Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Остеопат, гомеопат... не классическая медецина
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

А в мене негативний досвід при лікуванні у дитячого остеопата

Рекомендували "самого крутого" в м. Дніпро дитячого остеопата, в результаті витрачені кошти та час, все як було - так і залишилось

негативний - це не допоміг

Ну, не допоміг, так , можливо, буває

А мій негативний досвід з класичною у декільках випадках, коли зробили гірше, довели до хірургічного втручання, а можливо, як доказав час пити солодку водичку

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Уся проблема гомеопатії та іншої нетрадиційної медицини, у її бездоказовості і нерозумінні чому і як досягається ефект.

Доказова медицина тому й ефективна, що є повне розуміння, які причини викликають хворобу, і як саме на цю причину впливають ліки. І лікар точно знає, що дане лікування допоможе.

Є такий термін - валідація. Валідація процесів - це коли будь-яка людина, чітко виконуючи прописані кроки, буде отримувати на виході потрібний, заздалегідь відомий результат. Наприклад, будь хто може зварити борщ, якщо буде робити це суворо дотримуючись прописаної процедури. Не просто рецепту, а повний процес, розпочинаючи з "вимити руки" і закінчуючи "вимкнути плиту".

А у гомеопатів тут так - комусь допомогло, але неможливо передбачити чи допоможе іншій людині. Тому і неможливо рекомендувати таку медицину кожному.

Так, іноді може бути як описував ПБН - коли причина хвороби настільки неочевидна або нестандартна, що традиційні лікарі не можуть її знайти. А якийсь остеопат розібрався. Але у тому й справа - що іноді.

А у гомеопатів тут так - комусь допомогло, але неможливо передбачити чи допоможе іншій людині. Тому і неможливо рекомендувати таку медицину кожному.

Як кажуть гомеопати, то до кожного хворого треба індівідуальний підхід

мій гомеопат лікував моїх дітей які захворіли одночасно у одному й томуж місці (у школі) однією, з точки зору сучасної педіатріі, хворобами

ну якесь ОРВІ з соплями кашлями температурами

Вони пили різні "шарики"

Ну ось так вона працює, гомеопатія

А ти не відповів на запитання скільки кілограмів таблеток вже прийняла твоя дитина

Це я до того, що як я почав спілкуватися з гомеопатом ми майже не пили звичайних пигульок. Не тому що це заборонено, чи ще чомусь... просто не потрібно," цукор у шариках" вирішає майже усі проблеми (тьху-тьху)

десь вже приблизно 15 років

15 років в нас маже не було потреби пити пигульки з аптеки

Це двоє нормальних дітей

 

ПБН

По личному опыту-болел в детстве постоянно. Сначала обычная медицина, потом гомеопаты. В 90-е их много было. Потом родители плюнули-поболеет, дома посидит и пройдет. В итоге после 10 лет раз в год орз и все.

От нетрадиционщиков ко мне несколько раз приходили пациенты просто умирать. Хотя можно возразить-если им нетрадиционная медицина помогла-они к обычному доктору и не пойдут. Поэтому я не против нетрадиционщиков (если они не отрицают обычную медицину и откровенно не вредят. Мальчика с опухолью шейного позвонка, который остался инвалидом после приема у остеопата забыть тяжело).

 

Ali

Гомеопатов встречал троих.

Первый раз к теще 10 лет назад приехала скорая, когда она уже год с 4 группой рака умирала дома и было очень тяжело ей. Ничего не помогало чтобы облегчить ее мучения. Но на приступах скорую вызывали. Приехал врач скорой. Лет под 70. Посоветовал съездить на Калиновка в аптеку и купить препарат. Препарат помог не помню сколько точно но что-то с месяц ещё теща прожила и не мучалась в этот период. Я про это забыл, но на жену это произвело неизгладимое впечатление. Тогда мы ещё не знали что это гомеопатия была. Название жена запомнила препарата на всю жизнь. Я потом в этой аптеке покупал пару раз гомеопатию, но это уже позже.

Второй и третий врачи появились с рождением дочки. Не знаю как но так получилось. Наташа за 50 лет. Обычный врач, муж врач. Но уже несколько лет увлеклась гомеопатией. Недолго с ней были перешли к тому у кого она если что консультируется Олег, около 60. Обычный врач но уже 10 лет лечит гомеопатией.

Я к чему это написал. Гомеопаты которые в моей жизни встречались. Все по 20-30 лет врачами классическими поработали, а после ушли в гомеопатию.

Шарики есть при каждом лечении. В моем случае с коленом тоже бал шарик и потом зефир. На "шариках" построено все лечение. При одних и тех же симптомах "шарики" могут быть очень разные. Это медецина более индивидуальна чем классическая где на одни симптомы вливают одинаковые лекарства всем.

Остеопатия. Я не знал что это классическая медицина как здесь пишете. Познакомился с остеопатами после рождения дочки. Было 4 их. Двое ни о чем. Тот что первым мне колено лечил. И еще Оксана. После рождения дочки познакомились, толку от нее было мало или совсем не бало, но рассказов как это прекрасно - много. Так много что этого было достаточно чтобы когда-то пойти с дочкой к испанцу Антонио. Прием 100 евро 30 мин. Но результаты после каждого посещения просто чудесные сразу же. Ходили раза 4-5. Супер результаты и сразу и на долго. С войны к нам не ездит. Его ученик под 60 лет, бывший врач))) берет меньше и работает с пациентом около часа. Жене он даже больше нравится. Ходили тоже раза 4. Результат самый наглядный был когда он дочери желчный подправил. И вечером у нее было все хорошо. Остальные 3 раза не было таких наглядных проявлений его работы.

Все наши нетрадиционные врачи - бывшие классические врачи. Гомеопаты все возрастные очень опытный врачи. Остеопаты по факту очень разные по уровню оказались. Очень повезло что были среди них Антонио и его ученик.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Ну чого, від солодкого виробляється гормон щастя, то чому й ні. Я більше скажу, коли в мене гарний настрій чи щось гарне стається в житті, спина болить менше. І навпаки.

Не від солодкого, а саме від смачної їжи, яка смакує певній людині

І чого це вони "гормони"? Якщо це здебільше нейромедіатори....

 

Шеф

І цейво

Остеопат, гомеопат... не классическая медецина

Ну, якщо медЕцина, то вона взагалі ніколи не може бути класичною))

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

як що ти згоден щось інщке спробувати для себе, я пошукаю до кого можно у твоїх краях звернутися

Та поки працюю з фізеотерапевтом, взимку буду робити ренгенограму, подивимось, чи є якісь зміни на краще. До остеопата йти трохи лячно, я розумію, що це будуть хрустіти всім чим тільки можна. Вже надивився роликів в Інтернеті )

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Ali показать

По личному опыту-болел в детстве постоянно. Сначала обычная медицина, потом гомеопаты. В 90-е их много было. Потом родители плюнули-поболеет, дома посидит и пройдет. В итоге после 10 лет раз в год орз и все.

От нетрадиционщиков ко мне несколько раз приходили пациенты просто умирать. Хотя можно возразить-если им нетрадиционная медицина помогла-они к обычному доктору и не пойдут. Поэтому я не против нетрадиционщиков (если они не отрицают обычную медицину и откровенно не вредят. Мальчика с опухолью шейного позвонка, который остался инвалидом после приема у остеопата забыть тяжело).

А ти ким працюєш?

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

А у гомеопатів тут так - комусь допомогло, але неможливо передбачити чи допоможе іншій людині. Тому і неможливо рекомендувати таку медицину кожному.

Як кажуть гомеопати, то до кожного хворого треба індівідуальний підхід

мій гомеопат лікував моїх дітей які захворіли одночасно у одному й томуж місці (у школі) однією, з точки зору сучасної педіатріі, хворобами

ну якесь ОРВІ з соплями кашлями температурами

Вони пили різні "шарики"

Ну ось так вона працює, гомеопатія

А ти не відповів на запитання скільки кілограмів таблеток вже прийняла твоя дитина

Це я до того, що як я почав спілкуватися з гомеопатом ми майже не пили звичайних пигульок. Не тому що це заборонено, чи ще чомусь... просто не потрібно," цукор у шариках" вирішає майже усі проблеми (тьху-тьху)

десь вже приблизно 15 років

15 років в нас маже не було потреби пити пигульки з аптеки

Це двоє нормальних дітей

Не відповів бо це не запитання а якась дурня!,Дитині другий рік, які нах таблетки? Як ти взагалі уявляєш дати їй таблетки?

Дитячий панадол пару раз давали, бо хворіла на короновірус, це все.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Та поки працюю з фізеотерапевтом, взимку буду робити ренгенограму, подивимось, чи є якісь зміни на краще. До остеопата йти трохи лячно, я розумію, що це будуть хрустіти всім чим тільки можна. Вже надивився роликів в Інтернеті )

Тобі навіть діагноз не поставили, а ти щоь там лікуєш

Але це твій вибір

Остєопат - це не масажист, нічого хрустіти не буде))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Не відповів бо це не запитання а якась дурня!,Дитині другий рік, які нах таблетки? Як ти взагалі уявляєш дати їй таблетки?

Дитячий панадол пару раз давали, бо хворіла на короновірус, це все.

ну це я й мав наувазі, ліки, які проонує класична мадицина

Ну той добре що не хворіє

 

ПБН

Хоча офіційно гомеопатію не визнають. але є непогані гомеопатичні препарати. Наприклад, Траумель від німецької Heel. Дуже корисна штука.

 

Clough

"В середине августа Всемирная организация здравоохранения провела первый Глобальный саммит по традиционной медицине. Мероприятие прошло в Индии, где в прошлом году учредили Глобальный центр традиционной медицины. ВОЗ считает, что научную и традиционную медицину нужно объединить."

Прошу вибачення, що російською, але в наших виданнях я не бачив цієї новини, взяв з "Медузы"

 

Старый Грек

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Та поки працюю з фізеотерапевтом, взимку буду робити ренгенограму, подивимось, чи є якісь зміни на краще. До остеопата йти трохи лячно, я розумію, що це будуть хрустіти всім чим тільки можна. Вже надивився роликів в Інтернеті )

То не остеопати, то костоправи, це зовсім інше

Ти краще скажи, ти до офтальмолога звертався?

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Хоча офіційно гомеопатію не визнають. але є непогані гомеопатичні препарати. Наприклад, Траумель від німецької Heel. Дуже корисна штука.

Цей препарат дуже умовно відноситься до гомеопатичних

В гомеопатії діє цілком індивідуальний підхід до пацієнта та відповідно підбір "ліків"

 

Шеф

Кіндер малий зовсім був

Десь 5-6 років

Ми вже зрозуміли тоді що є такий напрямок у лікуванні Гомеопатія та він працює

Так ось відправили кіндера за море з діусем та бабулею(мої батьки), у санаторій профсоюзний

Ну там щось покупався, попирнав - температура, вухо болить, п'ятниця була

Ну зразу ж до санаторського лікаря: "отіт, антібіотіки 5 днів"

Ну вони нам телефонують, ми гомеопату, потім з'вязали батьків з гомеопатом.. щось там назначив (ми їм дали з собою гомеопатичну аптечку)

Антібіотіки не пили, але розуміли що як не допоможуть шаріки, то будемо пити-колоти

Добу провалявся, все гаразд, у неділю вже купався

У понеділок терапевт з санаторія, якому не казали як лікували, (він думав що пили антібіотіки): "А я що казав?! Допомогли ліки!"

Ага, ну так совпало

 

ПБН

Пахова грижа у кіндера

у міський ликарні бабулька хірург, стаж ще довоєнний, ставе на медосмотрі такий діагноз

Операція, готуйтесь

Ну ми такі: Нє, ми у велике місто поїдемо, нехай там подивляться.

У лбласній лікарні прийом у професора "по дзвінку" Вердикт професора: Грижа! Ріжем! Готуйтесь

ну ми до гомеопата, мол розуміємо що такі діагнози шаріками не лікуються... але...

Каже наш Шаріков - ще ж почекати може! Ну пару місяців!

Ну добре, чекаємо

Лікування: берете 1 шарік, у стакані з водою розвести, перелити у бутилку, поставити у темне місто, давати 1 чайну ложку тричі на день, перед чим ретельно один раз взбовтати (струсити)

Блять, у той лікарки, якої я довіряю, окуляри полізли на чоло! "На моїй практиці за 50 років лікування це другий випадок!

Перший був - я могла помилитися, але ж мій діагнож ще й прфесор підтвердив!!

Грижи нема, пройшло десь 15 років

 

ПБН

Щось там з ЛОРом подібне, було. Теж "Різати, поіншому ніяк!", ну там вже не парились зовсім

До Шарікова на пийом - забули про проблему

 

ПБН

Дільниій педіатр ржала в голос з нас та з себе

Ми їй прямим текстом перший раз сказали, що вона ставе діагноз, а лікуймося ми у Шарікова - до нього з кожними сопями не наїздися, далеченько живе, та й ще записуватись треба, та хвору дитину тягнути не дуже охота

Вона до цього нормально ставилася, казала що теж хотіла вдаритись у гомеопатію але не зрослося

Ставила діагноз, отримували свою шоколадку і все, лікувались ми у Шарікова

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Дільниій педіатр ржала в голос з нас та з себе

Ми їй прямим текстом перший раз сказали, що вона ставе діагноз, а лікуймося ми у Шарікова - до нього з кожними сопями не наїздися, далеченько живе, та й ще записуватись треба, та хвору дитину тягнути не дуже охота

Вона до цього нормально ставилася, казала що теж хотіла вдаритись у гомеопатію але не зрослося

Ставила діагноз, отримували свою шоколадку і все, лікувались ми у Шарікова

Мы тоже для диагностики что с ребенком (посмотреть ухо если ухо болит, прослушать лёгкие когда долго кашляет) обращаемся к педиатру.. Один раз скорую вызывал на резкие боли ребенка в животе, чтобы исключить аппендицит. А лечение назначает гомеопат. Очень довольны. Нурафен давали только один раз 1/4 таблетки когда года ещё не было. Тогда была температура у нее 40 и надо было понять как сбить если вдруг не сработает лечение. И все других обычных лекарств ей не давали никогда. Результатом лечений ее при этом очень довольны.

А вот грыжу паховую знакомому малышу наш гомеопат вылечить не смог((

 

гена

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Дільниій педіатр ржала в голос з нас та з себе

Ми їй прямим текстом перший раз сказали, що вона ставе діагноз, а лікуймося ми у Шарікова - до нього з кожними сопями не наїздися, далеченько живе, та й ще записуватись треба, та хвору дитину тягнути не дуже охота

Вона до цього нормально ставилася, казала що теж хотіла вдаритись у гомеопатію але не зрослося

Ставила діагноз, отримували свою шоколадку і все, лікувались ми у Шарікова

А не пробували давати своєму педіатру не шоколадку, а стільки, скільки гомеопату?

 

Старый Грек

Це все не доведена хуйня

 

lieful

Ответ на сообщение пользователя lieful показать

Це все не доведена хуйня

Мабуть ти як і я дуже довго був поглинутий офіційною медициною))

 

Шеф

"Офіційною".

Хоча... як згадаєш ізліянія шефа ще роки тому (ледь не на уа-футболі) про те, що вагітніти важче через "перебір" статевих партнерів, і діти потім з гіршим здоров'ям...

Мдє.

А потім - звідки така тривалість життя і кількість молодих смертей. У нас же такі ахуєнні ескулапи, сервіс і нарід бардзо мондрий - молитви, заряджені амулети, червона ниточка від усього.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

"Офіційною".

Хоча... як згадаєш ізліянія шефа ще роки тому (ледь не на уа-футболі) про те, що вагітніти важче через "перебір" статевих партнерів, і діти потім з гіршим здоров'ям...

Мдє.

А потім - звідки така тривалість життя і кількість молодих смертей. У нас же такі ахуєнні ескулапи, сервіс і нарід бардзо мондрий - молитви, заряджені амулети, червона ниточка від усього.

Чим вища кількість статевих партнерів у жінки, тим вище ризик розвитку жіночого безпліддя

Про дітей з гіршим здоров'ям я нічого не казав

Так шо не пизди своїм вонючий ротом

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Чим вища кількість статевих партнерів у жінки, тим вище ризик розвитку жіночого безпліддя

Про дітей з гіршим здоров'ям я нічого не казав

Так шо не пизди своїм вонючий ротом

Ну значить це ще у когось бачив, давно це писалося.

Втім... розводьте далі шарікі за ролікі у святій воді. Природній відбір гомеопатів самих розсортує. Були в моєму підлітковому віці ваші калєхі. Таке прописували, що мені б їх було шкода навіть ветеринарами допускати - звірі точно не винні.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Старый Грек показать

А не пробували давати своєму педіатру не шоколадку, а стільки, скільки гомеопату?

звичайно

Нуу по перше налогами з ЗП фінансував бюджетні галузі

По друге - розмір шоколадок дозволяв звертатися до лікаря у неробочий час, та навіть привозити кіндерів їй до дому))

А ще в неї муж з руками - досить часто допомогав мені з ремонтними роботами... теж копійочка

 

ПБН

чоловік, Мля))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В кого болять сустави -- звертайтесь до Дяді Стьопи . В мене вже 20 років подагра . А для суставів , якщо нема подагри , звичайно , то нада кушать продукти , де є желатін -- зефір , мармелад , холодець , шалена бджілка .

Да , і щодо наших лікарів ... Мені діагноз кілька днів не могли поставити , штук 5 лікарів мене передивились , і всі ставили різні діагнози . Але прийшов Степан Андрійович , взяв за пальця , і зразу сказав -- в тебе подагра .

Ні, це вже краще колагеном лікувати. Хоч і дорожче. Єслі шо, лікар, який робив мені операцію на коліні, відірвалася власна зв'язка надколінника, призначив. Три місяці минуло, ще не бігаю, але хожу без милиць та палки, не кульгаю. Коліно поступово розробляю самостійно, не болить воно.

Після операції не міг ногу підняти.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя lieful показать

Це все не доведена хуйня

Коротко і ясно. Але можна ще коротше сказати)

 

Sith

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити