Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Про події в Ізраїлі
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 101

Якщо вірити нашим журналістам та оглядачам, у хезбалли високоточних ракет більш ніж в підарасів з мосовії.

 

Симон Изгоев

І так, якщо почнеться, то пару тижнів буде суцільний пиздець.

 

Симон Изгоев

>>> Вы должны понимать, что Хизбалла не имеет возможности остановить тысячи танков и самолетов, вторгающихся в Ливан, без использования технологических возможностей и секретного вооружения, в которых Израиль является одним из лидеров в мире. Когда мы снимем перчатки, ливанцы смогут только позавидовать ситуации в Газе. И это не пустое хвастовство.

Хизбалла понесет потери, в основном в тылу, но ракетами войны не выиграть. Оккупация территории и уничтожение противника – это да, поэтому это гарантированная потеря Ливана, вопрос только в том, какой ценой.

И да, есть реальная вероятность того, что Иран присоединится к этому "празднику". И здесь остается открытым вопрос – насколько и как отреагируют американцы. Будут ли они помогать только в перехвате ракет и БПЛА или же они на самом деле помогут Израилю атаковать вглубь Ирана

Но что бы ни случилось, помните – в Третьей Ливанской войне гораздо лучше быть израильтянином, чем ливанцем."

Яир Альтман

Обзиратель >>

Война на Ближнем Востоке

ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ

 

Симон Изгоев

Тримайте мене в сімох!(с) ....

 

Симон Изгоев

Поки "світовий жандарм" разом з імпотентними ООНами мнули сіськи, живучи в ситим безтурботним життям, по всьому світу наплодилось купа ублюдочних режимів.

Так що все тільки починається і 3 світова дуже навіть реальна.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Поки "світовий жандарм" разом з імпотентними ООНами мнули сіськи, живучи в ситим безтурботним життям, по всьому світу наплодилось купа ублюдочних режимів.

Так що все тільки починається і 3 світова дуже навіть реальна.

На мою думку, зараз відбувається розподіл: хто з ким, хто з чим, хто по який бік. Потім кілька років (5-10?) на переозброєння і підготовку. А потім ...(((

Виглядає так, що жовтень - травень - то лише прелюдія. Звичайно, ніякого затухання теми нема.

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Поки "світовий жандарм" разом з імпотентними ООНами мнули сіськи, живучи в ситим безтурботним життям, по всьому світу наплодилось купа ублюдочних режимів.

Так що все тільки починається і 3 світова дуже навіть реальна.

На третю світову потрібен антагоніст з рівними можливостями та технологіями.

Майже всім вигідніше вести терористичну війну. Навіть кацапам подекуди. Китайцям краще тихенько допомагати, ніж втратити всі корисні зв'язки одразу.

Взагалі так. Навіть терористи переозброюються. Якщо цивілізований світ не зробе конкретних кроків проти (саме проти, а не тупо назустріч, по толерастичному), так, третя світова не за горами.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Виглядає так, що жовтень - травень - то лише прелюдія. Звичайно, ніякого затухання теми нема.

Скоріш за все, якщо війна з Ліваном трапиться, вона дійсно не буде довготривалою. Бо тут на відміну від гази, нема сенсу ломати голову, хто там буде у Лівані кирувати "після". Тому й тимчасова окупація, буде дійсно короткостроковой.

А тиск міжнародного суспільства захмарний.

Далеко наші заходити не стануть, а от роз'їбошити місця, де за данними розвідки зберегаються ракети, не дивлячись по сторонах, багато часу буде не треба.

Ну й безперечно, щось буде залежити і від того, якої шкоди Ізраїлю завдасть хезбала.

Це моя думка. Можу помилятись.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Скоріш за все, якщо війна з Ліваном трапиться, вона дійсно не буде довготривалою. Бо тут на відміну від гази, нема сенсу ломати голову, хто там буде у Лівані кирувати "після". Тому й тимчасова окупація, буде дійсно короткостроковой.

А тиск міжнародного суспільства захмарний.

Далеко наші заходити не стануть, а от роз'їбошити місця, де за данними розвідки зберегаються ракети, не дивлячись по сторонах, багато часу буде не треба.

Ну й безперечно, щось буде залежити і від того, якої шкоди Ізраїлю завдасть хезбала.

Це моя думка. Можу помилятись.

Я тут ставив, здається. Ваші хочуть розпочати з повного знищення найвищої верхівки Хезболли. І це розумно.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Виглядає так, що жовтень - травень - то лише прелюдія. Звичайно, ніякого затухання теми нема.

Коли попруть на Хезболу , то це вже буде «увімкнули задню»

 

ПБН

Не знайду свій допис де написав що Телявівівці єбашуть Хезболу, не тобто помилився

З мене тоді проржвалися трохи

А ось воно як бува

АЯвамгаваріл!!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я тут ставив, здається. Ваші хочуть розпочати з повного знищення найвищої верхівки Хезболли. І це розумно.

Подивимся.

 

Симон Изгоев

Бібі сказав що здню таки відремонтували та будуть вмикати

Чи вимикати

Ну тобто що по Хамасу начебто закінчують

 

ПБН

Нетаньяху заявил, что фаза интенсивных боев с ХАМАС в Рафахе подходит к концу

 

ПБН

В нас почали говорити за те, що черговий етап війни в Газі, добігає свого кінця. Військовим залигилося роботи на тиждень-два.

Що далі, НІХТО(!!!) не знає.

Щось мені підказує, що ВЗАГАЛІ НІХТО!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

В нас почали говорити за те, що черговий етап війни в Газі, добігає свого кінця. Військовим залигилося роботи на тиждень-два.

Що далі, НІХТО(!!!) не знає.

Щось мені підказує, що ВЗАГАЛІ НІХТО!

А що за вчорашне відео на якому танки та сау везуть до кордону з Ливаном

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

А що за вчорашне відео на якому танки та сау везуть до кордону з Ливаном

Не бачив. Але нічого дивного.

По перше.

Якщо в них немає потреби на півдні, то логічно перекинути їх на північ. Тим більш, що там дійсно гарячіше.

По друге.

Саме на півночи, до початку війни в Газі, і базувались більшість танкових підрозділів.

А по третє.

Країна маленька. Весь час щось кудись їде, пливе, летить.

Наприклад у пасажирських потягах та міжгородніх автобусах, кожного ранку і вечора, здається, що пів армії перекидають на північ, а другу половину на південь!:)

 

Симон Изгоев

Якщо ти натякав на підготовку до заходу у Ліван... то можливо й таке. Так саме як і звичайне залякування. Все може бути. А може не бути.

Кажу ж, я прикинці минулого тижня, спілкувався з хлопцями що зараз саме боронять північ. Кажуть, що не впевнені, що щось буде.

У цілому по країні, очикування "буде-не буде" десь 50 на 50.

"Треба-не треба" десь 80 на 20.

 

Симон Изгоев

The Washington Post: Галант урегулировал вопросы поставок американского оружия Израилю без Нетаниягу

Визит главы Минобороны Израиля Галанта в США был успешным и увенчался договоренностями по ключевым вопросам. Об этом пишет The Washington Post. Отмечается, что Галант смог уладить все вопросы с графиком поставок оружия Израилю, причем «без (премьера Израиля) Нетаниягу».

Помимо этого, он представил представителям американской администрации план послевоенного урегулирования в секторе Газа. План подразумевает разделение сектора на 24 административных округа и создание под эгидой США международной арабской коалиции, которая возьмет на себя контроль над ним. Согласно источнику, этот план будет реализован, «даже если ХАМАС продолжит отвергать предложение США о прекращении огня и освобождении заложников».

AZfront

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 101
Мапа сайту Повна версія Оновити