Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Допомога "Азову"

Зараз мій колега по роботі, ветеран "Азову", списаний за станом здоров'я, збирає кошти на деяку допомогу свому колишньому підрозділу. Викладу його пост із нашого внутрішнього чату. Хто має бажання, можете долучитися. Мене багато хто тут знає, можу гарантувати, що ваш донат точно піде на анонсовану справу.

Вітаю шановні колеги! Прошу вашої допомоги для моїх побратимів з полку "АЗОВ", які зараз знаходяться на Куп'янську! Збираю на повербанки, батерейки, та засоби першої необхідності....

Хто має можливість та бажання, прошу долучитись до збору сьогодні до 12:00 години, на карту Вячеслав Щербаков (Картка МОНОБАНКУ 4441 1144 1843 1829 )

Про всі витрати відзвітую особисто я та мої побратими!

 

chila

Поскольку донатов из бункера не замечено, отчет я публиковать не буду.

 

chila

Льоха , попробуй звернутись за допомогою до своїх кумирів -- тупорилого романенка і дирявого дристовича . Впевнений , що ці підаріоти тобі не відмовлять .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Льоха , попробуй звернутись за допомогою до своїх кумирів -- тупорилого романенка і дирявого дристовича . Впевнений , що ці підаріоти тобі не відмовлять .

Іди нахуй, йобаний підор.

 

chila

Льоша , ну чому ти такий здий ? Ти ж так любиш лизати жопу дристовичу , ну напиши йому , щоб він допоміг "пєщєрним націоналістам" . Дєнєг у дристовича дохуя , він не відмовить такому прєданному жополизу , як ти .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Поскольку донатов из бункера не замечено, отчет я публиковать не буду.

Ти не ображайся, просто зрозумій

Донатять зараз тих, кого знають, з ким перетиналися, ну там сусіди... ще якісь знайомі

Ну тут у Бункері є такі кому довіряють, бо знайомі особисто, наприклад Деймон

ну ось у мене в селі кожного тижня збирають допомогу, та відвідують поранених у госпиталі (серветки-йогурти, бульони, труси-футболки-шкарпетки), кожного тижня

хтось купляє квадро та мотоцикли, просе паливо щоб відвезти на схід

але так донатити "знайомому з роботи" ...ну ось так

 

ПБН

Ну а Стьопа, гандон, красень з усіх боків

Дописувач спробував зібрати допомогу для ЗСУ, так це лайно навіть тут встиг засрати з рота

Стьопа, гівно, ти ж у модератори рвешся! Ну пройшов би десь подалі - нє, нада насрати!

 

ПБН

Мапа сайту Повна версія Оновити