

коли в тебе

1.халявне харчування,

2.халявне житло,

3.халявне пересування громадським транспортом,

4халявний мобільний звязок

5.Халявні курси німецького

6. Допомога більш 400 ойро на жлобську харю

7

8

9

10

не хочу далі писати

бо жлоба траба бачити здалекА

Халявне пересування було не тільки громадським транспортом,а також міжміськими потягами,але вже немає.Зв"язок та інтернет теж був до 31.06,

обіцяли продовжити,треба у Вовка запитати,чи зробили.І безкоштовне харчування тільки тим,хто не стоїть на обліку у Job Center( тобто не отримує 449 ойро).Про всяк випадок,так було у Берліні у березні.Може шо і змінилося.А взагалі,українці отримали безпрецедентний пакет,такого ніхто і ніколи не отримував.Усі овцейоби на гівно ісходять:)

 

Justas

Мужики!!!!

Донбас потребує вашої допомоги!!!!

Потрібні люди, які добре знають місцевість і готові пиздячить русню.

Виплат не буде.

Але ж ви воюватимите не за гроші, правда ж???

Подробиці в ОП.

Шарантую лінію Бахмут- Сєвєрськ.

 
Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Халявне пересування було не тільки громадським транспортом,а також міжміськими потягами,але вже немає.Зв"язок та інтернет теж був до 31.06,

обіцяли продовжити,треба у Вовка запитати,чи зробили.І безкоштовне харчування тільки тим,хто не стоїть на обліку у Job Center( тобто не отримує 449 ойро).Про всяк випадок,так було у Берліні у березні.Може шо і змінилося.А взагалі,українці отримали безпрецедентний пакет,такого ніхто і ніколи не отримував.Усі овцейоби на гівно ісходять:)

В червні 30 днів )

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Халявне пересування було не тільки громадським транспортом,а також міжміськими потягами,але вже немає.Зв"язок та інтернет теж був до 31.06,

обіцяли продовжити,треба у Вовка запитати,чи зробили.І безкоштовне харчування тільки тим,хто не стоїть на обліку у Job Center( тобто не отримує 449 ойро).Про всяк випадок,так було у Берліні у березні.Може шо і змінилося.А взагалі,українці отримали безпрецедентний пакет,такого ніхто і ніколи не отримував.Усі овцейоби на гівно ісходять:)

За харчування вони ж вираховують, так само, як і за проживання. Ну, я таке чув.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Халявне пересування було не тільки громадським транспортом,а також міжміськими потягами,але вже немає.Зв"язок та інтернет теж був до 31.06,

обіцяли продовжити,треба у Вовка запитати,чи зробили.І безкоштовне харчування тільки тим,хто не стоїть на обліку у Job Center( тобто не отримує 449 ойро).Про всяк випадок,так було у Берліні у березні.Може шо і змінилося.А взагалі,українці отримали безпрецедентний пакет,такого ніхто і ніколи не отримував.Усі овцейоби на гівно ісходять:)

Зв'язок - одна сімка на сім'ю. І її активувати треба. І жодних особливих умов, зв'язок треба оплачувати.

 

Белый Волк

Социальная помощь для достигших пенсионного возраста (от социаламта) или Hartz IV для зарегистрированных в Job Center - 449 евро + оплата жилья в определённых пределах (без электроэнергии). Пределы для каждой местности разные. Месячный проездной за 9 евро - это не только для украинских беженцев, а для всех жителей. Бесплатная мобильная связь Deutsche Telekom у моих беженцев пока сохранилась. Не знаю, оформляют ли сейчас новые симки на этих условиях.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Зв'язок - одна сімка на сім'ю. І її активувати треба. І жодних особливих умов, зв'язок треба оплачувати.

В Берліні давали 1 на паспорт

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

В червні 30 днів )

Эта правал:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

В Берліні давали 1 на паспорт

Вже бібу.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

За харчування вони ж вираховують, так само, як і за проживання. Ну, я таке чув.

Проживання має бути безкоштовним,про харчування не знаю.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Вже бібу.

Так,це було у березні,потім я цим не займався.

Давав людем адресу,писав текст і відправляв у дойчетелеком...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Так,це було у березні,потім я цим не займався.

Давав людем адресу,писав текст і відправляв у дойчетелеком...

Змінили тариф.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Змінили тариф.

9,95 на 28 днів. Безлім по Німечині, 300 хв по Україні і Євросоюзу, 10 гб інтернету 5 джі і на перший місяць подарунок - 100 гб тирнету

 

negredo

Ахах, Бичка-Жлобяру Пірдянського гарно ткули носом у його лайно про житяя у Гімеччені))

Ну добре, вфідповідати за свой піздеж він не буде, це вже зрозуміло, тому н- нахуй і вся нєдолга

 

ПБН

Куму у Халле взяли на роботу

В ней дуже гарно з англійським, з міжнародними сертіфікатами

Сама вона інженер технолог

А тут зявилась інфа що до школи де навчаються українськи діти (їх начебто до однієї школи хотіли згуртовати) потрібні вчителі математики та німецького

Вона звернулась з вопросом на кшалт - а не треба вам англійську преподавати.

Школа запитала у Облоно (чи як воно німецькою)

А ті дозволили

Вже підписала контракт та вийщла на роботу

Я не цікавився ЗП, та як тепер буде оплата житла, та соц виплати... бо вони у трьох щнімають житло... ну якось розберуться

 

ПБН

Я розумію, що без бпазовой пед осівіти її б не взяли до німецької школи, тай з нашею освітою теж навряд))

Але ж вона працює!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Халявне пересування було не тільки громадським транспортом,а також міжміськими потягами,але вже немає.Зв"язок та інтернет теж був до 31.06,

обіцяли продовжити,треба у Вовка запитати,чи зробили.І безкоштовне харчування тільки тим,хто не стоїть на обліку у Job Center( тобто не отримує 449 ойро).Про всяк випадок,так було у Берліні у березні.Може шо і змінилося.А взагалі,українці отримали безпрецедентний пакет,такого ніхто і ніколи не отримував.Усі овцейоби на гівно ісходять:)

Ну ось виходить що Вовк мав безоплатне харчування, пересування транспортом, мобілою, навчання мові, та ще великий перелік пільг

Ну чому вийобуватись, та казати що нічого не отримував?!

Доречі проіздний 9 ойро - ЦЕ майже БЕЗКОШТОВНО, ну хочаб тому, що 300 грн для Київа це не вистачить на тиждень, як що з двома пересадками

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ну ось виходить що Вовк мав безоплатне харчування, пересування транспортом, мобілою, навчання мові, та ще великий перелік пільг

Ну чому вийобуватись, та казати що нічого не отримував?!

Доречі проіздний 9 ойро - ЦЕ майже БЕЗКОШТОВНО, ну хочаб тому, що 300 грн для Київа це не вистачить на тиждень, як що з двома пересадками

Угля кусок, ти пиздиш нонстоп про "всьо бісплатнає".

Тупо пиздиш.

Цілодобово пиздиш.

Проїзний - це НЕ субсидія українцям. Це для всіх.

Навчання мові - хуйнани, ще жодних курсів.

Соціала - жодного євро не отримали поки. Буде тіки на днях.

Піз-да-бол.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

9,95 на 28 днів. Безлім по Німечині, 300 хв по Україні і Євросоюзу, 10 гб інтернету 5 джі і на перший місяць подарунок - 100 гб тирнету

Угу, але теж не всюди. Батькові купили пізніше і вже на стандартних умовах.

І поповнення тільки від 15 євро, сабакі.

 

Белый Волк

Отримали - житло, базове харчування, елементарного одягу трохи.

Кусок угля тут же відкрив хавало про НІБЛАГАДАРНАСТЬ.

Ну, мабуть, маю брехати як справжній нагорний, що отримую по 450 бабла, хоча не отримав ніхуя ще.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Угля кусок, ти пиздиш нонстоп про "всьо бісплатнає".

Тупо пиздиш.

Цілодобово пиздиш.

Проїзний - це НЕ субсидія українцям. Це для всіх.

Навчання мові - хуйнани, ще жодних курсів.

Соціала - жодного євро не отримали поки. Буде тіки на днях.

Піз-да-бол.

Та завязуй вже,Бичок, ну тебе ж носом тікнули ті, хто мешкають поруч з тобою

То що ти не пішов на курси, та не відправив туди батьків - це твоя лінька

Проїздний для всіх, але ж він є. ТУПО Є та ти їм користуєшся

Ти не проживав безкоштовно?! Ахаха, так сам же згадував

Ну й про соціалочку "на днях"

Гуманітарочка

Мильно рильньіє(с):))

...

Завьязуй піздабол

 

ПБН

І тут є люди, які за чотири місяці ще до зелених аусвайсів не добралися. Бо відповідний амт ще добро не дав.

Теж, мабуть, нєможидбидь. Бо Кума-у-Халлє.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Отримали - житло, базове харчування, елементарного одягу трохи.

Кусок угля тут же відкрив хавало про НІБЛАГАДАРНАСТЬ.

Ну, мабуть, маю брехати як справжній нагорний, що отримую по 450 бабла, хоча не отримав ніхуя ще.

Як гарно що ти до мене звертаєшся за ПІБ

Як Мепа-освєдомльоньій))

Може мені твою фамілію згадати?

Та ні, я ж не Бічьок

Мууууууууу

 

ПБН

Мапа сайту Повна версія Оновити