Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Хец бляха )))

Это у нас хец! И так больше 10ти раз, а то таке...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Это у нас хец! И так больше 10ти раз, а то таке...

Та да...(

 

Axelk

Йобані піндоси... хто тут ще буде виступати на захист цих йобаних потвор?

Ха приймає в себе кожного дня десятки ракет/бомб, а ми замість того щоб розїбати все кацапське залізяччя, склади, живу силу в радіусі 100 км і більше від міста дивимось на блядський цирк уродів за океаном, які забороняють нам бити їхньою зброєю по території ворога, в той час як ворог методично змішує наш Ха і все до чого дістає із землею...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Йобані піндоси... хто тут ще буде виступати на захист цих йобаних потвор?

Ха приймає в себе кожного дня десятки ракет/бомб, а ми замість того щоб розїбати все кацапське залізяччя, склади, живу силу в радіусі 100 км і більше від міста дивимось на блядський цирк уродів за океаном, які забороняють нам бити їхньою зброєю по території ворога, в той час як ворог методично змішує наш Ха і все до чого дістає із землею...

В той час, як ворог б'є по Ха зброєю від своїх союзників.

❗️«Із укріплень тут нічого не було підготовлено. Нічого. Просто нічого», – військові розповіли виданню CNN про запеклі бої на Харківщині.

Як пише видання, є міста, які Україна не може собі дозволити втратити, серед них є і Липці на Харківщині. Якщо вони візьмуть цей населений пункт, то зможуть розмістити артилерію в межах досяжності другого міста України, Харкова, що за 20 хвилин по дорозі», – пояснюють військовий.

Коли видання запитало у солдата ЗСУ, чи були готові укріплення до неочікуваного російського наступу, він відповів:

«Тут нічого не було підготовлено. Нічого. Просто нічого. Всі позиції будуються руками піхоти».

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В той час, як ворог б'є по Ха зброєю від своїх союзників.

та про це вже і згадувати соромно, скільки корейської балістики і шахедів вже прилетіло по Ха, вже з ліку збились...

взагалі до всеохоплючої третьої світової залишилось не так багато часу, бо з кожним днем нерішучості колективного заходу поставити на місце ахуєвшого порушника світового порядку, ті хто бажає змінити цей порядок, все більше впевнюються, що колективний захід слабкий і не здатен адекватно і своєчасно реагувати на нові виклики і загрози...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

та про це вже і згадувати соромно, скільки корейської балістики і шахедів вже прилетіло по Ха, вже з ліку збились...

взагалі до всеохоплючої третьої світової залишилось не так багато часу, бо з кожним днем нерішучості колективного заходу поставити на місце ахуєвшого порушника світового порядку, ті хто бажає змінити цей порядок, все більше впевнюються, що колективний захід слабкий і не здатен адекватно і своєчасно реагувати на нові виклики і загрози...

Я думаю, до всеохоплюючої третьюї світової не менше 10 років. Від 10 до 20-ти, десь так.

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Йобані піндоси... хто тут ще буде виступати на захист цих йобаних потвор?

Ха приймає в себе кожного дня десятки ракет/бомб, а ми замість того щоб розїбати все кацапське залізяччя, склади, живу силу в радіусі 100 км і більше від міста дивимось на блядський цирк уродів за океаном, які забороняють нам бити їхньою зброєю по території ворога, в той час як ворог методично змішує наш Ха і все до чого дістає із землею...

Які претензії до США?

Вони нам забороняють бити власною зрбоєю? Не вони нам по тихоу АТАКМСИ закинули?

А може офіційна позиція це одне, а не офіційна трохи інше. Я думаю, що вони нам би і ядерку закинули, щоб ми їбанули по Москві. Але ж не все так просто і не треба думати виключно емоціями.

Кожна дія веде до певних наслідків.

Вони нам перестали давати зброю через те, що ми бєм по НПЗ далі? Ні.

Все не так просто, як це здається на погляд обивателя.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Які претензії до США?

Вони нам забороняють бити власною зрбоєю? Не вони нам по тихоу АТАКМСИ закинули?

А може офіційна позиція це одне, а не офіційна трохи інше. Я думаю, що вони нам би і ядерку закинули, щоб ми їбанули по Москві. Але ж не все так просто і не треба думати виключно емоціями.

Кожна дія веде до певних наслідків.

