Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Плохие новости с Купянского направления... Сейчас и так много плохого, писать не буду...

У тебе постійно погані новини. Не здивував.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Яка війна, ви про що?

От пінгвінів повивчати ото тєма. Майже 300 пляшок бухла, ікорка...норм експедиція. Блядєй, цікаво, в тендер включили, чи своїх везтимуть?

Закупівля без тендеру))))

Більше, більше мінусів ставте))))

Ельчарро, прокоментуй. Тоді прапори були треба, а тут пінгвіни?

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

У тебе постійно погані новини. Не здивував.

Если заметил, у нас всех уже минимум пол года ничего хорошего...

 

СКАЗОЧНИК

Від людини, яка щойно вийшла з нуля десь на Харьківщині.

- У Серебрянському, було легше...

Отаке...

 

Симон Изгоев

Израїльтяне пишуть, що зруйнований ТЦ, під Блядьгородом, то цапський КАБ, що впад саме туди.... Куди й треба.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

На що держава може витратити 11.6 млн доларів? Так ельчарро, це вже долари не 100к гривень на прапори Укренерго.

На дрони, снаряди, автівки, амуніцію? На допомогу ВПО чи безробітним? На відбудову житла?

Ні, цим займаються волонтери, свідомі громадяни, Чехія з її прем'єром, світова спільнота.

Ні держава витрачає ці кошти ікру, вино шампанське на арктичну експедицію. яку курує хто? Великий мобілізатор Євген Дикий))))

Хто хоче - може завантажити додаток 1 і вивчити специфікацію.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-04-01281...

Мабуть і собі треба записатись в ту антарктичну експедицію . Там точно нудно не буде .

 

Stepan75ss

ЗСУ отримали можливість для контратаки на півночі Харківщини – ISW

“Українські та російські джерела заявили, що українські сили все частіше оскаржують тактичну ініціативу на півночі Харківської області, й схарактеризували російські операції в цьому районі як оборонні”, – поінформували в Інституті вивчення війни (ISW).

Протягом 25 травня бої в районі Липців та Вовчанська тривали, але підтверджених змін лінії фронту в цих районах, за даними Інституту вивчення війни, не було.

Можливості для контратак у ЗСУ з’явилися, на думку ISW, через зниження темпів російського наступу. А це, своєю чергою, сталося через те, що армія РФ розпочала наступ з обмеженим особовим складом і ще не перекинула до району значних резервів. При цьому аналітики не схильні оптимістично прогнозувати, що російський наступ на півночі від Харкова на цьому можна вважати таким, що завершився. На їхню думку, окупанти спробують збільшити чисельність свого угруповання, довівши його до запланованої кількості.

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

Скоріш б почалася 3 світова..о якой постійно говорять італійці, французи, янкі, німці. Скоріше б на їх дома почали летіти ракети та бомби. Я не хочу жити в такому світі коли одні підори кожного дня нищать країну, а інші підори 2,5 роки просто ігнорують і роблять все щоб Україна пішла на перемовини...окремо про ООН...ці підори йобані не краще за русні..ну гніди українські, сінегубови та єрмаки туди

 

Atlant

Кітай може нападати на Тайвань, нех йому не буде, ну не покращаться діпвідносини зі світом, ну і пох їм, як руснє було піх у 2014-2022...

Русня може забирати по чутка балтику, теж нех не буде.

 

Atlant

Демократичні принципи, права людини...це не про захід, можливо частково вони працювали раніше, зараз це постна хуйня. І вже в минулому.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Скоріш б почалася 3 світова..о якой постійно говорять італійці, французи, янкі, німці. Скоріше б на їх дома почали летіти ракети та бомби. Я не хочу жити в такому світі коли одні підори кожного дня нищать країну, а інші підори 2,5 роки просто ігнорують і роблять все щоб Україна пішла на перемовини...окремо про ООН...ці підори йобані не краще за русні..ну гніди українські, сінегубови та єрмаки туди

Ніякої третьої світової не буде.

А на владу тиснути будуть.

Та саме хуйове те що за умови перемовин та припинення вогню (заморозки конфлікту), красти не перестануть. Чим будуть провокувати кацапню на майбутні порушення умов перемовин/заморозки. Захід витрачатися недоцільно не схоче.

 

Olegechek

Захід має все щоб захуярити русня українськими руками за місяць два як мінім в Україні. Є достатньо бабла, є достатньо зброї. Вони просто теж підори як і русня.

 

Atlant

макрон, байден, Шольц йобані підори

 

Atlant

Треба повертати Мельника у велику політику

 

Atlant

Знову шоу, самміт миру. На який Байден вже забив, бо треба їхати по виборчих справах. Дурна метушня...

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

По епіцентру не с300 прилетіли.

Це я знаю. Я про те якщо не знищувати пускові на кацапській території ніяке ППО не врятує ХА Проти 10000 ракет с 300 не вистачить всіх ракет ППО у світі

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Треба повертати Мельника у велику політику

Пам'ятаю, не так давно ти затикав рота тим, хто казав, що ці підараси недостатньо роблять

Розвиднілося?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

У тебе постійно погані новини. Не здивував.

Так джерело яке) Котенок. А я дойобувався до нього чого ніколи посилань не викладає.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Це я знаю. Я про те якщо не знищувати пускові на кацапській території ніяке ППО не врятує ХА Проти 10000 ракет с 300 не вистачить всіх ракет ППО у світі

Нет у них столько С 300, даже с производством, даже с теми что на утилизацию на начало вторжения 8000 было, а сколько уже отстреляли и учитывай что они постоянно расходуются по назначению...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Закупівля без тендеру))))

Більше, більше мінусів ставте))))

Ельчарро, прокоментуй. Тоді прапори були треба, а тут пінгвіни?

Що малдер не дочекався поки термін відсидки закінчиться?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Так джерело яке) Котенок. А я дойобувався до нього чого ніколи посилань не викладає.

,,Ельчаро ты позорный! Наговариваешь на нашу семью!,,

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Це я знаю. Я про те якщо не знищувати пускові на кацапській території ніяке ППО не врятує ХА Проти 10000 ракет с 300 не вистачить всіх ракет ППО у світі

Згоден

А хто дасть згоду?

Дивись, навіть британськими штормами не б'ємо.

Це геноцид, не війна. У тому форматі що є.

Анонсують купу зброї, боєприпасів. Натурально виконують менше половини. Якби це було один чи два рази, так майже постійно з 2023 року. Саме коли звільнили Херсон, допомогу стали пригальмовувати. Неповноцінний контрнаступ з злочинним приказом його розпочати. Все гірша оборона. Не дивно що літаків нема. Та врядчи поки з'являться.

Та вже всі ці виступи Зе, після чергових обстрілів інакше як шоу не сприймається. Треба дії, чіткі рішення. Відповіді з боку Заходу нема. Тупо розмови ні військовим ні громадянським не допоможуть.

 

Olegechek

Без Байдена этот самит Мира бессмысленен, если лидер не считает нужным приехать, остальные будут просто выпускать пар и словоблудить...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Знову шоу, самміт миру. На який Байден вже забив, бо треба їхати по виборчих справах. Дурна метушня...

Вчора послухав виступ Трампа де він сказав що при ньму війни б не сталося. І згадавши 14 рік та 22, Байдена та Обаму повірив йому

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Пам'ятаю, не так давно ти затикав рота тим, хто казав, що ці підараси недостатньо роблять

Розвиднілося?

І коли це я писав що вони достатньо роблять...я навіть і не сперечався з тим що вони підори, особливо байден. З початку і до сьогоднішнього дня я так і не зміг зрозуміти чому вони так допомогають...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Нет у них столько С 300, даже с производством, даже с теми что на утилизацию на начало вторжения 8000 было, а сколько уже отстреляли и учитывай что они постоянно расходуются по назначению...

Я не з балди назвав цифру. Було 8 тис і за час війни виготовили кілька тисяч плюс зібрали у союзниківКорея, Іран, бульбаші , Сирія і т д

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Без Байдена этот самит Мира бессмысленен, если лидер не считает нужным приехать, остальные будут просто выпускать пар и словоблудить...

Ну він вже не їде бо в нього кампанія по збору коштів на передвиборчу кампанію. Як на мене це цинічно. Або сигнал про те що той самміт безглузда втрата часу. Блінкен явно не співати їздив до Зе.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Я не з балди назвав цифру. Було 8 тис і за час війни виготовили кілька тисяч плюс зібрали у союзниківКорея, Іран, бульбаші , Сирія і т д

Та ну вони їх расходують. Як на обстріли так і на ППО.

 

Olegechek

Ці підари,думаю, на київську трасу полізуть

~~~~~~~

рф збирає ще одне угрупування військ біля кордону Українни – за 90 км від Харкова на північний захід, – Зеленський

Ворог готується до наступальних дій.

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

Чого добився за 15 днів наступ РФ на Харківщину?

Дії російських військ на 25 травня, 23.00:

Ворог захопив прикордонну смугу шириною до 70 км та 10 населених пунктів. Усі ці села знаходяться біля кордону, фактично у зоні бойових дій, і там залишилось загалом кілька десятків мешканців.

Глибина просування максимальна на напрямку села Липці - до 9 км в глибину території України.

У місті Вовчанськ просування до 7 км.

На напрямку села Стариця - до 5 км.

На даний момент ворог закріплюється на захопленій території, продовжує атаки, застосовує свіжі резерви, завдає удари по наших тилах та продовжує володіти тактичною ініціиативою.

Російські війська 25 травня проводили атаки на напрямку Липці та Вовчанськ. Усі атаки відбиті.

Дії украінських військ:

Загроза прориву росіян на усіх напрямках відбита, на північному фронті Харківщини створено стійкий фронт. Усюди, де росіяни продовжують атаки, ворог несе значні втрати

Головнокомандувач ЗСУ О.Сирський призначив новим командувачем ОТУ "Харків" свого заступника, колишнього командувача ОСУВ "Одеса" генерала М.Драпатого, та швидко перекинув на напрямок кілька боєздатних бригад та батальйонів, причому у першу чергу тих, які мають у своєму складі значну кількість харків'ян. Війська забезпечуються артилерійськими боєприпасами. Створена взаємодія артилерії та піхоти, ситуаційна обізнаність по всьому передньому краю.

Варто відмітити, що українське командування не застосовує на цьому напрямку бригади окремими взводами та ротами, не розпорошує війська, а нарізає бригадам окремі смуги відповідальності (якби це так діяли на усьому фронті). Як тільки бойові порядки стали більш щільними, просування ворога стало таким саме важким як на Донбасі.

Також варто відмітити, що наше командування не кидає війська у швидкі та погано підготовлені атаки, для доповіді про нібито вжиті заходи, а насамперед думає про ураження та завдання втрат противнику. Така тактика повністю відповідає обстановці. Так, ми пропустили удар, але не треба поспішати, адже рахунок битви не закритий.

 

chuba1

Мапа сайту Повна версія Оновити