Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).

Стукачбункер

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Треба просити повернути взад БВ, Степана та Малдьора, бо дехто заміняє їх надто добре (тута сумна посмішка)

Хлопці, не буду пиздіти про світанок, бо всіх давно заїбали штампи і насправді кожен все добре все розуміє та себе не наїбеш

Та й може не бути його

Але майте розум, з поваги до тих хто воює, створіть собі гілку "Скульож бункерівців" і там скуліть, ок?

Заїбали

новини, які є, особливо з фронту, інших поки не має, сподіваємося на краще...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

новини, які є, особливо з фронту, інших поки не має, сподіваємося на краще...

Я не бачив тут особливих новин з фронту чи якогось аналізу

 

kol2

Останнім часом, звісно

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Я не бачив тут особливих новин з фронту чи якогось аналізу

В тому то й справа, що хороші важко знайти з фронту...

Ось свіженьке з Херсонщини від BALU HUB

Українські воїни влаштували росіянам геноцид їх гарматам. Знищив за кілька годин сьогодні ЧОТИРИ підорські гаубиці.

Одну за одною.

https://t.me/BALUhub2024/10860

Сьогодні пив чаю з артилеристом з 47-ї Магури... Він демобілізувався. Гарних новин там також немає. Але сьогодні писати їх тут не буду

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Десь є гарні новини?

Свет только что дали. Не было всего 4, 5 часа, это недолго...

 

СКАЗОЧНИК

Щодо фронту, то ось цікавий аналіз від осінтера Perpetua

Осінт аналітик та дослідник Andrew Perpetua дав кілька коментарів щодо Покровського напрямку:

Ми, мабуть, побачимо, що Україна відступить до своєї наступної лінії оборони за н.п Очеретине. Втрата цього селища дуже погана в ситуації, що склалась, з урахуванням становища, що погіршується на ділянці південніше

Можливо з надходженням зброї від США Україна зможе не дати ЗСРФ швидко просуватися, але, можливо, це спроба видати бажане за дійсне. Південь викликає набагато менше занепокоєнь, а ось за північний фланг за Очеретиним куди тривожнішим

Ситуація в Семенівці погіршувалась протягом останніх тижнів. Був момент, коли ЗСРФ перетнули річку Дурну та створили плацдарм на території села. Україна провела контратаку, результати якої не були остаточно відомі, але ми припускали, що ЗСУ вибили ЗСРФ, оскільки не було жодних нових кадрів

З одного боку, не потрібно перебільшувати значущість цих російських успіхів або думати, що це триватиме вічно. Вони не зможуть і так не буде. У довгостроковій перспективі ситуація для Росії виглядає гіршою, ніж у короткостроковій. З іншого боку, зараз завдання України - усунути російські успіхи в короткостроковій перспективі. Якщо не ставитись до них серйозно, можуть відбуватися погані речі

Зі свого боку додам тільки те, що радує наявність ліній оборони, але головне, що має бути – це відповідальність командування бригад та підрозділів, які причетні до того, що відбулось в Очеретине

 

chuba1

Джерело Кравчук

https://t.me/krvchkwar/16736?single

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

В тому то й справа, що хороші важко знайти з фронту...

Ось свіженьке з Херсонщини від BALU HUB

Українські воїни влаштували росіянам геноцид їх гарматам. Знищив за кілька годин сьогодні ЧОТИРИ підорські гаубиці.

Одну за одною.

https://t.me/BALUhub2024/10860

Сьогодні пив чаю з артилеристом з 47-ї Магури... Він демобілізувався. Гарних новин там також немає. Але сьогодні писати їх тут не буду

Можна подумати, що коли були хороші ти їх приносив :)

Нащо цей цирк "в мене є, але не буду"

Не будеш, то значить нема чого заікатися

Бо пахне якось погано

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Можна подумати, що коли були хороші ти їх приносив :)

Нащо цей цирк "в мене є, але не буду"

Не будеш, то значить нема чого заікатися

Бо пахне якось погано

Я тобі вище кинув гарну новину. Ти щось щось сюди запостив? Погане принципово не хочу писати в такій ситуації

 

chuba1

Ось тобі ще

Мінус 5 ворожих танків за добу в результаті відбиття ворожого штурму FPV-дронами підрозділу «Alastor» 25-ї ОПДБр ДШВ.

https://t.me/ukrbavovna/14531

Ось ще від дивізіону Тіваз. Розмотали пункт дислокації русні на Запорізькому напряску. При чому потужно.

https://t.me/tivaz_artillery/3796

Коли від тебе чекати?

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Я не бачив тут особливих новин з фронту чи якогось аналізу

Ну так, а в чому проблема, от давай особливу новину сюди закинь і зроби її аналіз.

А ми тебе послухаємо.

 

аммиак

Ось робота 118-ї бригади в районі Роботиного. У русні з є**лом явно не супер

https://t.me/akzentzp/58053

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Я тобі вище кинув гарну новину. Ти щось щось сюди запостив? Погане принципово не хочу писати в такій ситуації

Думаю, ти насправді розумієш, що вже написав погане, ніби прикривши його завісою таємничості

От тільки для чого?

Важливості собі додаєш?

Наприклад, коли наші відходили з Авдоса, у мене на коксохімі перебував близький інсайд

Але я сидів і не пиздів, на відміну від декого

І далі так буду робити

Тож як маєш що сказати - то кажи, а не кажеш, то завали і не пизди

Сорян за прямоту

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ну так, а в чому проблема, от давай особливу новину сюди закинь і зроби її аналіз.

А ми тебе послухаємо.

Хто сказав що є якась проблема? Я сказав, що не бачив.

Різницю вловлюєш?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Ось тобі ще

Мінус 5 ворожих танків за добу в результаті відбиття ворожого штурму FPV-дронами підрозділу «Alastor» 25-ї ОПДБр ДШВ.

https://t.me/ukrbavovna/14531

Ось ще від дивізіону Тіваз. Розмотали пункт дислокації русні на Запорізькому напряску. При чому потужно.

https://t.me/tivaz_artillery/3796

Коли від тебе чекати?

Старайся краще, тобі ще багато відпрацьовувати

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Думаю, ти насправді розумієш, що вже написав погане, ніби прикривши його завісою таємничості

От тільки для чого?

Важливості собі додаєш?

Наприклад, коли наші відходили з Авдоса, у мене на коксохімі перебував близький інсайд

Але я сидів і не пиздів, на відміну від декого

І далі так буду робити

Тож як маєш що сказати - то кажи, а не кажеш, то завали і не пизди

Сорян за прямоту

Я не все можу сказати з того, що мені розповіли

Але загальний настрій "за*бало". При чому це людина, що була як у 14 так і в 22 добровольцем... Коли артилеристів чи мінометників використовують як піхоту на зачистках.. Коли мінометників розстрілює танк з відстані 1.5 км... Ставлення до особового складу, його збереження, стало гірше...Багато питань до командування, військового та військово-політичного керівництва...

 

chuba1

І давай бути трохи коректнішим у спілкуванні. Я розумію всім важко. Але треба намагатися все ж таки поважати один одного. Тим більше що ми же бачилися на турнірах. Все буде добре, віримо в ЗСУ та нашу Україну!

 

chuba1

Щодо інформаційної війни. Зараз на фоні допомоги від США, русня буде закидувати ІПСО, в тому числі через західних "експертів".

-Зброя не допоможе, не зупине наступ росіян

-Зброю та допомогу будуть розкрадати

- Ну і буде далі дискредитація теми мобілізації

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Свет только что дали. Не было всего 4, 5 часа, это недолго...

У мну сёдня ваще не отключали, и даже нет вечером футбол тянет. Шось си стрЕсло ....

Для перемоги України ще не пізно, - Столтенберг

За словами генсека НАТО, через затримки з допомогою від західних країн Україні не вистачало протиповітряної оборони, що дозволило російським ракетам та дронам вражати цілі. Також українським захисникам не вистачало далекобійних ракет, що дало змогу окупантам зосередити більше сил.

"Але для перемоги України ще не пізно, тому що велика підтримка вже на шляху", - зазначив Столтенберг.

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Щодо фронту, то ось цікавий аналіз від осінтера Perpetua

Осінт аналітик та дослідник Andrew Perpetua дав кілька коментарів щодо Покровського напрямку:

Ми, мабуть, побачимо, що Україна відступить до своєї наступної лінії оборони за н.п Очеретине. Втрата цього селища дуже погана в ситуації, що склалась, з урахуванням становища, що погіршується на ділянці південніше

Можливо з надходженням зброї від США Україна зможе не дати ЗСРФ швидко просуватися, але, можливо, це спроба видати бажане за дійсне. Південь викликає набагато менше занепокоєнь, а ось за північний фланг за Очеретиним куди тривожнішим

Ситуація в Семенівці погіршувалась протягом останніх тижнів. Був момент, коли ЗСРФ перетнули річку Дурну та створили плацдарм на території села. Україна провела контратаку, результати якої не були остаточно відомі, але ми припускали, що ЗСУ вибили ЗСРФ, оскільки не було жодних нових кадрів

З одного боку, не потрібно перебільшувати значущість цих російських успіхів або думати, що це триватиме вічно. Вони не зможуть і так не буде. У довгостроковій перспективі ситуація для Росії виглядає гіршою, ніж у короткостроковій. З іншого боку, зараз завдання України - усунути російські успіхи в короткостроковій перспективі. Якщо не ставитись до них серйозно, можуть відбуватися погані речі

Зі свого боку додам тільки те, що радує наявність ліній оборони, але головне, що має бути – це відповідальність командування бригад та підрозділів, які причетні до того, що відбулось в Очеретине

Зважено.

Останнім часом стало в тренді гнать пургу, що працює на розкол українського суспільства, як всередині України так і зовні, і всих з усіма одночасно.

Нікого не влаштовує закон про мобілізацію - і, натє вам, нікаґда нє било і снова, є нагода розгорнути повномасштабний срач, - консульства України за кордоном перестали надавати послуги чоловікам 18-60,- чудова нагода вивести все той же срач на нову орбіту, - не так шось робить уряд, парламент чи президент - обісрати всіх і вся та змішати з гівном.

Ну, це ж так просто, замість того щоб дійсно вирішувати нагальні проблеми, простіше посратись, посіяти розбрат, невдоволення і тд, і тп. І вся та срань з легкістю знаходить широку підтримку серед люду... І бункер не виняток - ведуться на це майже всі...

А кому такий розклад вигідний?

Саупадєніє?

Нє думайу!

Три роки йде десятилітня війна. Війна на виживання. А ми все шукаємо винних, доводячи світу що ми "нє рижиє"...

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Зважено.

Це на мою думку досить сильний експерт

Ось лінк на нього, можна підписатися

https://twitter.com/AndrewPerpetua/status/16864307...

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Щодо інформаційної війни. Зараз на фоні допомоги від США, русня буде закидувати ІПСО, в тому числі через західних "експертів".

-Зброя не допоможе, не зупине наступ росіян

-Зброю та допомогу будуть розкрадати

- Ну і буде далі дискредитація теми мобілізації

Перший пункт вже є: зброя полегшить становище Києва на деякий час, але не дасть можливости переломити ситуацію, переговори неминуючі. В найгіршому сценарії - після руйнацій, які завдасть Путін. Щось таке))).

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Це на мою думку досить сильний експерт

Ось лінк на нього, можна підписатися

https://twitter.com/AndrewPerpetua/status/16864307...

Я знаю. Я заходив, твіттер не хочу собі ставити. Дякую.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Перший пункт вже є: зброя полегшить становище Києва на деякий час, але не дасть можливости переломити ситуацію, переговори неминуючі. В найгіршому сценарії - після руйнацій, які завдасть Путін. Щось таке))).

Так, швидше за все, зброя може збити наступ русні. І можливо вивести нас в рівну ситуацію. За умови, що скоро таки буде достатньо ППО та літаків

 

chuba1

Цікаво, NYT пише, що США в березні передали більше 100 атакмсів...але ж використали зовсім небагато поки... Вичікують можливостей? В першу чергу мали б в Криму рознести все по максимуму. Всі їх хаби та склади.. Тоді принаймні на Херсонщині, русні було б важче...

 

chuba1

Данія збільшує військову допомогу Україні на 590 млн євро.

Рішення про збільшення фінансування ухвалили, бо більшість коштів, виділених для допомоги на цей рік, вже витрачені

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Цікаво, NYT пише, що США в березні передали більше 100 атакмсів...але ж використали зовсім небагато поки... Вичікують можливостей? В першу чергу мали б в Криму рознести все по максимуму. Всі їх хаби та склади.. Тоді принаймні на Херсонщині, русні було б важче...

Читав,що 20 Таурусів можуть рознести керченській міст на кізяк.Чи здатні на таке атакамси?

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити