Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Самоврядування бункеру
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 10
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Оце коротко))?

Нє, ну а хулі, ти ж не знаєш скілька в нього рахується "довго" :)))

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Народ, питання вже не про те, чи і як буде модеруватися Бункер, а про існування тутешнього форуму в цілому)))!

Не виключаю, що один з користувачів забив (перед)останній цвях, але коли йому про це сказати, роьитиме круглі очі).

Як отой казав - АСТАНАВІТЄСЬ))).

ПізДно

Махавік раскручіваєцца...

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Народ, питання вже не про те, чи і як буде модеруватися Бункер, а про існування тутешнього форуму в цілому)))!

Не виключаю, що один з користувачів забив (перед)останній цвях, але коли йому про це сказати, роьитиме круглі очі).

Як отой казав - АСТАНАВІТЄСЬ))).

Зробимо канал в телеграмі, будемо зайобувати один одного там, справді цікаві новини будемо перепощувати

Чи не проблема

Якщо в когось захід в бункер був просто дурнуватою звичкою, то йому піде на користь

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

ПізДно

Махавік раскручіваєцца...

Я теж так думаю.

Певна публіка зациулилася на собі і не бачить, що ситуація змінилась докорінно. Слова Павла то другорядне. Куди важливіше частота виходів сюди, приводи, з яких він став це робити, і підвищена емоційність текстів. Такого раніше не було. Аддєльниє суб'єкти не надають цьому жодного значення.

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Зробимо канал в телеграмі, будемо зайобувати один одного там, справді цікаві новини будемо перепощувати

Чи не проблема

Якщо в когось захід в бункер був просто дурнуватою звичкою, то йому піде на користь

Цей пост може бути прочитаний так: "Ага. Громаді Бункер не потрібний. Що ж: баба з возу..."

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я теж так думаю.

Певна публіка зациулилася на собі і не бачить, що ситуація змінилась докорінно. Слова Павла то другорядне. Куди важливіше частота виходів сюди, приводи, з яких він став це робити, і підвищена емоційність текстів. Такого раніше не було. Аддєльниє суб'єкти не надають цьому жодного значення.

Так...

Нажаль, тут ситуацію вже наврядчи врятує якась форма самоврядування, або самовисування...

Навіть напоказ

Чи показово...

Бо

Блізіцца эра свєтльіх гад0в...©

Булаху вже не цікаво когось вчергове "панять і прастіть", тим паче, усим гамузом, бо, чим "дальше в лєс, - тєм большє дров". А намірів на перспективу існування нуль.

Тому все стає передбачуваним...

Так що, настав час розкидати каміння: "мутітє груППу в тєлєграммє"((

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Так...

Нажаль, тут ситуацію вже наврядчи врятує якась форма самоврядування, або самовисування...

Навіть напоказ

Чи показово...

Бо

Блізіцца эра свєтльіх гад0в...©

Булаху вже не цікаво когось вчергове "панять і прастіть", тим паче, усим гамузом, бо, чим "дальше в лєс, - тєм большє дров". А намірів на перспективу існування нуль.

Тому все стає передбачуваним...

Так що, настав час розкидати каміння: "мутітє груППу в тєлєграммє"((

Перша ознака приреченості системи це коли система втрачає волю до самозбереження. І це не я сказав.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Перша ознака приреченості системи це коли система втрачає волю до самозбереження. І це не я сказав.

Можливо, наявна система і буде мати шанс на існування, проте, якби там не було, а горище показово демонструє свою активність. Не хочу заглиблюватись у якісь там процеси монетизації, але шота тєрзают смутниє самнєнья, що бункер паразитує на загальному фоні сайту, і його ліквідація пройде безболісно і не вплине на дохідність. Проте, не хочу зайвий раз дражнити чи брати на слабо.

Час покаже.

Але ж, не виключно, що це все буріння перебереться вгору, та осяде десь на даху...

Це щодо самозбереження

Якось так

 

yurko

Я помню как "умирал" Подвал...

Там один Десна разную хуйню писал...

 

vickov

Пусть в Бункере остаётся все, как есть...

Иногда санитар заглянет, поставит клизму кому-то...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Пусть в Бункере остаётся все, как есть...

