Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Звернення мера Ковеля до громадян .
  • Страницы
  • Все
  • 1

Щоб не засирати остаточно гілочку про війну , скопіюю його звернення на окрему гілочку . Можете тут розказувати про "не на часі" , і "у всьому винні кацапи , а не наша влада" .

https://kovel.media/chomu-volyn-otrymuye-190-mvt-a...

Ковельський міський голова Ігор Чайка виступив сьогодні, 6 грудня, з терміновим відеозверненням. І стосується воно критичної ситуації, яка зараз складається в Ковельській територіальній громаді.

За його словами, третій тиждень заявлені графіки планових, а тепер уже – стабілізаційних відключень електрики, не працюють взагалі!

Сьогодні в окремих районах світло в оселях подавали не більше години-півтори.

Є ряд питань, на які хотілось би почути відповіді. 6 грудня на Ковель подали 5 Мвт при тому, що область орієнтовно отримує 190 Мвт. Чому друге за чисельністю населення місто в області отримує менший ліміт електроенергії, ніж, наприклад, Ківерці? В чому тут справедливість?

Чому заявлені Волиньобленерго графіки «чотири через чотири» працювали лише в суботу-неділю 3-4 грудня?

Ми прекрасно розуміємо, що йде війна. Є ліміти на електроенергію. Ми, як і всі, готові проходити через ці обмеження. Але ковельчани чітко фіксують несправедливий розподіл! Бачать, що графіки зовсім не відповідають дійсності.

Понад 120 звернень на «Гарячу лінію» міського голови лише за сьогодні. Десятки повідомлень в соцмережах. Колективні скарги під час особистого прийому громадян, який я проводив 5 грудня.

Повторюю! Люди готові терпіти, якщо цей розподіл справедливий! Але його немає! Є інформація, що ряд деревообробних підприємств поблизу Ковеля, користуючись корупційними зв‘язками, у час війни використовують ліміти, які мали б йти на обігрів осель, хоспісу, дитсадків та шкіл.

У мене запитання: невже світло і тепло для дітей, батьки яких воюють, менш важливе, ніж прибутки від деревообробки???

Так, бізнесу потрібно працювати, щоб підтримувати економіку. Але точно не за рахунок звичайних людей.

Міський голова не має кнопки для вмикання електроенергії. Я не складаю графіків. Але сьогодні використовую своє право вийти в публічний простір і в такий спосіб захистити інтереси громади, коли інші способи не діють.

Я звернувся з офіційним листом в правоохоронні органи, до обласної військової адміністрації з вимогою негайно розібратися з цим питанням. Дати пояснення, куди дівається ліміт електроенергії, виділений для громади? І зробити це якомога швидше. Чекатиму на негайне реагування правоохоронців!

---------

Знизу є коменти . Можете і їх прочитати .

 

Stepan75ss

"Мер Ковеля хоч і розпильщик , але"...

Але ти його таки захищаєш. Ну нема більше питань :)

Ну да, в нього відкат всього ж 10%, а не 20, як в минулого (я образно)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

"Мер Ковеля хоч і розпильщик , але"...

Але ти його таки захищаєш. Ну нема більше питань :)

Ну да, в нього відкат всього ж 10%, а не 20, як в минулого (я образно)

Я його захищаю ? В питанні що він підняв -- він правий . А в інших -- ні . На енергоринку треба навести порядок , бо народ вже дуже обізлений . І у мене таке враження , що злить народ саме наша влада , вони просто підігрують кацапам . Ще таких 2-3 тижня , і частина народу заволає таке улюблене шмарклею "главноє пєрєстать стрєлять" . Нема нічого легшого , щоб навести порядок , але для чого ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я його захищаю ? В питанні що він підняв -- він правий . А в інших -- ні . На енергоринку треба навести порядок , бо народ вже дуже обізлений . І у мене таке враження , що злить народ саме наша влада , вони просто підігрують кацапам . Ще таких 2-3 тижня , і частина народу заволає таке улюблене шмарклею "главноє пєрєстать стрєлять" . Нема нічого легшого , щоб навести порядок , але для чого ?

Ну чогось ти за образних його 10% відкату гілку не робив і не говорив який він поганий? :)

По темі світла - не буду, і лінь і не володію інформацією особо

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Ну чогось ти за образних його 10% відкату гілку не робив і не говорив який він поганий? :)

По темі світла - не буду, і лінь і не володію інформацією особо

Я поняття не маю , скільки він бере відкатів , бо ніколи цим не займався . Але я знаю , скільки Ковель споживав електрики зимою минулі роки -- всередньому 100 мВт . Тоді чому зараз чиновники знущаються з людей , виділяючи на місто всього 5 мВт .

Да при цьому сама ж влада заявляє "Дефіцит в енергосистемі після останньої атаки становить 19% – Шмигаль"

https://www.epravda.com.ua/news/2022/12/6/694677/

Тобто дефіцит всього 19% , але народ отримує світло лише 2-3 години на добу . Це нормально ?

 

Stepan75ss

От тут є відео https://konkurent.ua/publication/108211/na-kovelsc...

Це вже не ковельський , а луцький сайт

 

Stepan75ss

мене у цій ситуації дивує інше:

- мери міст у нас взагалі то хто? - хіба не вони мають все знати про своє місто, тримати руку на пульсі і задовольняти все що тра?

чому взагалі мер міста пише якийсь лист (до кого взагалі?) у якому щось питає?

хіба не до його СЛУЖБОВИХ обовьязків входить ЗНАТИ відповіді на всі ті питання?

що, якщо би він зателефонував у обленерго то його би послали а не поясили в чім справа?

--

я би за такий лист-запит виганяв із посад одразу.

чувак тупо перекладає свою компетенцію і свої власні обовьязки на.. навіть незрозуміло на кого.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

мене у цій ситуації дивує інше:

- мери міст у нас взагалі то хто? - хіба не вони мають все знати про своє місто, тримати руку на пульсі і задовольняти все що тра?

чому взагалі мер міста пише якийсь лист (до кого взагалі?) у якому щось питає?

хіба не до його СЛУЖБОВИХ обовьязків входить ЗНАТИ відповіді на всі ті питання?

що, якщо би він зателефонував у обленерго то його би послали а не поясили в чім справа?

--

я би за такий лист-запит виганяв із посад одразу.

чувак тупо перекладає свою компетенцію і свої власні обовьязки на.. навіть незрозуміло на кого.

Мери не мають відношення до розподілу електрики . Схема така : Укренерго доводить ліміт на кожну область , тоді кожна ОДА ділить цей ліміт між районами і передає вказівку в обленерго , а обленерго вже передає вказівки в РЕМи . При цьому ОДА може вказати об'єкти , які на їх думку відключати не можна . Тоді грубо кажучи на Ковельський РЕМ передається 15-18 мВт , але 7 з них зарезервовані під потрібні об'єкти , яких не можна відключати , і це не об'єкти критичної інфраструктури , а просто "нужниє люді" , ті самі пилорами і інші підприємці , які вибивають собі преференції грубими пачками бабла , навіть ті ж майнери , які зареєстровані як фіктивні пільгові фірмочки . Схема абсолютно корупційна . Вже були випадки , коли наш РЕМ відключав таких ділків , причому робив це згідно графіка відключень , а ті дзвонили в ОДА , з Луцька вже дзвонили на Ковель , і вимагали терміново включити ті "нужні" об'єкти , а місто погасити . І це як-раз були пилорамщики , тому мер про них і говорить . Після цього в назіданіє Ковелю обмежили ліміт до 5 мВт . Абсолютно корупційна схема .

Але ж не на часі ...

 

Stepan75ss

Якщо така проблема не скрізь, а лише в Ковелі, то питання має бути лише до мера Ковеля. Найбільше - на рівні відповідного управління в ОДА. Але найперше до мера. Ніякі "поважні причини" не цікаві.

Для порівняння , коли мер говорить про те , що ліміт Ковеля менше як у Ківерців , то населення Ковеля -- 70 тис чоловік , Ківерці -- 14 тис чоловік . При цьому Ковель -- великий транспортний і логістичний вузол .

Це справедливо ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Якщо така проблема не скрізь, а лише в Ковелі, то питання має бути лише до мера Ковеля. Найбільше - на рівні відповідного управління в ОДА. Але найперше до мера. Ніякі "поважні причини" не цікаві.

Таке питання не тільки в Ковелі , але в нас воно встало найгостріше , бо диспетчер нашого РЕМа послав нахуй одного великого обласного начальника , коли той дзвонив і вимагав дати першочергово світло на пилорами одного ділка , а не на квартири міста , яке вже кілька днів сиділо і замерзало без світла . Я по-моєму писав про це .

Наш мер хоч і піздюк , як і всі мери України , але саме в цій ситуації він не при ділах . Тут корупція рівнем вище -- керівництво області , яке під їрмаком ходить .

 

Stepan75ss

Доречі , всім тим , хто тут скиглив , шо то Дядя Стьопа розганяє цю двіжуху заради кацапських інтересів ... Про цю ситуацію написали всі ковельські видання , і всі великі обласні видання і сайти . Крім тих що я виклав :

https://www.volynnewscom/news/all/mer-kovelia-zver...

https://uagit.tv/2022/12/6/25964-svitlo-v-deyakyh-...

https://vsn.in.ua/news/mer-kovelya-pidozryuje-scho...

Ви б вчились спочатку думати , перш ніж тут когось обсирати .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Для порівняння , коли мер говорить про те , що ліміт Ковеля менше як у Ківерців , то населення Ковеля -- 70 тис чоловік , Ківерці -- 14 тис чоловік . При цьому Ковель -- великий транспортний і логістичний вузол .

Це справедливо ?

так може у вас трансформатора правильного нема - та й усе?

ти ж казав що там у вас прильот був - ні хіба?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мери не мають відношення до розподілу електрики . Схема така : Укренерго доводить ліміт на кожну область , тоді кожна ОДА ділить цей ліміт між районами і передає вказівку в обленерго , а обленерго вже передає вказівки в РЕМи . При цьому ОДА може вказати об'єкти , які на їх думку відключати не можна . Тоді грубо кажучи на Ковельський РЕМ передається 15-18 мВт , але 7 з них зарезервовані під потрібні об'єкти , яких не можна відключати , і це не об'єкти критичної інфраструктури , а просто "нужниє люді" , ті самі пилорами і інші підприємці , які вибивають собі преференції грубими пачками бабла , навіть ті ж майнери , які зареєстровані як фіктивні пільгові фірмочки . Схема абсолютно корупційна . Вже були випадки , коли наш РЕМ відключав таких ділків , причому робив це згідно графіка відключень , а ті дзвонили в ОДА , з Луцька вже дзвонили на Ковель , і вимагали терміново включити ті "нужні" об'єкти , а місто погасити . І це як-раз були пилорамщики , тому мер про них і говорить . Після цього в назіданіє Ковелю обмежили ліміт до 5 мВт . Абсолютно корупційна схема .

Але ж не на часі ...

ну зачекай, мери не мають відношення, але ж та інфа що ти озвучив і їм доступна?

ну то нада не пісьма пісать, а сісти, взяти в руки телефонний довідник і подзвонити у всі точки і вияснити в чому справа.

а тоді озвучить громаді.

хіба не так має працювати мер?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну зачекай, мери не мають відношення, але ж та інфа що ти озвучив і їм доступна?

ну то нада не пісьма пісать, а сісти, взяти в руки телефонний довідник і подзвонити у всі точки і вияснити в чому справа.

а тоді озвучить громаді.

хіба не так має працювати мер?

Ти так і не зрозумів ... Мер мусив робити резонанс , бо тут діє справжня корупція . І це тільки на рівні області . А на рівні Укренерго в Києві корупція більша , тому що електрику резервують під будь-кого , хто платить бабло . От є у бєні заводи , які тіпа металургійні , але які отримують електрику з АЕС в першу чергу , причому навіть дешевше собівартості . Насправді вони майнять біткойни . Як ти думаєш , вони електрику беруть , чи їх зупинили ?

https://finance.liga.net/cryptoeconomics/novosti/k...

Можливо обладнання для майнінгу з Запоріжжя і вивезли , і тепер бєня майнить на іншому своєму заводі . Але те що майнить досі -- я майже впевнений .

Я ж кажу , на енергоринку у нас бардак і корупція . І я вам давно це казав , просто вчора вже і мер Ковеля підтвердив фактично мої слова .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти так і не зрозумів ... Мер мусив робити резонанс , бо тут діє справжня корупція . І це тільки на рівні області . А на рівні Укренерго в Києві корупція більша , тому що електрику резервують під будь-кого , хто платить бабло . От є у бєні заводи , які тіпа металургійні , але які отримують електрику з АЕС в першу чергу , причому навіть дешевше собівартості . Насправді вони майнять біткойни . Як ти думаєш , вони електрику беруть , чи їх зупинили ?

https://finance.liga.net/cryptoeconomics/novosti/k...

Можливо обладнання для майнінгу з Запоріжжя і вивезли , і тепер бєня майнить на іншому своєму заводі . Але те що майнить досі -- я майже впевнений .

Я ж кажу , на енергоринку у нас бардак і корупція . І я вам давно це казав , просто вчора вже і мер Ковеля підтвердив фактично мої слова .

може він і замислив резонанс, але по факту вийшло щось більше схоже на скигління чергового остолопа із влади.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну зачекай, мери не мають відношення, але ж та інфа що ти озвучив і їм доступна?

ну то нада не пісьма пісать, а сісти, взяти в руки телефонний довідник і подзвонити у всі точки і вияснити в чому справа.

а тоді озвучить громаді.

хіба не так має працювати мер?

Ну ось мер наш писав, три тижні назад

--------------------

Шановні друзі! Стосовно відключення електроенергії в нашій громаді. Впродовж дня і вечора телефоную в Вінницький РЕМ та Вінницьке Обленерго. Ніякої інформації, на питання "коли з'явиться в мережі електрична енергія?" ніхто надати не може. Як я повідомляв раніше, зі слів керівництва Вінницького РЕМ, наказ про відключення надходить з Києва з Укренерго. Включення відбувається аналогічно по наказу звідти ж, відповідно ситуації. На даний момент команди на включення не було, коли буде невідомо. Ситуація після вчорашніх обстрілів критична по всій країні. Працівники галузі роблять все можливе для відновлення постачання. Ворог хоче нас зламати, тому нам потрібні терпіння та стійкість задля Перемоги!

 

SL001

як на мене, то "наказ про відключення надходить з Києва з Укренерго" - це відправна точка, яку слід прийняти.

а далі можна копати чи правду сказали меру, якщо є підозра що ні. якщо підозри нема, то мабуть варто поставить крапку..

 

Mahno

Які ж терпіли ці зебіли . Надіюсь ви вимрете разом з кацапами . У нас народ добився свого , а ви і здохнете рабами .

 

Stepan75ss

Сьогодні у на відключення 4 через 4 . Нєожиданно ! А ще вчора підари з їрмаківських шлюх доказували , що таке неможливо . Відсмокчіть , зебільні підари !

 

Stepan75ss

Навіть не дивує , що зебіли-хуєсоси зовсім не хочуть боротись за свої законні права . Вони -- такі самі смердючі кацапи , тільки маскуються під українців . Ще зовсім недавно вони розкривали свої смердючі роти шоб тільки виригати з них смердючі кацапські слова . А зараз вони різко стали "українцями" і повчають Дядю Стьопу ... Закрийте свої смердючі їбала , підари кацарилі . Ви -- гівно , і ваше місце в вигрібній ямі .

 

Stepan75ss

Саме цікаве , чому було звернення нашого мера . А виявляєтьтся , вчора в 17.00 до будинку мера прийшли приблизно 100 чоловік з факелами . І сказали , якщо не наведе порядок з електропостачанням , то вони спалять йому хату . І після цього якась макакієвська пізда називає ковельчан терпілами ? Вибачте , але ковельчани то є самі достойні люди країни . А ви , бидло їбане , смокчіть далі у каломойш .

 

Stepan75ss

Ещё одни асобинные нарисовались. В кого ни плюнь, попадешь то в кармильца, то в асобинного.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ещё одни асобинные нарисовались. В кого ни плюнь, попадешь то в кармильца, то в асобинного.

сабж на повному ходу пиздує за маршрутом макса... деградація неймовірна...

питання єдине, чому Булах не банить цю підарасіну?

 

muntyan

Не дивно , як кацарилі малороси реагують на те , що люди добились справедливості хоча б на локальному рівні . Терпіли , вони і є терпіли .

 

Stepan75ss

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

Да Укренерго займається питаннями кого включити даже в місті... правда це коли така фігня , як сталось в Одесі....

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

Може в Києві ця інформація і секретна , але відключення на місці робить умовний Валєра з РЕМа . І у нього теж є сім'я , де світло може бути лише 3-4 години на добу . І ще раз повторюсь , після шуму шо здійнявся , у нас 2 доби дивним чином знову подається електрика по графіку .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

У Львові до критичної інфраструктури в останні дні відносяться тільки найважливіші об'єкти. Тепер вимикають повністю цілі райони з усім - котельнями, поліклініками, звязком. Мабуть це справедливо стосовно всіх мешканців.

 

prepod

Я вообще не очень понимаю, абчом сыр-бор)? В Харькове Терехова за 10-12-14 отключения нахлобучили в телеге. Как и за войну с малым бизнесом. Безо всяких фекальных шествий и слезливых обращений к городу и миру. После того, что мне известно, в тёплую погоду отключения 2-4 часа в сутки, (а могут сутки-другие пройти без отключения), в более холодную 4-6, плюс-минус в близкое время. Лично у меня в разные дни от 0 до 5.5 часов.

Или как поможет одесситам в их ситуации выход на улицы? А может, применительно к Одессе выход на улицы нужен для других целей? Да и не только по Одессе.

Лично у меня всё больше вопросов, чего добивается данное merde кобеля (желающие сами переведут на рус/укр). Деление украинцев на сорта, называние кого-то особенным и лучшим, не критика, а откровенно оскорбительные выпады в адрес властей (при том, что любой здесь знает, что идеальных там нет, а вменяемых немного), и прочее. Речь не о чем-то в отдельности, а именно о КОМПЛЕКСЕ - это я пишу, чтобы merde не передёргивало. Напоминает что-то знакомое.

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити