Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну, тобто Шабунін, будучи формально бойовим медиком, функції бойового медика не виконував, і отримував незаконні доплати. А те, що "інші теж", його самого ніяк не виправдовує. Навіть навпаки. Тому, що "інші теж" - не записні борці з корупцією.

Формально він був відправлений у відрядження командиром частини , тобто виконував його бойовий наказ . Ти спочатку вивчи матчастину , і знайди , де там хоч одне обвинувачення висунуте персонально Шабуніну ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Формально він був відправлений у відрядження командиром частини , тобто виконував його бойовий наказ . Ти спочатку вивчи матчастину , і знайди , де там хоч одне обвинувачення висунуте персонально Шабуніну ?

Та ми побачили, як був кваліфікований той "бойовий наказ" і ті відрядження. Шабунін що, сам собі його віддав і сам собі виписав бойові виплати?

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Формально він був відправлений у відрядження командиром частини , тобто виконував його бойовий наказ . Ти спочатку вивчи матчастину , і знайди , де там хоч одне обвинувачення висунуте персонально Шабуніну ?

Ще раз.

Ну, тобто Шабунін, будучи формально бойовим медиком, функції бойового медика не виконував, і отримував незаконні доплати. А те, що "інші теж", його самого ніяк не виправдовує. Навіть навпаки. Тому, що "інші теж" - не записні борці з корупцією

~~~~~~~

Для "борця з корупцією" цієї матеріальної частини - з головою. Ну, і що там з машиною - не зовсім ясно.

І прийде час, коли один скаже: «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть: "Героям слава!"

Степан Андрійович Бандера.

Обов'язково!

https://t.me/operativnoZSU/148641

 

Симон Изгоев

У кого є яка аналітика, думки по першому засіданню саміту миру?

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Був проти контрнаступу, але погодився. Цього достатньо. Якщо генерал проти проведення якоїсь операції, то він розуміє, що вона буде невдалою.

Ще вважаю, що він профукав розвиток дронових військ бо довгий час не бачив в цьому перспективи, як і рєзніков. Від нього не було ні слова ні діла про важливість дронів і жодних дій в напрямку їх розвитку, чи допомоги людям які займались цим. Люди місяцями домагались скасування обмежень на ввіз дронів, придумані чортом з експортної служби, намагались переконати рєзнікова, а від нього і слова підтримки не було. Хоча він міг це вирішити оперативно. Де не треба, протягуєм свої закони і пишем дисертації в ригів, а де треба - нічого не робимо.

Краще не стало, але багато різної дурні, закручування гайок і різного свавілля почалось при Залужному і зараз розквітає.

1. Наскільки я пам'ятаю, про контрнаступ було розпіарено задовго до його проведення. Ти хочеш сказати, що можна НЕ виконувати рішення командирів?

2. А чиє дітище Сили безпілотних систем?

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

1. Наскільки я пам'ятаю, про контрнаступ було розпіарено задовго до його проведення. Ти хочеш сказати, що можна НЕ виконувати рішення командирів?

2. А чиє дітище Сили безпілотних систем?

Як там у вам справи? Які думки по ситуації?

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

1. Наскільки я пам'ятаю, про контрнаступ було розпіарено задовго до його проведення. Ти хочеш сказати, що можна НЕ виконувати рішення командирів?

2. А чиє дітище Сили безпілотних систем?

Наскільки я розумію, над Залужним був лише один командир ...

В нас приход іі зразу сирени, щось проморгали

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Як там у вам справи? Які думки по ситуації?

Та як.... Заруба. В усякому разі, вперед вони не йдуть, навіть навпаки - ми потроху просуваємось. Якби не річка, то було б легше.

А по ситуації. Та хто його знає. Якщо ніде не продавлять в бочину, то, при такій тягомотині, за пару місяців може і видавимо їх із Вовчанська.

Побачимо.

 
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Наскільки я розумію, над Залужним був лише один командир ...

Ну да.

Я особисто дорікнув би Залужному за інше: за упа.

Це просто якесь жахіття. А за решту всього звалювать вину виключно на нього - не об'єктивно, в усякому разі.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Та як.... Заруба. В усякому разі, вперед вони не йдуть, навіть навпаки - ми потроху просуваємось. Якби не річка, то було б легше.

А по ситуації. Та хто його знає. Якщо ніде не продавлять в бочину, то, при такій тягомотині, за пару місяців може і видавимо їх із Вовчанська.

Побачимо.

Дякуємо, бережіть себе.

А що там по Агрегатному? Дехто пише русня вірізана, деякі пишуть що їх дронами снабжають і БК і їжу

.. Дехто пише що їх там кілька сотень..

 

chuba1

Сьогодні доречі було нове відео з Вовчанську - три бомби GBU-39 по Агрегатному заводу... Пишуть наби є перші полонені звідти

https://x.com/PStyle0ne1/status/180207204804852167...

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

1. Наскільки я пам'ятаю, про контрнаступ було розпіарено задовго до його проведення. Ти хочеш сказати, що можна НЕ виконувати рішення командирів?

2. А чиє дітище Сили безпілотних систем?

Ну, блін, явно не Залужного. Стільки і його, і Зеленського і ко довбали, щоб держава цим зайнялася.

Але у дрони довго багато хто не вірив. Мені люди з передової неодноразово казали, що це дурня, що ми занадто наївні. Хоча ніхто з нас і не уявляв, на які обсяги виробництва можна вийти.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Та як.... Заруба. В усякому разі, вперед вони не йдуть, навіть навпаки - ми потроху просуваємось. Якби не річка, то було б легше.

А по ситуації. Та хто його знає. Якщо ніде не продавлять в бочину, то, при такій тягомотині, за пару місяців може і видавимо їх із Вовчанська.

Побачимо.

Бережіть себе і дякуємо.

 

Лола

Ось відео авіа ударів по Агрегатному заводу у Вовчанську

https://t.me/akzentzp/60386

 

chuba1

⚔️ISW не підтверджує, що “окупанти потрапили в оточення у Вовчанську”

Як пишуть аналітики, українські та західні джерела поширили неперевірені твердження, посилаючись на допис у телеграмі від 14 червня, який згодом був видалений. Російський мілблогер стверджував, що невстановлена ​​кількість військових РФ залишається відрізаною на території Агрегатного заводу. Деякі ЗМІ також збільшили кадри із захопленням близько 30 російських військовополонених і припустили, що їх зняли саме у Вовчанську.

15 липня блогер заявив, що його заяву перебільшили. Мовляв, він посилався на повідомлення з лінії фронту про те, що українські сили тимчасово заблокували російську логістику у Вовчанську, а не про те, що українські сили загрожують оточити російські війська.

Також ISW не побачив жодних візуальних підтверджень, що військові РФ повністю контролюють околиці Агрегатного заводу.

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ну, блін, явно не Залужного. Стільки і його, і Зеленського і ко довбали, щоб держава цим зайнялася.

Але у дрони довго багато хто не вірив. Мені люди з передової неодноразово казали, що це дурня, що ми занадто наївні. Хоча ніхто з нас і не уявляв, на які обсяги виробництва можна вийти.

Скільки? Можна хоча б 3-4 звернення побачити до Залужноо?

Зате я можу тобі десяток легко знайти до Кабміну і Служби експортного контролю які декілька місяців не могли вирішити питання з Мавіками які були чомусь товарами подвійного призначення.

А щодо військових то маячня. Я не знаю жодного з військових хто говорив що то дурня окрім одного шулера з МО. Кількість запитів від військових по дронам було просто неймовірна. Ми їх шукали по всій Європі бо місцеві бариги їх в два прайса продавали.

Про дешеві фпв тоді більше говорили і серйозно ними зайнялися лише в 2023 і то це були ентузіасти. На рівні держави тоді тільки вкладались у виробництво (з їхніх слів) хоча тут ще треба розбиратись бо є різна інформація.

 

Axelk

У Стерненка інфа.

СІЗО Ростова захопили бойовики ІДІЛ.

 

Сашко51

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Скільки? Можна хоча б 3-4 звернення побачити до Залужноо?

Зате я можу тобі десяток легко знайти до Кабміну і Служби експортного контролю які декілька місяців не могли вирішити питання з Мавіками які були чомусь товарами подвійного призначення.

А щодо військових то маячня. Я не знаю жодного з військових хто говорив що то дурня окрім одного шулера з МО. Кількість запитів від військових по дронам було просто неймовірна. Ми їх шукали по всій Європі бо місцеві бариги їх в два прайса продавали.

Про дешеві фпв тоді більше говорили і серйозно ними зайнялися лише в 2023 і то це були ентузіасти. На рівні держави тоді тільки вкладались у виробництво (з їхніх слів) хоча тут ще треба розбиратись бо є різна інформація.

Щодо Залужного ... Я не хочу , шоб з когось ліпили кумира . Але наїзди на нього -- це наслідки його дуже високого рейтинга , який продовжує лишатись найвищим , не дивлячись на те , що його останні 4 місяці взагалі нема в медійному полі . Остання серйозна соціологія , яка доступна -- це як-раз лютий-24 . Після цього великі соціологічні служби раптом взагалі перестали показувати рейтинг Залужного , хоча в опитуваннях його прізвище продовжує фігурувати . Нагадаю , що на момент відставки Залужний , якого тут певні інфузорії намагаються всіляко обісрати , мав рейтинг довіри 94% . А що стосується Зеленського , то рейтинг довіри до нього продовжує падати , а недовіри -- зростати . Наприклад в травні-24 йому довіряли 59% ( в лютому було 64% ) , а не довіряли -- 36% ( в лютому 35% ) .

 

Stepan75ss

Є одне питання.

ЯКОГО ХУЯ НА ЦЬОМУ ОБЩОМУ ФОТО РОБИТЬ Єрмак?

https://t.me/V_Zelenskiy_official/10762

Та блядь це вже занадто, вам так не здається?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Сашко51 показать

У Стерненка інфа.

СІЗО Ростова захопили бойовики ІДІЛ.

Захопили двох заручників там.

https://t.me/astrapress/57635

 

аммиак

Причому один з них начальник головний.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Захопили двох заручників там.

https://t.me/astrapress/57635

Вони ж минулого року намагались підірвати будівлю суду, а наразі намагаються зайти в кімнату, де зберігається зброя.

Кацапи розпочали штурм кацапів.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Вони ж минулого року намагались підірвати будівлю суду, а наразі намагаються зайти в кімнату, де зберігається зброя.

Та вже все скінчилося. Питання тільки в тому скільки загиблих.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Є одне питання.

ЯКОГО ХУЯ НА ЦЬОМУ ОБЩОМУ ФОТО РОБИТЬ Єрмак?

https://t.me/V_Zelenskiy_official/10762

Та блядь це вже занадто, вам так не здається?

Поржав. Ти краще задумайся хто керує зараз країною.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Та вже все скінчилося. Питання тільки в тому скільки загиблих.

Я знаю.

У Крокусі терористи вбили більше сотні, в обійшлося відрізаним вухом, а у ростові що?, ну може мєнтам голови відрізвли? Так у двох за спиною пов'язані руки... Хня якась знову від фсбілів. Яка реакція буде ІДІЛ.

 

Сашко51

Российские силовики сначала обезвредили террористов, захвативших заложников в СИЗО, надели на них наручники, а затем расстреляли.

Z-каналы радостно подчеркивают этот факт.

Таким образом официальные силовые структуры РФ открыто применяют к арестованным уже не только пытки, но и внесудебные казни.

Вот это и есть государство 404.

@kazansky2017

Мапа сайту Повна версія Оновити