Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Але ж Євробачення.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Вибачте, часу шукати гілку нац відбору шкода. Але, якщо хтось її підійме, без суперечок погоджусь повернутись туди.

А поки пару слів.

Пісня в дівчат добра.

Але! Бачу навіть не одне.

Перше.

Пісня складна для виконання. Той випаок крли ще треба буде не ложанути.

Друге.

Як на мене, цього разу дійсно багато хороших пісень. У першу чергу Недерланди, Бельгія, Австрія, Німеччина, Ізраїль, Хорватія, Франція. (Це на особистмй смак.)

Трете.

Організатори спробують довести, що шоу аполітичне. Це зменьшить наші шанси на перемогу у будь якому випадку.

Тож! Мій прогноз. Якщо заспівають як треба, то буде перша п'ятірка!

Але ж звісно бааю перемогти! Україні, жодна перемога не завадить!!!

П.М. Дуже цікавао, як буде з Ізраїлем. Бо як на мене, пісня дійсно добра.

 

Симон Изгоев

Виконали! Мурахи!

Зал боживоліі!

 

Симон Изгоев

Божеволів.

 

Симон Изгоев

Хорвати, мабуть залишаться неперевершені!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Вибачте, часу шукати гілку нац відбору шкода. Але, якщо хтось її підійме, без суперечок погоджусь повернутись туди.

А поки пару слів.

Пісня в дівчат добра.

Але! Бачу навіть не одне.

Перше.

Пісня складна для виконання. Той випаок крли ще треба буде не ложанути.

Друге.

Як на мене, цього разу дійсно багато хороших пісень. У першу чергу Недерланди, Бельгія, Австрія, Німеччина, Ізраїль, Хорватія, Франція. (Це на особистмй смак.)

Трете.

Організатори спробують довести, що шоу аполітичне. Це зменьшить наші шанси на перемогу у будь якому випадку.

Тож! Мій прогноз. Якщо заспівають як треба, то буде перша п'ятірка!

Але ж звісно бааю перемогти! Україні, жодна перемога не завадить!!!

П.М. Дуже цікавао, як буде з Ізраїлем. Бо як на мене, пісня дійсно добра.

Лажанути від слова лажа:)))

 

Justas

Куда уж без твоей ветки)

 

Бесплатно

Фіни прибахані!:))))

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Лажанути від слова лажа:)))

Згоден.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Куда уж без твоей ветки)

Якщо ніхто, то....

Я чесно подивився и почекав.

 

Симон Изгоев

Похуй вже було?

 

kol2

Без сенсацій.

Але серби, як на мене точно зайві.

 

Симон Изгоев

Мої фаворити першого півфіналу: Ірландія, Хорватія, Словенія.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Мої фаворити першого півфіналу: Ірландія, Хорватія, Словенія.

.

Як на мене, Наші поза конкурсом!:)

З інших, звісно хорвати. Всі інші далеко по заду навіть німець и кіпріотка.

Ірланці не зайшла. Краше нехай фіни!:)

Але це моє суб'єктивне.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Виконали! Мурахи!

Зал боживоліі!

Доречі відео

https://t.me/UkraineNow/52572

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Похуй вже було?

Приєднуюсь))

 

muntyan

Пісня хороша. Та таке враження що я її слухав неодноразово. Та ще й років 5-7 тому. Типова, не дивує.

Спіймав на думці що якась байдужість до конкурсу. Не через сам конкурс. Швидше за все через перманентну задницю в країні.

 

Olegechek

А виходячи з географії дописувачів, не тільки в мене.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Приєднуюсь))

Ці Альони пообіцяли свій гонорар на дрони витратити.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ці Альони пообіцяли свій гонорар на дрони витратити.

Це чудово, вони дійсно молодці, але нащо ти мені це пишеш?

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Це чудово, вони дійсно молодці, але нащо ти мені це пишеш?

Тому що саме ти прєднуєшся до слів того моралізатора сраного, а на справді говнаря смислового.

Хулі тобі незрозуміло?

А йому не пишу, бо там все безнадійно.

Так зрозуміло, лисий?

 

аммиак

Хлопці. Ви можете до цього шоу ставитись як завгодно.

Але! Олин маленький нюанс. Дівчата (цього року це дівчата), для усього світу, несуть прапор України! Вони нагадують про Україну вже своєю присутностью тут, саме у тому форматі, якій їм запропоновано, і саме у той спосіб у якому в них найкраще виходить!

Якщо ви думаєте, що нагадувань про Україну в світі вистачає, ви помиляєтесь!!! України, багато бути не може! Це тиск на споживача, це тиск на виборцч, це тиск на політиків які приймають рішення, інколи кируючись ЕМОЦІЯМИ!!! Джонсон, той що спікер палати представників, найкращій приклад!!!

І вибачте, я розумію коли засіб у якій хтось нагадує про боротьбу НАШОЇ Країни вам не цікавий. Але "похуй", у цьому випадку, не зрозумію ніколи.

 

Симон Изгоев

І так, ч кажу це як людина, яка зараз не живе в Україні. Можливо саме тому, краще відчуваю настрій, потреби і можливості іноземців, у ставленні до ситуяцій, які на пряму, (як вони вважають) їх не стосуються.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Тому що саме ти прєднуєшся до слів того моралізатора сраного, а на справді говнаря смислового.

Хулі тобі незрозуміло?

А йому не пишу, бо там все безнадійно.

Так зрозуміло, лисий?

Ти вже визначся, чи треба тут комусь писати чи ні. За свободу ти чи ні? Бо коли в пляшку дивися то ніби за "свабоду", а коли про дитячі полюції написали, то вже й не подобається

--

Ні послідовності ні логіки в твоїх дописах, але про смисл і безнадійність шось там варнякається

Цим тобі і подобається бункер, що можна писати всіляку хуйню без відповідальності і здаватися собі розумним?

Розчарую тебе, ти банальний довбойоб.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

І так, ч кажу це як людина, яка зараз не живе в Україні. Можливо саме тому, краще відчуваю настрій, потреби і можливості іноземців, у ставленні до ситуяцій, які на пряму, (як вони вважають) їх не стосуються.

Хтось казав що це не потрібно? Я банально написав, що мені похуй. Не подобається? Теж похуй. Не бачу сенсу це обговорювати.

Навкруги робиться дофіга речей що набагато важливіших, про які більшість й не в курсі. Головне робити, а не пиздіти. Від того що я за них буду вболівати ніхрена не зміниться. Але не варто відбирати моє право написати, що мені похуй. То ж таке.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Хтось казав що це не потрібно? Я банально написав, що мені похуй. Не подобається? Теж похуй. Не бачу сенсу це обговорювати.

Навкруги робиться дофіга речей що набагато важливіших, про які більшість й не в курсі. Головне робити, а не пиздіти. Від того що я за них буду вболівати ніхрена не зміниться. Але не варто відбирати моє право написати, що мені похуй. То ж таке.

Ти не уважно читав, що саме я написав.

І так, перш за все, треба щось корисне робити для Країни.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Тому що саме ти прєднуєшся до слів того моралізатора сраного, а на справді говнаря смислового.

Хулі тобі незрозуміло?

А йому не пишу, бо там все безнадійно.

Так зрозуміло, лисий?

Алкаш сраний, дорогу ти знаєш, тож, попутного вітра!

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Ти не уважно читав, що саме я написав.

І так, перш за все, треба щось корисне робити для Країни.

Ти неуважно читаєш що тобі пишуть

 

Olegechek

Дивлюсь американські новини де показали як протестують проти участі і конкурсі ізраільської співачки Галан. Перша причина війна в Газі. Друга те що ця Галан в свої 20 років більшу частину життя співала кацапам в різних конкурсах та в Новой волне крутого та іншиш підхуйловників.Наче це нее зовсім ізраільска співачка і більше кацапська яким заборонено приймати участь. Вона навіть змінила назву пісні яка була повязана з 7 жовтня

 

elcharro

Прослухав усіх. Декого подивився. Декого краще б не дивився!:)

Враження.

До мурах лише Ізраїль.

Дуже сподобалась Франція та Нідерланди. В Бельгії класна пісня, але не зміг заспівати. Швейцарець отримає багато, але не моє.

Сподобались естонці.

Якось так.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Дивлюсь американські новини де показали як протестують проти участі і конкурсі ізраільської співачки Галан. Перша причина війна в Газі. Друга те що ця Галан в свої 20 років більшу частину життя співала кацапам в різних конкурсах та в Новой волне крутого та іншиш підхуйловників.Наче це нее зовсім ізраільска співачка і більше кацапська яким заборонено приймати участь. Вона навіть змінила назву пісні яка була повязана з 7 жовтня

По пісні Годан. Наче це третя. Дві организатори забанили.

Народилась в Ізраїлі. Дитиною жила в кацапії бо батько там процював. Там почала співати та приймала учість у ДІТЯЧИХ клнкурсах. Останні роки живе в Ізраїлі. Мати українка. Повсякденна мова спілкування івріт.

Якщо взяти до уваги, що їй лише 20, предьяви по кацапстану, ну так собі.

 

Симон Изгоев

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити