Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Підготовка енергетики до роботи в осінньо-зимовий період

Зрозуміло , що кацапи будуть намагатись обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру . Можна вірити казочкам нашого ГУР , що в кацапів вже 100500-й раз от-от закінчаться ракети . Можна вірити словам джакузного мОнтьора що все відновлено і все підготовлено . А можна , я теж запропоную свій варіант , як зменшити негативний вплив від кацапських обстрілів ? Моя ідея проста -- використовувати для транзиту лінії 110 кВ . У нас купа підстанцій 110/35/10 кВ . Це лінії , якими заживлюються підстанції всяких РЕМів . Але для транзиту вони не використовуються , там іде напруга 220 кВ і вища . Треба обв'язувати підстанції 110 кВ лініями , які б дали змогу отримувати їм електроенергію прямо з електростанцій . Але головне -- встановити на електростанціях трансформатори , які дадуть змогу передавати в мережу електрику напругою 110 кВ в разі виникнення аварійної ситуації .

Для прикладу , спробую пояснити ... Ковель бере електрику з РАЕС на підстанцію К-330 , де вона понижається з 330 кВ на 110 кВ , і тоді вже роздається на підстанції 110 , яких тільки в Ковелі 5 штук . Якщо ракета влучає в тр-тр 330 і виводить його з ладу -- всьо , піздаріки . В цей же час лінія може лишатись цілою . А от якби на РАЕС стояли трансформатори , які могли б давати для транзиту електрику напругою 110 кВ , то в аврійній ситуації по цій же лінії-330 можна було б передавати струм прямо на підстанції-110 , розташовані в місті , минаючи транзитну ПС К-330 . Так втрати будуть більші , пропускна здатність гірша , але це краще , чим нічого . Минулої зими у нас були дні , коли все місто взагалі заживлювалось через лінії 10 КВ .

 

Stepan75ss

Та і тр-рів 110 кВ у нас в країні дофіга . Коштують вони в рази дешевше , і купити їх набагато легше .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Та і тр-рів 110 кВ у нас в країні дофіга . Коштують вони в рази дешевше , і купити їх набагато легше .

Вважаю, ти правий. Петро накупить трансформаторів, а Степан привезе їх до Ковеля і буде всю зиму без відключень цілодобово зрадойобити.

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Вважаю, ти правий. Петро накупить трансформаторів, а Степан привезе їх до Ковеля і буде всю зиму без відключень цілодобово зрадойобити.

Якщо все в країні можуть вирішити Петро з Степаном , то нафіга нам Вова з Андрійком ?

 

Stepan75ss

"Можна вірити словам джакузного мОнтьора що все відновлено і все підготовлено" - йолопе, де ти таке прочитав про все відновлено і підготовлене? За такий короткий час неможливо все відновити, але зроблено вже багато в цьому напрямку. Я просто не можу на форумі про це все писати, але, наприклад, тих же генераторів різноманітних зараз навезли трохи більше чим дохуя.

А взагалі, напиши листа в Укренерго чи ДТЕК зі своїми ідеями, там хлопці хоч трохи поржуть. А може навіть візьмуть на роботу якимсь директором, а то такий цінний кадр пропадає без діла, що аж мозолі на клаві понатирав уже.

І козі зрозуміло, що буде складна зима, але ми все переживемо.

 

Striker

Мапа сайту Повна версія Оновити