Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
До питання про перспективи Харкова

При живом Израиле жаловаться на тупики и врагов - это глупость полная.

 

MMMMetros

«Я боюся мера Харкова. Це людина динозавр», – міський архитектор Колвіль-Андерсен.

Мікаель популярний експерт у відновленні міст, зараз він поділився думками, щодо перебудови Харкова.

Його обурила транспортна система Харкова, начебто вона дуже погана, і те що мер хоче відмінити трамваї – це жахлива помилка. Рішення, які зараз приймає влада по відношенню відбудови Харкова дуже «доісторичні».

➖Подписывайся Харьков LIVE

➖Присылайте инфу админу

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Судячи з твоєї логіки, ми мали зачахнути ще після 2014-го. Вибач, але ти дуже однобоко дивишся на ситуацію.

Так і чахнули.. Ти не помічала?

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Транспортное плечо от Харькова до Европы - 1500 км?

От Китая до Европы где-то 7000 км и ничё - запустили торговый поезд.

По сравнению с Китаем, Харьков находится в более выгодном положении.

Организовать там массовое производство электроники / техники и вуаля - Харьков становится центром европейской экономики

Было бы желание, а вырулить можно из любой ситуации. :)

Ну, организуй)). Прилетит ракета, и все вложения накрываются медным тазом. Проблема состоит из двух частей, а не из одной.

Далее: сравнивать надо город с городом, а не страну со страной. В стране Украина есть более безопасные для вложений места, чем Харьков.

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

При живом Израиле жаловаться на тупики и врагов - это глупость полная.

Вложения в ПВО "живого Израиля"? В Харьков такая же помощь из Штатов приходит?

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Судячи з твоєї логіки, ми мали зачахнути ще після 2014-го. Вибач, але ти дуже однобоко дивишся на ситуацію.

В 14-му сюди не прилітали ракети, зараз прилітають. І протягом півроку дуже часто, отже тоді була певна іллюзія безпеки. Далі: тоді тут зачепилася певна кількість вихідців з Донбасу, велике місто, близьке ментально. І ще: Кернес вловив одну фішку - Харків як всеукраїнська рекреаційна зона. Ті самі парки-лавочки, кав'ярні, ресторани типу "Старгорода". Купа турів вихідного дня: дітям - ЦПКіВ, дорослим - "Старгород" чи щось подібне. Ти зараз уявляєш собі Харків в якості рекреаційної зони)))?

Жодних.

Мишейобов правий щодо непотрібності.

Але - і як опорний пункт теж. Опорний пункт треба десь зі Зміїва та Ізюма робити.

Але просвітлення було недовгим, і далі розпочалося мишейобствованіє про Грішку Отрєпє'ва, англійські ЗОГовори і триста років не такого царя-батюшкі.

Все-таки лупити по спинах дебілів у церкві (масло масляне) роками - воно і видно.

Кхь.

Але. Професура толкова вже давно поїхала. Як і митці. Залишилася або ідейна постсовкова вата, або мишейоби юродіві.

Всі харківські мрії про Калтех, Долину, Корею і стартапи - чувакииии! У Каліфорнії до цих стартапів було сто років університетської розбудови. Не пробашляв би Стенфорд - не було б жодних джобсів. А харківські університети були зроблені винятково під "бальшую срану". І щоб їх перенаправити - це сотні навіть не мільйонів.

Про індустрію все ще гірше.

 

Белый Волк

Ще до питання про перспективи Харкова взагалі і його машинобудування зокрема.

https://www.facebook.com/100001350830626/posts/pfb...

Сергій Бобок

Хороша новина, звичайно. Але водночас, наскільки я розумію, у ній все, що ви хотіли спитати про перспективи харківської оборонки та взагалі машинобудування. Звичайно, це природно, бо ніхто не гратиме в гру "створи нову ціль для російської ракети", і чесно кажучи, війна тільки поставила крапку в історії агонії харківського машинобудування, але, тим не менш, це дуже прикро... Але захід України, без сумніву, отримає все, що взагалі зможе отримати країна у сенсі інвестицій "після війни"... ну, нічого, колись розмінують поля, і будемо ми житницею, чим віднині й пишатимемось. Втім, у світі рожевих поні та у промовах майстрів розпилу - ми звичайно, все відбудуємо...

~~~~~~~

Це про німецький завод.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Сергій Бобок

Хороша новина, звичайно. Але водночас, наскільки я розумію, у ній все, що ви хотіли спитати про перспективи харківської оборонки та взагалі машинобудування. Звичайно, це природно, бо ніхто не гратиме в гру "створи нову ціль для російської ракети", і чесно кажучи, війна тільки поставила крапку в історії агонії харківського машинобудування, але, тим не менш, це дуже прикро... Але захід України, без сумніву, отримає все, що взагалі зможе отримати країна у сенсі інвестицій "після війни"... ну, нічого, колись розмінують поля, і будемо ми житницею, чим віднині й пишатимемось. Втім, у світі рожевих поні та у промовах майстрів розпилу - ми звичайно, все відбудуємо...

~~~~~~~

Це про німецький завод.

Ну хай вішається, боже, задовбали. Нічого не буде, ми всі помремо - та вперед: простиня, кладбон, хай просто зараз починає. Завод чи жито, ну звісно, ми ж у совку живемо, більше нічого немає.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ну хай вішається, боже, задовбали. Нічого не буде, ми всі помремо - та вперед: простиня, кладбон, хай просто зараз починає. Завод чи жито, ну звісно, ми ж у совку живемо, більше нічого немає.

Та ніхто не вішається, не треба маніпуляціями займатися. Простиня, кладбон? Впкред, іиконуй, нетреба зі мною ділитися своїми планами на майбутнє, мене це не обходить.

А мене рожеві поні звдовбали, які мешкають у вигаданому світі, і шо? Просто вже КУПА підтверджень, що тут буде все докорінно мінятись. І вже міняється. Я рожеві надувні поні все за свої ілюзії тримаються.

Вже цілі суспільно-наукові конференції проходять на цю тему на платформі "П'ятий Харків" (гугл на допомогу). За участю не лише харків'ян.

Буде тут, буде. Але доведеться і багато працювати, і відпустити те, що вмерло, не триматися за нього.

Якщо що, на мої штатні +/-20 років, якщо нічого не прилетить, залишків колишнього - цілком і повністю. З цим усе спокійно. Але проблему вже бачить купа народу з тих, які намагаються дивитися трохи далі власного носа. І щоби дати адекватний рецепт, треба бачити правильний діагноз.

Треба знати, чим усе закінчиться, тільки це.

 

Лола

Роганский мясокомбинат - на Волынь. С оборудованием. До полутора десятков крупных региональных фирм выезжает.

Не моє. Очевидні речі.

~~~~~~~

Я напишу непопулярне. Після кожного великого прильоту по Харківщині у мережі розганяються пости на кшталт "дайте Харкову ППО". Або навіть "Київ прикрили ППО, а Харків - ні, перекиньте щось з-під Києва сюди, ми теж хочемо жити". Особисто я вважаю, що це розгін російських месседжів, хоча не зрозуміти жах частини харків'ян не можна. Але фахівці не один раз пояснювали, що надійно прикрити місто за ситуації подльотного часу 45 секунд реально неможливо. Систем, які спроможні це забезпечити, немає. В Україні не вистачає засобів ППО, зокрема, для прикриття військ. В ситуації, коли не вистачає якогось ресурсу, треба обирати приоритети. Сьогодні війна йде не за території тощо - війна йде за існування української державності. Без Харкова, у найтрагичнішому для нас сценарії - Україна все ж залишиться. Без Києва - ні. Якщо можливо прикрити тільки одне велике місто (я не знаю, не впевнений, але припустимо, що можна) - треба прикривати Київ, тим більше, що він далі від кордону. Харків був і залишається фронтлайном, і те, що якийсь час його не обстрілювали так, як це було рік тому - цієї ситуації не змінює. Час бути дорослими, нарешті, і розуміти, що якщо ви вирішили залишатися у Харкові (або приїхати сюди) - кожна мить особисто для вас може бути останньою. Кожна наступна ракета може прилетіти в будинок будь-кого з нас. Якщо цього досі не сталося - нам пощастило. Може, й надалі щаститиме, а може - ні. Жодних реальних гарантій. І ніхто з нас не знає, скільки сюди прилетить ще ракет - одна, десять, тисяча. Ворог знищує населення та інфраструктуру, і якщо в якийсь момент у нього не вистачає ресурсів на знищення нашого міста - це, нажаль, скоріше за все не назавжди. Обстріли останніх днів мали нагадати про це. Будуть нові обстріли та нові руйнування. Певною мірою військові захистять мирне населення (ну, збивають же ті ж "шахеди", і не тільки їх, та й ворожі літаки над Харковом, на щастя, не літають), але 100% захисту не буде. Якщо ми можемо жити з цим - живемо. Якщо ні - варто подумати, як убезпечити себе, поїхавши звідси, а не розганяти меседжі, які вигідні в першу чергу нашому ворогу.

Я говорил про логисти,еский тупик в 1300 км? Говорил. Это же касается доставки электроэнергии.

С таким пэвэо обрушение энергетики было делом времени. И вот, оно настало. Ещё один такой прилёт, и тут будет полный пиз.... Ну, и какой тут бизнес? Только оторвать кусок кацапии. Наши же территории, оккупированные сто лет тому.

Можу сказати, як очевидець Погані перспективи. Із всіх підприємств, найуспішніша - Нова пошта.

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Можу сказати, як очевидець Погані перспективи. Із всіх підприємств, найуспішніша - Нова пошта.

Офіс в Києві. Тобто не платник податків тут.

Щось живе це продукти і цеховики. І ще дещо в найнесподіваніших місцях, про що ніхто притомний вголос не говоритиме.

А так - Харків має бути центром великої території. Тобто для перспектив тіко шматок нинішньої кацапії. Тобто українські історичні землі. Інакше виключно військова база з інфраструктурою, яка її обслуговує. Місто до 200 тис.

Відверто хуйові перспективи, теща з тестем спакували чемодани, але не тому що бояться і не звикли жити без світла та інших звичайних для мирного часу речей, і не за себе бояться, хочуть ще онуків погледіти... Довго і з важким серцем приймали рішення.

І дійсно, це не провина харків'ян або ЗСУ, ми воюємо з надпотужним ворогом, який хоче нас знищити, і те, що ми не можемо йому протиставити ті ж методи ведення війни або дати належну відсіч, то теж не наша провина...

 

muntyan

По немного сдают нервы. Сейчас полнейшая безнадега и никакой веры в позитивной исход уже нет.

Подруга, на прошлой неделе, собрала вещи и уже в Чехии. Говорит, что больше не может.

Хотя как для Ха имела весьма неплохую зп

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Відверто хуйові перспективи, теща з тестем спакували чемодани, але не тому що бояться і не звикли жити без світла та інших звичайних для мирного часу речей, і не за себе бояться, хочуть ще онуків погледіти... Довго і з важким серцем приймали рішення.

І дійсно, це не провина харків'ян або ЗСУ, ми воюємо з надпотужним ворогом, який хоче нас знищити, і те, що ми не можемо йому протиставити ті ж методи ведення війни або дати належну відсіч, то теж не наша провина...

Я про що казав з самого початку? Що мені тут відповідали? Отож. Рожеві поні є рожеві поні.

Треба просто розуміти, чому виникли ці поселення. І чому і як Харків розвинувся до того стану, який ми знаємо. Усьо, імперії остаточні кранти. І вона забирає все, що створила. Тут буде багато волі, багато небезпеки. І мало людей і грошей.

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

По немного сдают нервы. Сейчас полнейшая безнадега и никакой веры в позитивной исход уже нет.

Подруга, на прошлой неделе, собрала вещи и уже в Чехии. Говорит, что больше не может.

Хотя как для Ха имела весьма неплохую зп

Мы входим в самый жопный период. Знаешь, как в одном еврейском анекдоте? Приклей над дверью табличку: "Так будет не всегда".

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Мы входим в самый жопный период. Знаешь, как в одном еврейском анекдоте? Приклей над дверью табличку: "Так будет не всегда".

Ага )

Даже когда все норм, помни, что "так будет не всегда"

 

Shepard

Тут має бути пільговий податковий режим. І я думаю, що він буде, коли роздупляться. Альтернатива - люті дотації.

ТЕЦ-5 відновлювати не має сенсу. Бо це була, є і буде величезна мішень. Відновити - викинути гроші. 22.03 прилетіло 11 ракет. За кацапскої потреби прилетить і більше. Як ти її захистиш? Отож.

По-друге, стільки абонентів вже не буде, а втрати енергії на шляху до споживача - шалені.

Є необхідність будувати друге місто, підземне. Для військової і цивільної критичної інфоаструктури. З урахування рерспектив Ха, це те саме. З запасом потужностей, з захистом від ФАБ-3000 і з запасом, з можлиаістю перемикаьи маршрути. Як колись в слобідсько-козацікі часи тут будувалися підземелля для захисту від татар. Наразі татари ті самі, тіко не з півдня, як колись, а з півночі ...

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Ага )

Даже когда все норм, помни, что "так будет не всегда"

Именно.

- Я рад за тебя, сын мой. Но табличку не снимай).

... без податкових пільг харківський бізнес не буде конкурентним в масштабах навіть України. Тобто триматись за місто і пільговий режим. Або дотації (яких звідки взяти?). За інше "або" я навіть думати не хочу. Хоча, відверто казати, це мій найбільший нічний кошмар ...

Відсутність ППО та вимкнення електрики на 10-18 годин на добу при її експорті я вважаю щляхом до третього "але". Та відбулися протести проти продажу електрики за кордон, приїхав сюди Зеленський - і сталося диво. В графіках стоїть вже не 7 годин, а 3. Вчора, кого не спитаю, світло не вимикали. І потужності раптом знайшлися. І технічні можливості для передачі. Що такого різкого сталося за два дні? Думаю, що нічого. Просто підараси. Політичні чи корупційні - це ще питання.

.... хтось в Укренерго чи певних владних структурах (у мене припущення щодо конкретних імен, виступи всі зацікавлені читали/чули) цілком можуть працювати "в парі" з ворожими іпсошниками.

Мапа сайту Повна версія Оновити