Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Павло Булах і К
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя igorok показать

«Комплекс Наполеона» — це термін, що описує психологічний стан, який зустрічається в людей низького зросту. Він характеризується надмірно агресивною або владною соціальною поведінкою, і несе в собі підтекст, що така поведінка є компенсаторною щодо зросту суб'єкта. Термін також використовується в більш загальному сенсі, щоб описати людей, які гіперкомпенсують певні фізичні недоліки в інших сферах життя. Інші назви для цього стану включають в себе: наполеонівський комплекс, синдром Наполеона, синдром маленької людини.

Комплекс Наполеона названий на честь імператора Наполеона I. Існує думка, що Наполеон компенсував свій низький зріст, збільшуючи свою могутність шляхом війн і завоювань. Хоча довгий час вважали, що його зріст 1,57 м, зараз історики стверджують, що зріст Наполеона насправді становив 1,68 м, що перевищує середній зріст француза того часу. Наполеона часто бачили з його імператорською гвардією, в якій всі були вище середнього зросту, тому могло здатися, що Наполеон низький.

Рекламная интеграция будущего фильма от Ридли Скотта?

 

Shepard

Якщо що то слово дебіл літературне слово

 

igorok

модер - красень !

вже давно варто було розігнати цю зграю совкових малоросів які файно перефарбувалися в українців , як аля- Сєргєй Сідарчук-чук.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

модер - красень !

вже давно варто було розігнати цю зграю совкових малоросів які файно перефарбувалися в українців , як аля- Сєргєй Сідарчук-чук.

Молодий чоловіче,тут не відбувається обговорення дій модератора

Вас на сусідню гілку

 

igorok

Руки геть від модератора! Нарешті лад наведе

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

модер - красень !

вже давно варто було розігнати цю зграю совкових малоросів які файно перефарбувалися в українців , як аля- Сєргєй Сідарчук-чук.

RAGE, коли ти нарешті вийдеш під своїм старим нікнеймом)?

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Руки геть від модератора! Нарешті лад наведе

Сітх про модератора говоримо на сусідній гілці

 

igorok

А в чому власне проблема ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Сітх про модератора говоримо на сусідній гілці

а тут про що говорять?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

а тут про що говорять?

Про дебілів яких Павло і компанія трудовлаштовує на такий поважний ресурс як футбум

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Про дебілів яких Павло і компанія трудовлаштовує на такий поважний ресурс як футбум

Ти модеш нарешті сказати , хто є тим таємничим "дебілом" , якого Булах прийняв на роботу ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А в чому власне проблема ?

нічого собі, а Степан то не забанений ))

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти модеш нарешті сказати , хто є тим таємничим "дебілом" , якого Булах прийняв на роботу ?

Я думаю що шановна редакція розуміє

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти модеш нарешті сказати , хто є тим таємничим "дебілом" , якого Булах прийняв на роботу ?

От нащо ти провокуєш?

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

нічого собі, а Степан то не забанений ))

Якщо чесно , то я навіть не знаю кого забанили , і за що ... Але наскільки я зрозумів зі слів Ігорка , ця гілка не стосується питань модерації , просто Булах прийняв на роботу якогось "дебіла" . От мені б хотілось би взнати , про кого саме йде мова ?

 

Stepan75ss

Ти ходив одеою дорогою 20 років. Аж раптом якийсь йолоп поставив там бетонну стіну півметра завгрубшки, п'ять метрів заввишки. Ну,йолоп. Ну, поставив. Але стіна вже стоїть і її не приберуть. Що ти робитимеш? Стоятимеш і битимешся головою в стіну, доки не проб'єш? Чи шукатимеш іншої дороги?

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо чесно , то я навіть не знаю кого забанили , і за що ... Але наскільки я зрозумів зі слів Ігорка , ця гілка не стосується питань модерації , просто Булах прийняв на роботу якогось "дебіла" . От мені б хотілось би взнати , про кого саме йде мова ?

Саме так

Взяли якогось дебіла з наполеонськими замашками

Я от не розумію,невже в такий час немає нормальних кадрів ?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ти ходив одеою дорогою 20 років. Аж раптом якийсь йолоп поставив там бетонну стіну півметра завгрубшки, п'ять метрів заввишки. Ну,йолоп. Ну, поставив. Але стіна вже стоїть і її не приберуть. Що ти робитимеш? Стоятимеш і битимешся головою в стіну, доки не проб'єш? Чи шукатимеш іншої дороги?

Саме так

Тому і вчимося говорити завуальовано

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Саме так

Взяли якогось дебіла з наполеонськими замашками

Я от не розумію,невже в такий час немає нормальних кадрів ?

Мабуть я не зовсім в темі , останні 2 дні тільки мельком заглядав в Бункер , що сталось ? Наскільки я зрозумів , з'явилась модерація , і забанили Білого Вовка . Це із-за цього почалась колотнеча ? Вам "нянька" не подобається ? А комусь , можливо , подобається . Ви ж самі просили у Булаха "няньку" . Можливо не "нянька" винна , а ви самі ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мабуть я не зовсім в темі , останні 2 дні тільки мельком заглядав в Бункер , що сталось ? Наскільки я зрозумів , з'явилась модерація , і забанили Білого Вовка . Це із-за цього почалась колотнеча ? Вам "нянька" не подобається ? А комусь , можливо , подобається . Ви ж самі просили у Булаха "няньку" . Можливо не "нянька" винна , а ви самі ?

Люди яких шановна редакція взаяла на роботу,делікатно кажучи мають проблеми з адекватністю

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мабуть я не зовсім в темі , останні 2 дні тільки мельком заглядав в Бункер , що сталось ? Наскільки я зрозумів , з'явилась модерація , і забанили Білого Вовка . Це із-за цього почалась колотнеча ? Вам "нянька" не подобається ? А комусь , можливо , подобається . Ви ж самі просили у Булаха "няньку" . Можливо не "нянька" винна , а ви самі ?

Та він і на аміака з булітом образився та забанив.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Та він і на аміака з булітом образився та забанив.

Та тут мова не про модерацію

Взяли таку тормозяку що капець

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Та він і на аміака з булітом образився та забанив.

Да ? Це дуже негарний вчинок . Буліта навіть сам Булах не банив . Але 3 людини в перший же день -- це різкувато ... Та і термін бану варто було б переглянути . Починати треба було б з 1-денного , потім 2 , 3 , і т.д. і т.п. днів .

 

Stepan75ss

Самі напросилися (точка)

Досить скиглити.

Не подобається, будемо шукати інший ресурс.

Чи це проблема...

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Досить скиглити.

Не подобається, будемо шукати інший ресурс.

Чи це проблема...

Та ніхто ж не скиглить

Просто даю редакції хорошу пораду

Безкоштовну!

Не працюйте з дебілами

 

igorok

Пісня присвячується для нового працівника

https://youtu.be/gYven1gUDl0?si=HHKoSN7KgpxPFW5w

 

igorok

понабирають за оголошенням))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

«Комплекс Наполеона» — це термін, що описує психологічний стан, який зустрічається в людей низького зросту. Він характеризується надмірно агресивною або владною соціальною поведінкою, і несе в собі підтекст, що така поведінка є компенсаторною щодо зросту суб'єкта. Термін також використовується в більш загальному сенсі, щоб описати людей, які гіперкомпенсують певні фізичні недоліки в інших сферах життя. Інші назви для цього стану включають в себе: наполеонівський комплекс, синдром Наполеона, синдром маленької людини.

Комплекс Наполеона названий на честь імператора Наполеона I. Існує думка, що Наполеон компенсував свій низький зріст, збільшуючи свою могутність шляхом війн і завоювань. Хоча довгий час вважали, що його зріст 1,57 м, зараз історики стверджують, що зріст Наполеона насправді становив 1,68 м, що перевищує середній зріст француза того часу. Наполеона часто бачили з його імператорською гвардією, в якій всі були вище середнього зросту, тому могло здатися, що Наполеон низький.

«Комплекс Наполеона» - то занадто.

Синдром вахтера.

 

Старый Грек

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Пісня присвячується для нового працівника

https://youtu.be/gYven1gUDl0?si=HHKoSN7KgpxPFW5w

Вітаю!

Ваші побажання почув. Буде вжито необхідних заходів!

igorok, зроблю вам попередження. Спробуйте спокійніше підходити до ваших формулювань, особливо щодо адміністраціі.

Наприклад, я випив дуже багато ромашкового чаю, перед тим як вам відповісти.

Гілочку залишу, але коментарі закрию.

 

footboom_manager

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити