Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Covid

Зараз в лікарні, здав позитивний тест. Горло, соплі, температура 37.2 стабільна, болить голова, давить серце. 2 рази Пфайзер до війни колов. До цього на роботі 2 дні тому заболіла колега і теж Ковід. Хтось вже переболів у цьому році? Щось здається, що всі дуже розслабилися, і епідемія пішла на нове коло. В транспорті кожен другий з кашлем і соплями.

 

Striker

Перший і останній раз хворів 2.5 роки тому. 2 роки тому зробив другу вакцину.

 

lexa29

Дали безкоштовний противірусний препарат (гумдопомога). Все інше зараз мед. страховка має зібрати.

 

Striker

Вберезні 2023 вмоєму взводі десь половина хворіла наковід. Інічіво, ходили вкараул три години насвіжому повітрі, вітерець бодрить, особливо підранок коли ніг вже невідчуваєш. Зтемпературою, біль вгорлі, кашель. Фсьо похуй. Останнього разу забрали вінфекціонку - 10 діб ізоляція. Ізнову вберезні, цього разу 2023. Три щеплення зробив інє допомогло.

 

nataniel

Жесть, цей антивірусний препарат коштує 2200 грн, і ще купа іншого на 650 грн. Добре, що все нахаляву отримав.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Вберезні 2023 вмоєму взводі десь половина хворіла наковід. Інічіво, ходили вкараул три години насвіжому повітрі, вітерець бодрить, особливо підранок коли ніг вже невідчуваєш. Зтемпературою, біль вгорлі, кашель. Фсьо похуй. Останнього разу забрали вінфекціонку - 10 діб ізоляція. Ізнову вберезні, цього разу 2023. Три щеплення зробив інє допомогло.

Таблетку парацетамолу і як огурчик.

 

Striker

Striker

22.12.2023 12:09

***

Саме цікаве, що пігулки були. Наш взводний медік якось через волонтерів доставав. Міжна було сплатити або ні. Явід тиску замовляв, привозили. Майже місяць був відірваний від цивілізації) Вперший раз вмаркет зайшов, якдикун)

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Зараз в лікарні, здав позитивний тест. Горло, соплі, температура 37.2 стабільна, болить голова, давить серце. 2 рази Пфайзер до війни колов. До цього на роботі 2 дні тому заболіла колега і теж Ковід. Хтось вже переболів у цьому році? Щось здається, що всі дуже розслабилися, і епідемія пішла на нове коло. В транспорті кожен другий з кашлем і соплями.

Я десь місяців два назад перехворів

До війни робив щеплення, двічі астрозенека та одна Пфайзер, потім забив

Пішов до сімейного, бо лікарняний потрібно було оформити, здав експрес-тест, ковідло

Дали гуманітарні пігулки, ну як пігулки, такі блять цеглини, про три двічі на добу

Якби тест не зробив, то і не знав що ковідло

Тільки дуже сильна втома мене дратувала

Хворів вдома, за тиждень ви писався, але ще тиждень втома вдавала взнаки

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Я десь місяців два назад перехворів

До війни робив щеплення, двічі астрозенека та одна Пфайзер, потім забив

Пішов до сімейного, бо лікарняний потрібно було оформити, здав експрес-тест, ковідло

Дали гуманітарні пігулки, ну як пігулки, такі блять цеглини, про три двічі на добу

Якби тест не зробив, то і не знав що ковідло

Тільки дуже сильна втома мене дратувала

Хворів вдома, за тиждень ви писався, але ще тиждень втома вдавала взнаки

А мені дали отакі, тільки в блістері. https://sof-dak.com.ua/movfor/

По 2 т х 4 р в день. Наче норм п'ється.

 

Striker

А в лікарні чого? Перехворів скоріше за все цією ж хернею, бо особливо ніфіга не було, крім конкретного алергічного приступу на фоні віруски наприкінець. Пігулок ніяких не приймав.

 

kol2

Температура 37-37,2 на вечір так і продовжує пдійматися. Я так розумію, це як і на початку, ще деякий час буде.

 

kol2

Два роки тому перехворів. Саме страшне було пару днів температура 39 и втрата почуття запахів і смаку на буквально теж пару днів (але присмак сигарет не відчував десь з місяць, було таке враження, що курю солому))

А ось потім почалося саме страшне, так звані наслідки. Не міг спати майже тиждень, от просто викидало зі сну, тільки починаєш засинати, і хуяк кидаєшся в реал знову. Їбашило по усім моїм проблемним місцям і факторам, називати їх не буду. Коротше три місяці точно десь вичухувався.

 

аммиак

Ще прикол, коли заїхав у Німеччину, а це було в січні цього року, то був відверто здивований людям у масках. В Україні тоді, ще з початком гарячої фази усі ті маски масово познімали.

Де який час тут не можено було у транспорті без них знаходитися і в різних установах. Зараз наче про ковід тут забули.

 

аммиак

Ну ковід заслаб зараз. Молнупіравір 4т двічф надобу 5 днів для груп ризику. А ось грипу небагато, проте важкий.

 

Ali

Ответ на сообщение пользователя Ali показать

Ну ковід заслаб зараз. Молнупіравір 4т двічф надобу 5 днів для груп ризику. А ось грипу небагато, проте важкий.

Молнупіравір 4т двічф надобу

---

Ну точно під ковідом. В іншому вимері))

 

аммиак

А доречі там було точно щось незвичне. Хто переболів моєю формою зрозуміють

Таке враження, що голова і мозок відділилися від тіла. Тупо воно все десь поруч, но не шиї там де повинно бути. Тяжко це пояснити.

 

аммиак

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує поновити деякі карантинні заходи на тлі зростання захворюваності на коронавірус та деякі інші хвороби, повʼязані з дихальними шляхами.

Про це написав генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.

«Захворювання дихальних шляхів, викликані COVID-19, грипом та іншими збудниками, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, і очікується, що це продовжиться після останніх свят», — стверджує він.

Очільник ВООЗ порекомендував людям «використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив», а також переконатися, що щеплення проти COVID-19 та грипу зроблені.

Окрім того, він закликав уряди країн забезпечити доступ населення до надійних тестів, методів лікування та вакцинування, особливо для тих, хто перебуває у групі ризику. Серед іншого у ВООЗ просять продовжити вести спостереження та звітність, щоб відстежувати еволюцію коронавірусу, а також інформувати населення.

 

Striker

3 роки тому хворів дуже важко. Мсяць в лікарні на кисні та ще 2 місяці вдома. Купляв киснекий концентратор. Щеплення не робив були антитіла. Нещодовно знов переболів. Біль в голові, серці, грудях, літри соплів та чихи.На кілька днів падала сатурація до 90. Добре що не продав кисневий концентратор, знову конюлі в ніс та дихавДопомогло.

Але зараз ковід значно легше проходить. Тоді було двосторонє запалення легенів, зараз сходу на грип

 

elcharro

Що не зробиш аби не забрали :))

 

SL001

Теж ковід, думав, що грип, але якійсь легкий. Температура вранці 37.5,ввечері під 38. Але я її не відчуваю. Так, легкий кайф.

Як визначив - нюх відшибло. Бухикаю, але нечасто. П'ю бронхофіт, наче легше.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Я десь місяців два назад перехворів

До війни робив щеплення, двічі астрозенека та одна Пфайзер, потім забив

Пішов до сімейного, бо лікарняний потрібно було оформити, здав експрес-тест, ковідло

Дали гуманітарні пігулки, ну як пігулки, такі блять цеглини, про три двічі на добу

Якби тест не зробив, то і не знав що ковідло

Тільки дуже сильна втома мене дратувала

Хворів вдома, за тиждень ви писався, але ще тиждень втома вдавала взнаки

Шефе, так два тижні після відсутності ознак ковіду самоізоляція? Бо ходити до лікарні сенсу немає, вже почуваюся цілком здоровим.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Шефе, так два тижні після відсутності ознак ковіду самоізоляція? Бо ходити до лікарні сенсу немає, вже почуваюся цілком здоровим.

Я питав у сімейного, каже, що зараз лікують 5-10 днів. Я був 8 днів на лікарняному, а колега була 5, також з ковідом.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Я питав у сімейного, каже, що зараз лікують 5-10 днів. Я був 8 днів на лікарняному, а колега була 5, також з ковідом.

Дякую, у мене теж 5 діб. Без лікування, тільки бронхофіт попив.

 

sanyock

Мапа сайту Повна версія Оновити