Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).

ЗСУ просунулися під Олешками!

Українська армія звільнила більшу частину островів на південь від міста у Херсонській області

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Гадаєш цілились конкретно в ту багатоповерхівку?

Куда они целятся не пойму. Сегодня в районе парка Дубинина в момент отработки ПВО сработали сирены на авто. Возможно ракету сбили примерно в этом районе. Несколько месяцев назад обломки сбитой ракеты упали в частном секторе в этом районе. Тогда эльчаро писал что видел ту ракету находясь на победе. Она по руслу реки шла. А в районе 5 победы пошла в сторону центра. И я так понял тогда ее в тот момент ПВО которое защищает нашу ТЭЦ смогло ее нейтрализовать. У меня тогда не хватило фантазии куда она летела. Очень странный маршрут. По сути в промежуток между ТЭЦ и ЮМЗ. Сейчас маршрут похожий. Мне тогда стало это очень интересно потому что в дома в которые упали обломки в 100 метрах от моего дома. Сейчас взрыв застал меня с дочкой в бассейне во дворе. И в прошлый раз тоже во дворе. Тогда и сейчас я дочке соврал. Но сердце у нее колотилось очень сильно сегодня. У нас в прошлый раз двери на втором этаже вынесло ударной волной. Сегодня чуть дальше все от нас было. Но блин до прошлого раза в моем районе было спокойно и безопасно.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Куда они целятся не пойму. Сегодня в районе парка Дубинина в момент отработки ПВО сработали сирены на авто. Возможно ракету сбили примерно в этом районе. Несколько месяцев назад обломки сбитой ракеты упали в частном секторе в этом районе. Тогда эльчаро писал что видел ту ракету находясь на победе. Она по руслу реки шла. А в районе 5 победы пошла в сторону центра. И я так понял тогда ее в тот момент ПВО которое защищает нашу ТЭЦ смогло ее нейтрализовать. У меня тогда не хватило фантазии куда она летела. Очень странный маршрут. По сути в промежуток между ТЭЦ и ЮМЗ. Сейчас маршрут похожий. Мне тогда стало это очень интересно потому что в дома в которые упали обломки в 100 метрах от моего дома. Сейчас взрыв застал меня с дочкой в бассейне во дворе. И в прошлый раз тоже во дворе. Тогда и сейчас я дочке соврал. Но сердце у нее колотилось очень сильно сегодня. У нас в прошлый раз двери на втором этаже вынесло ударной волной. Сегодня чуть дальше все от нас было. Но блин до прошлого раза в моем районе было спокойно и безопасно.

А в этот раз разве не балистика была?... Я знаю в какой дом и на какой улице попали, если промахнулись метров на 300, то может я и догадываюсь куда целили... Я там не так далеко квартиру снимал...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

А в этот раз разве не балистика была?... Я знаю в какой дом и на какой улице попали, если промахнулись метров на 300, то может я и догадываюсь куда целили... Я там не так далеко квартиру снимал...

Я не знаю. Баллистика или нет. Я был в бассейне с дочкой. Сначало звук как будто ПВО где-то очень далеко в районе игрени или дальше. Потом ещё звук, но тоже где-то далеко. И потом мощный взрыв как над головой. И завыли сирены на машинах в районе Гагарина, парка Дубинина. Первый и второй взрывы я подумал сбивают беспилотники где-то в четыре города. А после взрыва по ракете уже так не думал.

Если это баллистика тогда район ракеты не так далек от места куда баллистикой били уже 3 или 4 раза. Тогда цель понятна. Но я по сиренам у авто не про баллистику подумал. Баллистика была?

 

гена

⚡️Україна повернула з полону ще 10 людей, – Зеленський.

Серед них – заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, захоплений у Криму ще у 2021 році.

Вітаємо на свободі

Труха⚡️Крим | Надіслати новину

дуже хороші новини

 

Али

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Это ты намекаешь, что огромные вложения спасут Байлена? А сам говоришь о расколе... Помнишь я тебе давно говорил, что шансов нет. Сейчас еще больше нет, чем тогда...

є розкол між демократами і сильний розкол,я бачу по моєму Нью-Йорку. У республіканців нема, вони єдині зараз - можеш Василя запитати, у них на Флоріді все ваєдіна:) а чи вліванія поможуть Байдену, не знаю, час покаже

 

tsuniu

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Я не знаю. Баллистика или нет. Я был в бассейне с дочкой. Сначало звук как будто ПВО где-то очень далеко в районе игрени или дальше. Потом ещё звук, но тоже где-то далеко. И потом мощный взрыв как над головой. И завыли сирены на машинах в районе Гагарина, парка Дубинина. Первый и второй взрывы я подумал сбивают беспилотники где-то в четыре города. А после взрыва по ракете уже так не думал.

Если это баллистика тогда район ракеты не так далек от места куда баллистикой били уже 3 или 4 раза. Тогда цель понятна. Но я по сиренам у авто не про баллистику подумал. Баллистика была?

х.з. все пишут ракетой и никто не конкретизирует....

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя tsuniu показать

є розкол між демократами і сильний розкол,я бачу по моєму Нью-Йорку. У республіканців нема, вони єдині зараз - можеш Василя запитати, у них на Флоріді все ваєдіна:) а чи вліванія поможуть Байдену, не знаю, час покаже

Я ничего не буду спрашивать у пыхатого дебилла. Тут был один уже насильник с Чикаго, земли под собой не видел, еле сдыхались... На то что Байден не выиграет, уже можно смело ставить..

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Не 60 лярдів щорічно, а 15 щорічно, що у підсумку складе 60 лярдів протягом 4 років.

15 в год - это оч мало, вряд ли он такое сказал. Либо имелось ввиду помощь чья-то отдельно, например ЕС

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Эти ходячие мощи не выиграют ни у кого, кто ему сказал, что у него есть шанс... Хорошо если хоть до выборов дотянет...Там одни болячки во главе с деменцией. Хоть бы не позорился и не позорил страну...А главрое, не дает су ка шанса другим обойти Трампа...

Невже ти не розумієш що пхають цю стару хвору людину його оточення, кодло яке захопило владу в Білому домі та інших іституціях Ще з 2008 року коли пропхали мавпу на трон Та і взагалі в Західному світі немає лідерів яки могли протистояти тоталітарним Сі та хуйлу. Демократія там роздроблена та розбещена

З дивом дізнався що майже мільона українська діаспора голосувала за Трампа

 

elcharro

MYROSHNYKOV

У прикордонні Харківщини та на лиманському напрямку наші воїни спочатку вирівняли становище, а потім почали перехполювати ініціативу.

Якби не було важко - при першій нагоді наші воїни йдуть в контратаки.

Ми чомусь у переважній більшості цього не розуміємо та не цінуємо. А треба, любі. Треба!

А особливо треба розуміти надвисоку ціну, яку ми платимо.

Через деякий час таких стабілізованих ділянок може стати більше.

А від того - відставити "зраду" та не треба казати, що "фронт сиплеться" - бо це не так.

..............

У донецькій операційній зоні ворог зараз переважно перегруповується та підтягує чергові резерви.

На відміну від попередніх разів, мета поки остаточно невідома.

Чи то буде прикладання зусиль у напрямку Карлівки або траси Покровськ-Костянтинівка?

Чи окупанти хочуть здійснити фінальний штурм Красногорівки або Георгіївки?

Або ж взагалі відбудеться зміщення акценту на наш правий фланг ньюйоркського району оборони?

Чи це буде продовження лобових атак на Північне (тобто у напрямку безпосередньо Торецька)?

Покажуть найближчі дні.

Окупант вже не може однаково тиснути на всіх ділянках цієї операційної зони. Він вже має обирати одну-дві ділянки для концентрованих ударів.

І якщо у нас знову не станеться дитячих помилок, то наше військо має гарні шанси вчергове поламати плани ворога на цьому етапі.

 

дядя бабай

Ответ на удаленное сообщение пользователя комми

Навіть у нас в бункері є мінімум один дописувач , який би міг багато розказати по цій темі з власного досвіду . Але чомусь мовчить . Взагалі , я помітив , військові напряму дуже рідко критикують дії керівництва . Зазвичай такі випадки озвучуються через довірених медійних осіб , які можуть надати резонанс -- Бутусов , Стерненко ... Ту ж ситуацію про бездарний пройоб Очеретино розказав авторитетний ресурс Діпстейт . Щодо безмозглої -- то вона довірена особа їрмака , і говорить лише те , що їй скаже хазяїн . Якщо вона агент кремля , то її хазяїн теж ?

Що стосується Содоля , то тут перший і поки що унікальний випадок , коли його відкрито звинувачує військовий , причому досить високого рангу , на рівні керівництва бригади .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

А в этот раз разве не балистика была?... Я знаю в какой дом и на какой улице попали, если промахнулись метров на 300, то может я и догадываюсь куда целили... Я там не так далеко квартиру снимал...

Нет, в этот раз была не баллистика, Х-58/59, потому что их пытались сбить. Баллистику над Днепром не сбивают, нечем. Прилетает куда надо.

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

MYROSHNYKOV

У прикордонні Харківщини та на лиманському напрямку наші воїни спочатку вирівняли становище, а потім почали перехполювати ініціативу.

Якби не було важко - при першій нагоді наші воїни йдуть в контратаки.

Ми чомусь у переважній більшості цього не розуміємо та не цінуємо. А треба, любі. Треба!

А особливо треба розуміти надвисоку ціну, яку ми платимо.

Через деякий час таких стабілізованих ділянок може стати більше.

А від того - відставити "зраду" та не треба казати, що "фронт сиплеться" - бо це не так.

..............

У донецькій операційній зоні ворог зараз переважно перегруповується та підтягує чергові резерви.

На відміну від попередніх разів, мета поки остаточно невідома.

Чи то буде прикладання зусиль у напрямку Карлівки або траси Покровськ-Костянтинівка?

Чи окупанти хочуть здійснити фінальний штурм Красногорівки або Георгіївки?

Або ж взагалі відбудеться зміщення акценту на наш правий фланг ньюйоркського району оборони?

Чи це буде продовження лобових атак на Північне (тобто у напрямку безпосередньо Торецька)?

Покажуть найближчі дні.

Окупант вже не може однаково тиснути на всіх ділянках цієї операційної зони. Він вже має обирати одну-дві ділянки для концентрованих ударів.

І якщо у нас знову не станеться дитячих помилок, то наше військо має гарні шанси вчергове поламати плани ворога на цьому етапі.

Як завжди.

Ми почали перемагати, почали бити. В результаті чергова срака.

Ще з 2014 так...

 

Olegechek

Ответ на удаленное сообщение пользователя комми

Те, що ти називаєш Тавра орком, спишемо на твою необізнаність і тупість. І я ніколи не скажу щось проти військового, якщо не знаю цього особисто від своїх, не медійних.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Нет, в этот раз была не баллистика, Х-58/59, потому что их пытались сбить. Баллистику над Днепром не сбивают, нечем. Прилетает куда надо.

Да,уже есть видео, вчера было неясно...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Невже ти не розумієш що пхають цю стару хвору людину його оточення, кодло яке захопило владу в Білому домі та інших іституціях Ще з 2008 року коли пропхали мавпу на трон Та і взагалі в Західному світі немає лідерів яки могли протистояти тоталітарним Сі та хуйлу. Демократія там роздроблена та розбещена

З дивом дізнався що майже мільона українська діаспора голосувала за Трампа

Да, это понятно, но если бы он сам отказался, то не пхали бы...А ходячий труп не хочет снимать свою кандидатуру и по этому проиграют и те, кто за ним стоит... И они должны это понимать. Почему доводят себя до поражения, непонятно. А у диспоры своя рубаха ближе...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

15 в год - это оч мало, вряд ли он такое сказал. Либо имелось ввиду помощь чья-то отдельно, например ЕС

Это больше, чем ноль

 

assembler

«Не плач, все закінчилося».

Олена Пех, яка вчора повернулася додому з російського полону, вперше телефонує своїй доньці.

Олена була співробітницею Горлівського художнього музею. Після окупації Донеччини разом з донькою Ізабеллою виїхала до Одеси. А з 2016 році була змушена їздити до Горлівки, аби піклуватися про хвору матір. Там у 2018 потрапила до російського полону.

Окупанти звинуватили Олену в шпигунстві та засудили до 13 років увʼязнення.

Ізабелла Пех зазначала, що в полоні Олену катували та змушували підписати зізнання. Після час одного з допитів жінка намагалася порізати вени.

«Мама розповідала, що їй регулярно підключали струм, через що зараз проблеми з ногами. Тепер вона живе з сильними болями в ногах: навіть у нерухомому стані відчуває біль, і його загасити нічим не можна. Після струму обливають холодною водою, тому у неї були приступи епілепсії. Коли її трусило, вони з неї сміялись, а коли просила допомоги – говорили: «Ми тебе вилікуємо». Через те, що вона спілкувалась з Віталієм Чмілем – українським військовим, який сидів у сусідній камері – їх обох двічі виводили й імітували розстріл», – розповідала дівчина.

-----

русня не має права на існування

 

Лола

Ответ на удаленное сообщение пользователя комми

Бляяя, яке ти тупе....

Нічого що Сирського і Соболя писали як про м'ясників, ще до того як їх призначили?

Нічого що Безмозгла це кишенькова шавка єрмака, читай ОП?

Ну і називати наших військових орками це вже занадто, за таке в морду б'ють.

Цікаво модератор прохаває чи він бачить за особистою ниприязністю?

 

Axelk

США предоставят новый пакет военной помощи Украине на 150 миллионов долларов. Об этом сообщает Reuters.

По данным издания, в пакет военной помощи будут включены ЗРК HAWK и 155-миллиметровые артиллерийские боеприпасы.

 

Лола

на Байдена зараз шалений тиск у нас, шоби залишив гонку

 

tsuniu

Ответ на сообщение пользователя tsuniu показать

на Байдена зараз шалений тиск у нас, шоби залишив гонку

Ну правильно, никто не хочет проигрывать всухую...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Бляяя, яке ти тупе....

Нічого що Сирського і Соболя писали як про м'ясників, ще до того як їх призначили?

Нічого що Безмозгла це кишенькова шавка єрмака, читай ОП?

Ну і називати наших військових орками це вже занадто, за таке в морду б'ють.

Цікаво модератор прохаває чи він бачить за особистою ниприязністю?

Оппа, я сприйняв так, що він про кацапську кампанію каже. Значить, треба пояснення, хто для нього орки.

Ответ на удаленное сообщение пользователя комми

Будь ласка, поясни, в контексті цього поста хто для тебе є "орки".

j

 

tsuniu

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Ну правильно, никто не хочет проигрывать всухую...

ну, в суху би не було, тута це в принципі неможливе. все децидують 7 штатів - свингерів.

до-речі шораз більше голосів подається,шоби систему виборів змінити і облишити електоральні коледжі та зробити загальний воут,як в Україні та більшості країн

 

tsuniu

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Бляяя, яке ти тупе....

Нічого що Сирського і Соболя писали як про м'ясників, ще до того як їх призначили?

Нічого що Безмозгла це кишенькова шавка єрмака, читай ОП?

Ну і називати наших військових орками це вже занадто, за таке в морду б'ють.

Цікаво модератор прохаває чи він бачить за особистою ниприязністю?

Щось ти не так розумієш. Орками називаю тільки кацапів

 

комми

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Бляяя, яке ти тупе....

Нічого що Сирського і Соболя писали як про м'ясників, ще до того як їх призначили?

Нічого що Безмозгла це кишенькова шавка єрмака, читай ОП?

Ну і називати наших військових орками це вже занадто, за таке в морду б'ють.

Цікаво модератор прохаває чи він бачить за особистою ниприязністю?

Щось ти не так розумієш. Орками називаю тільки кацапів

 

комми

Мапа сайту Повна версія Оновити