Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Це доводить, що росіяни – нелюди". Ольга Харлан

"Це не показує російську сторону людьми взагалі. Як вони діють у спорті, доводить, що вони нелюди. Немає значення, в якій сфері вони це роблять. Вони на війні нелюди, як вони катують і вбивають. Стріляють своїми ракетами і так далі. Так само і тут, немає винятків взагалі".

***

"Я виставила шаблю [після бою зі Смірновою], щоб вона по ній вдарила. А що [я їй] сказала? Повідомила, що не буду тиснути їй руку. Кажу: «Я не буду тиснути руку!» А потім суддя мені сказав: «Все іди!» Я пішла.

Я взагалі вже розминалася перед наступним боєм, прийшла в наш «бокс» український. У мене було півтори-дві години до наступного бою. Я видихнула, типу, все добре — лягла. Тут щось бачу якість новини на кшталт «чекаємо».

Що чекаємо? Я тут збиралася фехтувати. Що чекаємо? Вмикаю трансляцію, бо це велика арена, і поки дійдеш назад... Бачу, а вона сидить. Я кажу: «Дідько». І я розумію, що щось починається.

https://suspilne.media/540905-ce-dovodit-so-rosian...

 

МАГ

руССкая нечисть зараз казяця. Всі міфи порушені. Київ окремо від болота. 'Брати' пішли інавіть здоровкаця нехочуть

 

nataniel

Полячка Іга Швьонтек розповіла про свою повагу до української тенісистки.

"Я рада, що є така людина, яка, повторюся, демонструє добрі цінності і показує людям, що війна все ще триває, тому що у багатьох із нас, і у ЗМІ також трохи коротка пам'ять.

Тому завжди приємно мати когось, хто пам'ятає та нагадує людям про важливі речі, і Еліна це робить. Я знаю, що для тенісу загалом це складна тема. Але вона залишається вірною своїм переконанням і діє там, де багато людей чи гравців тільки щось говорять. Тож це чудово", – сказала Іга.

 

МАГ

Мапа сайту Повна версія Оновити