Иногда санитар заглянет, поставит клизму кому-то...

Да надоело санитару. В том-то и дело.

Как все таки хорошо, что теперь бредни разных самюєлей перекочевали сюда с ветки о войне...

По инициативе...

Меня все и так устраивало, кого не хотел читать, не читал. По этому я против каких либо изменений.

Прошу так же учесть, что никто не знает к каким именно последствиям приведут возможные изменения в бункере...

 

СКАЗОЧНИК

Пливли пливли і на березі всрались...

Всім причетним спасибі, самуель маладець, чесно признавсь, буду доноси строчить.

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Как все таки хорошо, что теперь бредни разных самюєлей перекочевали сюда с ветки о войне...

По инициативе...

Меня все и так устраивало, кого не хотел читать, не читал. По этому я против каких либо изменений.

Прошу так же учесть, что никто не знает к каким именно последствиям приведут возможные изменения в бункере...

ти може не прочитав, не оставили вибору, і в разі якщо до сайту будуть питання у органів, повинна бути людина відповідальна за все, ну або не буде каментів, як проблеми.

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

ти може не прочитав, не оставили вибору, і в разі якщо до сайту будуть питання у органів, повинна бути людина відповідальна за все, ну або не буде каментів, як проблеми.

спасибо, я действительно не вникал, ковельного давно не читаю а склоки надоели.

Если нет выбора, оставить все как есть то пусть решают без меня.

а я посмотрю что тут насозидают...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

ти може не прочитав, не оставили вибору, і в разі якщо до сайту будуть питання у органів, повинна бути людина відповідальна за все, ну або не буде каментів, як проблеми.

Давайте мені модератора, я всіх перебаню нах при будь-якому прояві агресії з будь-якої сторони. І Лолу, і Степана, і Аміака, і Сітха за старі гріхи, всіх) Залишу тільки Соловей, він хоч красиво співає.

 

Striker

А взагалі, хернею займаєтеся. Мені, наприклад, вже набридло це все давно, іноді читаю, але майже не пишу. А то вилазять всякі з джакузями і всіма борщами чи не кожного разу в мою сторону. Навіщо витрачати свій час і нерви на незрозуміло що? Займіться краще свом життям, приділіть час своїй родині, а виясняти щось но форумі... це дурість.

 

Striker

Та не треба нічого змінювати.Ігнор-лист руліт:)Загнав туди упоротих довбойобів,на кшталт чмуЭля,і усе гаразд:)

 

Justas

на мій погляд, модерація - це щось з форумів для домогосподарок бальзаковского віку, які спілкуються на тему рецептів борща чи серіалів. єдине, що треба підкрутити - щоб рега не злітала по 5 разів на день.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Та не треба нічого змінювати.Ігнор-лист руліт:)Загнав туди упоротих довбойобів,на кшталт чмуЭля,і усе гаразд:)

Згоден.

 

МАГ

Але щоб було эфективніше, треба щоб забанений не міг читати того, хто його забанив.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Я помню как "умирал" Подвал...

Там один Десна разную хуйню писал...

А ти часом не Вітя Ковальов?

 

IBM

треба щоб забанений не міг читати того, хто його забанив.

МАГ

01.07.2023 07:07

***

+

 

nataniel

Щеміжна переймінувати Бункір на Длятих кому за 60.

 

nataniel

Досамоврядувались, блд. Нічого не змінилося, взагалі. Модер тут чисто для краси.

 

Striker

Striker

03.12.2023 07:56

***

Взагалі на ВСІХ форумах де мені довелось побувати, заборонено коментувати дії модера. Щось бовкнув убік модера - улетів вбан відразу інадовго. Тут щось унікальне ізроблене дуже дивним чином. Колись на Стіні Шуріка був підфорум деміжна було писати щозавгодно але туди гидко було зайти. Доречі, аде подивитись хто вбані іна який термін?

 

nataniel

Так я ніякі дії не коментую взагалі-то) Бо їх немає.

 

Striker

Щось першій тиждень-два був модератор активний, а потім просто зник.

 

lexa29

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 10
Мапа сайту Повна версія Оновити