Вони нам перестали давати зброю через те, що ми бєм по НПЗ далі? Ні.

Все не так просто, як це здається на погляд обивателя.

головне питання в тому, при чому тут територія раісі?

на нашій території уже нема жодної військової цілі?

навіть на харківщині - там уже повно військ на нашій території - то чого ж ті війська не знищують американською зброєю?

здається цей плач про "подлих піндосів" створений тільки щоб звалити власні пройоби на кого небуть чужого; то зброї нема, то не туди стріляти можна - а про відсутність тих довбаних фортифікації всю інфу замовчують або применшують; уже он третю лінію будують! - я так поняв що гроші за перші дві уже вкрали..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

головне питання в тому, при чому тут територія раісі?

на нашій території уже нема жодної військової цілі?

навіть на харківщині - там уже повно військ на нашій території - то чого ж ті війська не знищують американською зброєю?

здається цей плач про "подлих піндосів" створений тільки щоб звалити власні пройоби на кого небуть чужого; то зброї нема, то не туди стріляти можна - а про відсутність тих довбаних фортифікації всю інфу замовчують або применшують; уже он третю лінію будують! - я так поняв що гроші за перші дві уже вкрали..

Всі ці лінії оборони без людей, які готові їх тримати до кінця нічого не варті.

В нас є достатньо проблем і вони не для загалу. І це не те, що пройоби. Щоб зробити знаряд треба ресурси, щоб спекти хліб потрібні ресурси. В нас є проблема з ресурсами різного типу. Але в кацапів теж є такі проблеми.

Хто в цих умовах зможе використати свої сильні сторони, той і переможе. Але у обох сторін буде перемінний успіх. Це очевидно.

Це як порівняти останній бій Усика. Він переміг в домінуйочому стилі, та все ж в нього було достатьно важких моментів в бою. Тому що коли ти бєшся з рівним або переважаючим суперником треба вичікувати свій шанс і повністю його реалізувати. Але більшість часу тобі просто треба триматись і вижити.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Які претензії до США?

Вони нам забороняють бити власною зрбоєю? Не вони нам по тихоу АТАКМСИ закинули?

А може офіційна позиція це одне, а не офіційна трохи інше. Я думаю, що вони нам би і ядерку закинули, щоб ми їбанули по Москві. Але ж не все так просто і не треба думати виключно емоціями.

Кожна дія веде до певних наслідків.

Вони нам перестали давати зброю через те, що ми бєм по НПЗ далі? Ні.

Все не так просто, як це здається на погляд обивателя.

Та то ясєнь пєрєц, шо все не так просто і не так як здається, ета другоє... Емоціями ми перестали думати вже після 14-го...

То поясни, ти ж не обиватєль...

А претензія дуже проста, ці підари забрали в нас третій в світі потенціал ЯЗ, натомість ми отримали туалетний папірець і купу брехливих і порожніх обіцянок. Звісно, ми в тому самі здебільшого винні, що все так сталося, але ж ці підари чинили на нас шалений тиск свого часу і домоглися свого. А зараз не все так просто як це здається на погляд обивателя...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Та то ясєнь пєрєц, шо все не так просто і не так як здається, ета другоє... Емоціями ми перестали думати вже після 14-го...

То поясни, ти ж не обиватєль...

А претензія дуже проста, ці підари забрали в нас третій в світі потенціал ЯЗ, натомість ми отримали туалетний папірець і купу брехливих і порожніх обіцянок. Звісно, ми в тому самі здебільшого винні, що все так сталося, але ж ці підари чинили на нас шалений тиск свого часу і домоглися свого. А зараз не все так просто як це здається на погляд обивателя...

Я не кажу що я не обиватель чи ти обиватель.

Але сама твоя риторика обивательска. В нас не було шансів втримати ядерний потенціал. Всі великі держави були проти і нам не було чого їм протиставити. Нас нагнули всі, бо так їм тоді було вигідно. Що тут зробиш?

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Всі ці лінії оборони без людей, які готові їх тримати до кінця нічого не варті.

В нас є достатньо проблем і вони не для загалу. І це не те, що пройоби. Щоб зробити знаряд треба ресурси, щоб спекти хліб потрібні ресурси. В нас є проблема з ресурсами різного типу. Але в кацапів теж є такі проблеми.

Хто в цих умовах зможе використати свої сильні сторони, той і переможе. Але у обох сторін буде перемінний успіх. Це очевидно.

Це як порівняти останній бій Усика. Він переміг в домінуйочому стилі, та все ж в нього було достатьно важких моментів в бою. Тому що коли ти бєшся з рівним або переважаючим суперником треба вичікувати свій шанс і повністю його реалізувати. Але більшість часу тобі просто треба триматись і вижити.

нічого не маю заперечити, але твій комент був про застосування зброї.

а ця тема випливла акурат після скандалів з "освоєнням" бабла на фортифікаціях і я думаю, що це не просто так, а комусь хочеться замилити очі загалу.

бо "ресурс" на фортифікації знайшли, виділили а ефекту - нуль.

нема кому захищати? - то що ми взагалі тоді робимо?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Я не кажу що я не обиватель чи ти обиватель.

Але сама твоя риторика обивательска. В нас не було шансів втримати ядерний потенціал. Всі великі держави були проти і нам не було чого їм протиставити. Нас нагнули всі, бо так їм тоді було вигідно. Що тут зробиш?

В нас не було шансів, бо ми навіть не спробували. Чомусь Ізраїль не нагнули і ще багато країн також не змогли нагнути.

Обивательська риторика є рушійною силою політики, так завжди було і буде.

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Та то ясєнь пєрєц, шо все не так просто і не так як здається, ета другоє... Емоціями ми перестали думати вже після 14-го...

То поясни, ти ж не обиватєль...

А претензія дуже проста, ці підари забрали в нас третій в світі потенціал ЯЗ, натомість ми отримали туалетний папірець і купу брехливих і порожніх обіцянок. Звісно, ми в тому самі здебільшого винні, що все так сталося, але ж ці підари чинили на нас шалений тиск свого часу і домоглися свого. А зараз не все так просто як це здається на погляд обивателя...

Та ми самі просрали своє щастя. В Україні жоден президент не піклувався про державу, а лише як набити кармани собі, та своїм друзям-родичам. При бажанні можна було замість ядерної частини, снарядити ту ж р-36 фугасною частиною і поставити на бойове чергування, декілька таких малюків не залишили би від кремля мокрого місця. Але ж це ніфіга нікому з наших не було цікаво...

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

нічого не маю заперечити, але твій комент був про застосування зброї.

а ця тема випливла акурат після скандалів з "освоєнням" бабла на фортифікаціях і я думаю, що це не просто так, а комусь хочеться замилити очі загалу.

бо "ресурс" на фортифікації знайшли, виділили а ефекту - нуль.

нема кому захищати? - то що ми взагалі тоді робимо?

"нема кому захищати? - то що ми взагалі тоді робимо?"

Питання якості. Такої кількості мотивованих професіоналів, яких ми мали на захисті Маріуполя в 2022 році, ми не можем виставити на кожну ділянку фронту. Але це обєктивна проблема, їх і не може бути безмежна кількість.

"Це я у футболі. Ти можеш гарно пояснити своїм захисникам, як тримати Холанда. Але щоб його реально стримати, людина має бути обучена і мати не малий талант. І навіть в таких випадках не завжди це вдається."

Я ще раз кажу, не треба чекати на постійний успіх.Він буде перемінним через обєктивні причини. І нам більше прийдеться терпіти, чим радіти. Принаймні поки що.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Та ми самі просрали своє щастя. В Україні жоден президент не піклувався про державу, а лише як набити кармани собі, та своїм друзям-родичам. При бажанні можна було замість ядерної частини, снарядити ту ж р-36 фугасною частиною і поставити на бойове чергування, декілька таких малюків не залишили би від кремля мокрого місця. Але ж це ніфіга нікому з наших не було цікаво...

Я завжди це говорив, всі наші президенти і політики були звичайними крадіями.

При бажанні можна було за багато чого поборотись, і в т.ч. і за залишення ЯЗ, але кому воно було потрібно.

А тепер ті ракети, які ми віддали рашці, летять по нам і вбивають наших людей. Чисто обивательськи...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

В нас не було шансів, бо ми навіть не спробували. Чомусь Ізраїль не нагнули і ще багато країн також не змогли нагнути.

Обивательська риторика є рушійною силою політики, так завжди було і буде.

Не коректне порівняння.

По-перше, Ізраіль мав підтримку багатьох держав. По-друге, в них зовсім інша історія.

Хотіли спробувати? А за кого твої батьки голосували? Мої за Чорновіла, з ним бути якийсь шанс. Але, на жаль, вибір більшості був в сторону Кравчука. Ну можеш їм претензії виставляти.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Не коректне порівняння.

По-перше, Ізраіль мав підтримку багатьох держав. По-друге, в них зовсім інша історія.

Хотіли спробувати? А за кого твої батьки голосували? Мої за Чорновіла, з ним бути якийсь шанс. Але, на жаль, вибір більшості був в сторону Кравчука. Ну можеш їм претензії виставляти.

Може і не зовсім коректне, але суть в цілому ти вловив, той хто хотів мати ЯЗ - той її має...

Батько також за Чо, мати за Кр, немає вже кому виставляти претензії, та і нічого вони вже не змінять.

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Які претензії до США?

Вони нам забороняють бити власною зрбоєю? Не вони нам по тихоу АТАКМСИ закинули?

А може офіційна позиція це одне, а не офіційна трохи інше. Я думаю, що вони нам би і ядерку закинули, щоб ми їбанули по Москві. Але ж не все так просто і не треба думати виключно емоціями.

Кожна дія веде до певних наслідків.

Вони нам перестали давати зброю через те, що ми бєм по НПЗ далі? Ні.

Все не так просто, як це здається на погляд обивателя.

Поясни мені, нащо вони себе так імпотентно поводять. От я пересічна і дійсно не розумію, яка мета. Якщо Китай справді постачатиме зброю рашці, що це буде?

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Поясни мені, нащо вони себе так імпотентно поводять. От я пересічна і дійсно не розумію, яка мета. Якщо Китай справді постачатиме зброю рашці, що це буде?

Відкриваєш статю у вікі і читаєш про поведінку країн під час Другої Світової.

І те як вони поводяться зараз набагато краще чим те, як вони поводились тоді.

 

Karpaty1963

Пиздежа дохуя, толку нихуя.

И срать мнк, кто, где, когда и как себя вел. Я не в книжках с картинками живу, а здесь и сейчас. В Харькове. У вас есть желание читать всякую хуйню - читайте.

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Та то ясєнь пєрєц, шо все не так просто і не так як здається, ета другоє... Емоціями ми перестали думати вже після 14-го...

То поясни, ти ж не обиватєль...

А претензія дуже проста, ці підари забрали в нас третій в світі потенціал ЯЗ, натомість ми отримали туалетний папірець і купу брехливих і порожніх обіцянок. Звісно, ми в тому самі здебільшого винні, що все так сталося, але ж ці підари чинили на нас шалений тиск свого часу і домоглися свого. А зараз не все так просто як це здається на погляд обивателя...

У тебя неправильная постановка в самом начале, оттуда и всё непонимание. У нас не забрали ЯО, а мы его добровольно отдали.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Пиздежа дохуя, толку нихуя.

Ага

Толку ніякого

Більше б було толку якби ти з Муньою взяли лопати і пішли копати фортифікаційні рови під Харковом

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

И срать мнк, кто, где, когда и как себя вел. Я не в книжках с картинками живу, а здесь и сейчас. В Харькове. У вас есть желание читать всякую хуйню - читайте.

І взагалі тебе тут забагато

Дай змогу ще хлопцям поспілкуватися а нам почитати

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

У тебя неправильная постановка в самом начале, оттуда и всё непонимание. У нас не забрали ЯО, а мы его добровольно отдали.

А де ви б поділися

Сказали віддати

Ви сказалі Пажалуйста забірайтє

У нас і без тої зброї є чим торгувати

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

У тебя неправильная постановка в самом начале, оттуда и всё непонимание. У нас не забрали ЯО, а мы его добровольно отдали.

Добровільно? Та хуй там, нас змусили!

 

muntyan

Ну і поїхали Погнали Торгувати

Кравчук Чорноморське Пароходство

Кучма Кольчуги Іракові щоб мав Ірак чим америкосів бити

Ну і далі Юлька ракети за газ а газ за доляри

І І довгі каравани кораблів повезли танки і гармати по Африках

як ото тут наш крокодил з Харкова каже

Нєчєво на зєркало пінять

Колі рожа кріва

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Добровільно? Та хуй там, нас змусили!

Та звичайно що змусили

Зараз би ядерну зброю в Хамасів збирали

 

BILL132

Мапа сайту Повна версія Оновити