Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Волонтери .

Просто сьогодні попався пост з твіттера від солдата ЗСУ , який втратив на війні ноги , і який посмів висловити претензію одному відомому "волонтеру" .

https://twitter.com/SymorozOfficial/status/1726548...

 

Stepan75ss

Nothing personal, it's just business

 

Stepan75ss

Назвав би гілку Псевдоволонтери.

Чому ж псевдо ? Це поважний волонтерський фонд зі своїм сайтом і штатом працівників .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Чому ж псевдо ? Це поважний волонтерський фонд зі своїм сайтом і штатом працівників .

Псевдо - тому що ти дебіл. Тому що є дійсно справжні волонтери, без штату. Які витрачають і власні кошти, і власний час, і ризикують життям. В тому числі і на цьому сайті. Але гілку ти присвятив ти не їм, а шахраєві.

Однак тобі що пояснюй, що ні - бо ти самозакоханий дебіл.

Хто ж тобі винен, шо ти шукав рило повідоміше, аби подарувати йому свої гроші? Бо рило в ящику - то просто рило в ящику, і воно торгує своїм рилом у ящику. А що прилипло - то його гонорар. І замість продовжувати допомагати навколо себе, ти шукаєш чергове рило у ящику. І знов якісь волонтери будуть винні, коли тебе знов наєбуть))))?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Псевдо - тому що ти дебіл. Тому що є дійсно справжні волонтери, без штату. Які витрачають і власні кошти, і власний час, і ризикують життям. В тому числі і на цьому сайті. Але гілку ти присвятив ти не їм, а шахраєві.

Однак тобі що пояснюй, що ні - бо ти самозакоханий дебіл.

Чому ж це я дебіл ? От включив подивитись Футураму , і там рекламу набридшого вже Космолота розбавила реклама , де притула і Стерненко грають у міста . Значить у волонтерів все добре , якщо вони можуть собі дозволити замовляти рекламу .

Та і цей волонтер , зі слів поліції , має всі необхідні документи . Інакше хто б йому дозволив займатись шахрайством в самих козирних місцях Києва ? І взагалі " стуліть пиздаки " , бо " не на часі " , і все це " кацапські наративи " .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Чому ж це я дебіл ? От включив подивитись Футураму , і там рекламу набридшого вже Космолота розбавила реклама , де притула і Стерненко грають у міста . Значить у волонтерів все добре , якщо вони можуть собі дозволити замовляти рекламу .

Та і цей волонтер , зі слів поліції , має всі необхідні документи . Інакше хто б йому дозволив займатись шахрайством в самих козирних місцях Києва ? І взагалі " стуліть пиздаки " , бо " не на часі " , і все це " кацапські наративи " .

Тому що тебе ошукали - і ти починвєш за це мститися усім)). Як могли ошукати такого премудрого і завбачливого Степана)))))?

Я знаю одного підараса АТП-ника. Але якби я, гіпотетично, хотів присвятити гілку діянням цього підара, я б не назвав її "АТПники". Я б назвав її "Тупа пизда сцяпа підарська, йди нахуй". Прошу панство, має помітити, що ніяк не "ковельска" пизда, а "підарська", бо Ковель то є хороше місто, а підарів трохи є по світу.

І без емоцій би то написав, бо емоції для сцяпи то занадто :)

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Тому що тебе ошукали - і ти починвєш за це мститися усім)). Як могли ошукати такого премудрого і завбачливого Степана)))))?

В двох місцях ти про лапки забув, ну грамотна ж людина, а такі помилки :))

 

kol2

"Рило в ящику":)

Це єбатюшка так про Чмута і інших представників волонтерства, який зустрічають на заході? Чи шо?

[басом, з його улюбленого Борьки Ґадунова]

Паааааайдьооооом їбать буняєвих мишооооооов!

 

Белый Волк

Нихуя ни каким волонтерам не перечисляю.Только адресная помощь

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Nothing personal, it's just business

Хуяссе ти строчиш:)

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити