Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Середня пенсія для звичайних громадян України у 2023 році становить всього 5 230 гривень

Середня пенсія для звичайних громадян України у 2023 році становить всього 5 230 гривень. За перший квартал вона зросла на 600 гривень.

Найвищі пенсійні виплати в Україні отримують екссудді та прокурори. Крім того, згідно із законом, колишні судді можуть навіть обирати чи отримувати виплати на загальних підставах, чи на довічне утримування. При цьому довічні грошові утримання вони можуть отримувати навіть не досягаючи пенсійного віку.

Читайте також Виплату пенсії можуть "заморозити": чому припиняють нарахування грошей на карти

За понад 20 років стажу на посаді розмір виплат для суддів підвищується на 2% за повний рік роботи.

За 30 років стажу – надається право на грошове утримання у сумі 70% від суддівської винагороди.

Зверніть увагу, що цьогоріч українські екссудді одержують виплати у середньому на рівні 96,19 тисячі гривень. Станом на початок року на довічному утриманні налічувалося 3 594 судді, які перебувають у відставці.

Пенсії для прокурорів не відстають

Водночас прокурори можуть виходити на пенсію незалежно від їхнього віку за умови, що вони мають щонайменше 25 років вислугу, а з них – 15 років працювали прокурорами.

Якщо потрібного стажу недостатньо, то вони виходять на пенсію у 55 років (для жінок) та 57 років (для чоловіків). Для цього потрібно мати 30 та 35 років стажу відповідно. До речі, 15 з яких потрібно відпрацювати прокурором.

Для таких осіб є ще пільга щодо обсягу виплат. Вона на рівні 60% від заробітної плати експрокурора за останні пʼять років.

Середній розмір пенсії експрокурора у 2023 році становить 21,57 тисячі гривень. Це на близько 640 гривень більше за максимально дозволені пенсійні виплати в країні.

Мінімальні пенсії для осіб з інвалідністю

Суми коливаються від майже 2 100 гривень до 2 300 гривень залежно від групи:

для осіб з інвалідністю І групи – 2 300 гривень;

для осіб з інвалідністю II та III груп, які не працюють – 2 100 гривень;

для осіб з інвалідністю II та III груп, які працюють – 2 093 гривні.

Втім мінімальний розмір пенсії для осіб з інвалідністю внаслідок війни розраховується на основі прожиткового мінімуму (ПМ) для осіб, які втратили працездатність. Зараз це 2 093 гривні:

з І групою не може бути меншою за 13 604,5 гривні (650% ПМ);

з II групою – 10 988,25 гривні (525% ПМ);

з III групою – 7 534,8 гривні (360% ПМ).

https://24tv.ua/economy/nayvishhi-pensiyi-ukrayini...

 

МАГ

Чому така несправедливість? За що отім суддям-хапугам такі великі пенсії?

 

МАГ

в Україні щей пенсію виплачують ?

кому ?

совкам ?

відмінити негайно !

нехай он ... в своєму Сесесері отримують.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

в Україні щей пенсію виплачують ?

кому ?

совкам ?

відмінити негайно !

нехай он ... в своєму Сесесері отримують.

Чертило, ты продолжаешь провоцировать? Ты заткнешься или напомнить Булаху, что он грубо нарушил правила сайта, допустив резвиться клона уже зареганного аккаунта?

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

в Україні щей пенсію виплачують ?

кому ?

совкам ?

відмінити негайно !

нехай он ... в своєму Сесесері отримують.

Зараз який рік? Скільки років тим хто виходить на пенсію? Чи математику в школі пролюбив?

Доречі, за іншою статистикою, більше половини отримує мінімалку, а це трохи більше 2т...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Чертило, ты продолжаешь провоцировать? Ты заткнешься или напомнить Булаху, что он грубо нарушил правила сайта, допустив резвиться клона уже зареганного аккаунта?

дядько,

ти вже отримуєш пенсію ?

пс. уявлення не маю хто той пан.

але твоя поведінка цілком відповідає совку та ГУЛАГу.

головне побігти до дядька міліціонера і понести заявку , що сусід буцімто свиняку заколов !

як там, на вашій московицькій фєні - "настукав".

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Зараз який рік? Скільки років тим хто виходить на пенсію? Чи математику в школі пролюбив?

Доречі, за іншою статистикою, більше половини отримує мінімалку, а це трохи більше 2т...

за що ?

за підтримку світової революції ?

ось я завжди тих совків запитую,

-"а яка мета вашої праці була ?"

люди які підтримували (працею) світові клоаки тероризму мають щось отримувати від демократичної України ?

все лайно в світі то створено саме радянськми людими, від Півн. Кореї до клятої Куби.

І не говоріть про те, що "люди не знали...." "не мали іншого вибору ...".

ппс. памятаєш того суддю, що осудив Стуса ? і який зараз отримує 50К пенсії ?

а чим працівник заводу по виробництву двигунів до МІ 24 , що вбивали афганців та інші має працо на пенсію ?

 

A6M Zero

треба нарешті зробити той крок, і визнати державі Україна, що і українці причетні до злочинів радянської влади, і принести офіційні вибачення , угорцям, авганцям, чехам , німцям,різним африканцям, американцям (корея та вєтнам),країнам Латинської Америки.

А якщо є прямі докази , які саме укранці є винними у вбивствах та геноциду то і виплачувати компенсацію.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

за що ?

за підтримку світової революції ?

ось я завжди тих совків запитую,

-"а яка мета вашої праці була ?"

люди які підтримували (працею) світові клоаки тероризму мають щось отримувати від демократичної України ?

все лайно в світі то створено саме радянськми людими, від Півн. Кореї до клятої Куби.

І не говоріть про те, що "люди не знали...." "не мали іншого вибору ...".

ппс. памятаєш того суддю, що осудив Стуса ? і який зараз отримує 50К пенсії ?

а чим працівник заводу по виробництву двигунів до МІ 24 , що вбивали афганців та інші має працо на пенсію ?

Ти й читати розучився??? Яким боком ЦЕ Всё до того, що я написав...

У моєї мами стаж більше 30 років, коли Україна отримала незалежність - їй було 31... То на яку країну вона більше працювала???

Ну й нагадай но, скільки люди в середньому живуть в Україні???

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ти й читати розучився??? Яким боком ЦЕ Всё до того, що я написав...

У моєї мами стаж більше 30 років, коли Україна отримала незалежність - їй було 31... То на яку країну вона більше працювала???

Ну й нагадай но, скільки люди в середньому живуть в Україні???

я вище виклав своє бачення,

вашій мамі звісно ж здоров"я, але 11 років вона працювала (напряму чи дотично) на вбивства людей в Афганістані.

це стосуєтсься і моєї рідні, та стосується кожного українця.

 

A6M Zero

пропоную альтернативне бачення,

закінчується війна, Бурятія отримує незалежність і що ? ті підори-буряти, що вбивали-ґвалтували в Бучі не мають нести відповідальності ?

Ті ханти та манси, яким належать нафта і з продажу якої вбивають українців теж не мають ніякого відношення ?

чи татари, башкіри, калмики і тд, на заводах яких виробляють танки, вантажівки , стрілецьку зброю те ж не несуть жодної відповідальності ?

 

A6M Zero

Цього троля вже час банити...

Більшої маячні не бачив..

А чого німці тоді пенсії отримують, вони ж на Гітлера працювали?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

я вище виклав своє бачення,

вашій мамі звісно ж здоров"я, але 11 років вона працювала (напряму чи дотично) на вбивства людей в Афганістані.

це стосуєтсься і моєї рідні, та стосується кожного українця.

Ой єбанутий... Ідеш слідом за вчорашнім...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

дядько,

ти вже отримуєш пенсію ?

пс. уявлення не маю хто той пан.

але твоя поведінка цілком відповідає совку та ГУЛАГу.

головне побігти до дядька міліціонера і понести заявку , що сусід буцімто свиняку заколов !

як там, на вашій московицькій фєні - "настукав".

Слышь педрило, пидорасам - пидорасово. Я найду спобом накатать телегу не редакторам, а админам. С жалобой, почему одним можно создавать клоны, а другим нет. И в подтверждение слова Булаха, что он знает, что ты - клон.

Далее: могу послать аргументацию в доказательство того, что ты - FLAK-88. Но это уже не так важно.

Далее: скрины твоих постов про "не всё так однозначно" можно послать ещё куда-нибудь. И тогда проблемы могут начаться уже у сайта. Из-за тебя, гнойного пидара. Такшо закрой ебальник, пока не поздно.

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ой єбанутий... Ідеш слідом за вчорашнім...

то нехай, то я зачекаю, як ви заговорите, коли Парашка згине і варто буде засуджувати військових злочинців та виплачувати репарації, а республіка Татарстан та інші 100500 новоутворень заявлять -"то не ми".

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Слышь педрило, пидорасам - пидорасово. Я найду спобом накатать телегу не редакторам, а админам. С жалобой, почему одним можно создавать клоны, а другим нет. И в подтверждение слова Булаха, что он знает, что ты - клон.

Далее: могу послать аргументацию в доказательство того, что ты - FLAK-88. Но это уже не так важно.

Далее: скрины твоих постов про "не всё так однозначно" можно послать ещё куда-нибудь. И тогда проблемы могут начаться уже у сайта. Из-за тебя, гнойного пидара. Такшо закрой ебальник, пока не поздно.

я слабко розумію мову окупанта, висловлюйся українською.

пс. я те ж попрацюю над твоїми висловами за 12-15 р, там те ж багато запитань, чи не є ти тим підором, що займався агітаціями в Харкові, що спричинили захоплення державних установ 2014р.,

тай взагалі, досить поглянути на статистику голосувань за янукОвоща чи того єврея-мера в Харкові, а потім відповісти собі, хто кликав "руській мір" ?

якось той "мір" не розпочався у Сумах , чи Чернігові ... а за Львів чи Рівно то взагалі мова не йде.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

я слабко розумію мову окупанта, висловлюйся українською.

пс. я те ж попрацюю над твоїми висловами за 12-15 р, там те ж багато запитань, чи не є ти тим підором, що займався агітаціями в Харкові, що спричинили захоплення державних установ 2014р.,

тай взагалі, досить поглянути на статистику голосувань за янукОвоща чи того єврея-мера в Харкові, а потім відповісти собі, хто кликав "руській мір" ?

якось той "мір" не розпочався у Сумах , чи Чернігові ... а за Львів чи Рівно то взагалі мова не йде.

Рівно? Це так перекладач видав?)

Рівне так то.

 

Sith

Не розумію , які претензії до суддів ? Всіх суддів контролює татаров з їрмаком .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Не розумію , які претензії до суддів ? Всіх суддів контролює татаров з їрмаком .

їх контролює Портнов, а наступний щабель самі ці гниди

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Рівно? Це так перекладач видав?)

Рівне так то.

так !

саме порався у хліву, і клятий транслейтер, в яндєксі, мене підвів під монастир.

 

A6M Zero

Зараз це 2 093 гривні

---

не густо

 

nataniel

Мапа сайту Повна версія Оновити