Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Женитьба Фигаро", действие V, явление III
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Один дядько покликав сусіда в гості. Посиділи, випили, закусили. Здалося мало. І от господар каже гостеві:

- Пішли в сусідню кімнату, я надрукую трохи грошей, а ти підеш купиш іще пляшку.

Гість погодився.

Пішли вони в сусідню кімнату, там такі два валики, подібно до старої пральної машини. Господар засунув щось сбоку в ті валики, крутонув ручку - вилізла купюра в десять рублів. Засунув ще, крутонув - знов десятка. Гість отетерів, але взяв гроші і пішов до Гастроному.

Ще посиділи, випили все принесене і розійшлися. А наступного дня до господаря прийшли менти:

- Що, чоловіче, фальшиві гроші друкуєш?

- Та яке друкую!! Ось підійдіть, подивіться ...

І показав їм ті валики і коробку зі справжніми десятками. Менти розібралися, що й насправді ніякого криміналу. І один вже на виході запитав:

- Мужик, скажи чесно, нахрєна ти сам собі влаштував цей гемор?

- Гемор то воно гемор. Зате тепер я знаю, з ким не можна пити.

Тю, ну який гемор, якщо забанять??

Чи в перший раз

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

... всі люди - це браття на землі, окрім ж*дів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я н*навиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви ...

Треба було автора зазначити).

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

В мене велике бажання зірватись і спровокувати перший бан за особисту образу модера

До речі, ти можеш пояснити, до чого тут модер?

Коротше або весілля Фігаро скасовується або кінець бункеру

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

До речі, ти можеш пояснити, до чого тут модер?

Дуже прямо намагається все вирішати, не прислухається до окремих порад, обговорювати дії модератора - зась

А дії прокурорів і суддів та їхних рішень в Україні можливо

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Коротше або весілля Фігаро скасовується або кінець бункеру

До цього все і йде, буде пансіон "благородних в'юношєй"

 

Шеф

Від сьогоднішнього дня на форумі буде здійснюватися модерація коментарів, і Бункер не буде виключенням. Тільки різниця буде в тому, що у Бункері в деяких аспектах разом спробуємо провести межу, яку не варто буде переходити.

Для цього і створюється ця тема, щоб вислухати побажання, на що спільнота хотіла б більше звернути увагу. Процес буде наступним: ви публікуєте свою пропозицію, детально аргументуєте, після чого спільнота реагує на цей пост «лайками» чи «дізлайками».

 

Шеф

Мабуть це я написав

 

Шеф

В деяких, блять, аспектах!!!

 

Шеф

Розбалувалися ви , забули модерацію на юафутболі . Я там регулярно вилітав з чату :)

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Розбалувалися ви , забули модерацію на юафутболі . Я там регулярно вилітав з чату :)

А за шо??

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Розбалувалися ви , забули модерацію на юафутболі . Я там регулярно вилітав з чату :)

В підвалі? Або на горіщі?))

 

Шеф

"Бійтеся, своїх бажань, вони мають властивість здійснюватися"))

Буде дуже смішно, коли земляк тут залишиться останнім, кого не забанять)). Між іншим, навіть дивно, що він ще не виказав свою особисту думку, щодо всіх цих нововведень, може спить вже)). І залишаться в Бункері через місяць лише 2 останніх горця - Білий Вовк і Степан)))

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

"Бійтеся, своїх бажань, вони мають властивість здійснюватися"))

Буде дуже смішно, коли земляк тут залишиться останнім, кого не забанять)). Між іншим, навіть дивно, що він ще не виказав свою особисту думку, щодо всіх цих нововведень, може спить вже)). І залишаться в Бункері через місяць лише 2 останніх горця - Білий Вовк і Степан)))

Цілком можливо.

Те, що Степан почав фільтрувати свої писання, дуже помітно).

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Розбалувалися ви , забули модерацію на юафутболі . Я там регулярно вилітав з чату :)

У мене там 2-3 бани за кілька років. Але сам спровокував іншим більше).

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

"Бійтеся, своїх бажань, вони мають властивість здійснюватися"))

Буде дуже смішно, коли земляк тут залишиться останнім, кого не забанять)). Між іншим, навіть дивно, що він ще не виказав свою особисту думку, щодо всіх цих нововведень, може спить вже)). І залишаться в Бункері через місяць лише 2 останніх горця - Білий Вовк і Степан)))

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

"Бійтеся, своїх бажань, вони мають властивість здійснюватися"))

Буде дуже смішно, коли земляк тут залишиться останнім, кого не забанять)). Між іншим, навіть дивно, що він ще не виказав свою особисту думку, щодо всіх цих нововведень, може спить вже)). І залишаться в Бункері через місяць лише 2 останніх горця - Білий Вовк і Степан)))

Чи з переляку набздюхав, чи косить під модератора))

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

В підвалі? Або на горіщі?))

На горищі .

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

На горищі .

Тю

 

Шеф

Так то і не бан у підвалі

Так, трошки порушив загальні офіційні правила спілкування

 

Шеф

Кокій кашмір.

Ліпсіц, Тірпіц, Зєйдліц і святий Сосіпатр Сиктивкарський.

Без цих надцінних думок росіян сонце не зійде

І дастаєвщіни побільше.

 

Белый Волк

Не тягнути російську публіцистику = всьо, піздєц, тотальна цензура.

Ви ще мишей їбати забороніть.

 

Белый Волк

1946 рік, Брно, пан Банячєк у кнайпі:

- Куди ви мене тягнете, пси готвальдові?! Кнут Гамсун, Езра Паунд і Іван Іль'їн - скарбниця світової культури! Останній навіть був визнаний іноагітлером і висланий до Швейцарії ще до другої світової! Повітря не дають! Сатрапи! І за це боролася народна демократія?!

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

"Бійтеся, своїх бажань, вони мають властивість здійснюватися"))

Буде дуже смішно, коли земляк тут залишиться останнім, кого не забанять)). Між іншим, навіть дивно, що він ще не виказав свою особисту думку, щодо всіх цих нововведень, може спить вже)). І залишаться в Бункері через місяць лише 2 останніх горця - Білий Вовк і Степан)))

Я просто в захваті , від цих ідей з модерацією !

 

Stepan75ss

Браво !

 

Stepan75ss

"Усе міняється, оновлюється, рветься,

Усе в нові на світі форми переходить"

(П. Тичина. "Похорон друга").

Думка більшості завжди помилкова, бо більшість людей ідіоти. (Громадська думка - свідомо хибна думка, тому що більшість людей повні ідіоти.)

© Едгар Аллан По

------------

Хтось в цьому ще сумнівається ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Думка більшості завжди помилкова, бо більшість людей ідіоти. (Громадська думка - свідомо хибна думка, тому що більшість людей повні ідіоти.)

© Едгар Аллан По

------------

Хтось в цьому ще сумнівається ?

Але в демократіях рулить саме більшість.

~~~~~~~

Я вважаю цю думку помилковою. Правилність чи неправильність думки ніяк не корелює з тим, більшість чи меншість її поділяють. Хоч цю думку висловив цілий Едгар По. Дуже зручне виправдання для кожного першого, який несе ахінею, не прийнятну нікому.

З мого погляду правильність/неправильність думки і відносна кількість людей, що її дотримуються, це як трикутне і зелене. Буває по-всякому.

"Нішто," - казали вони. "Ось приїде Барін, - Барін нас розсудить."

"Барін" приїхав.

Розсудив.

Але "вони" вже чомусь не раді...

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити