Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).

підтримую аммиак-а ))

хоч я і кацапське іпсо, але помню що колись був таких суспільний договір, що Булах відкриє спеціальний розділ саме для нецензурних срачів, а бажаючі посратись за це не будуть матюкатись на горищі.

і це був єдина стаття конституції бункера: свобода в обмін на чисте горище.

потім.. ну х.з. ми самі собі позаводили модераторів. для чого? я х.з.

ми засцяли сратись із москалями? чому? хіба людина з Павдою ссить дискусії з москалем? - я цього не поняв.

імхо, слабшому боксеру потрібен ближній бій; коли у тебе ракети - дальній. коли за тобою правда - похуй на все.

і всякі суси-пуси і респекти - навряд чи було так задумано в бункері.

я х.з.

однак...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Вибач, але інтернет пам'ятає все.

Ти особисто був неадекватом коли у Львові наярював і відшукував надписи у громадськіх місцях по "польскі"? Так чи ні? За це тебе треба було звідси витурути?

---

І це тільки один приклад, не саме за цього дописувача, а взагалі

Тобто ти вважаєш що це одне й те саме? Доречі інтернет памятає все, а ось ти схоже ні. Я написав тут цілий звіт про цю подорож, де більшість моїх вражень були позитивними. Дещо не сподобалось, ну, мабуть це те саме що призивати горлянки різати, та писати людині - щоб ти здох?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Це він сидить та лікується в Німечині в теплі та зі світлом і без проблем та прильотів. А ми якось виживаємо в темряві, ходимо на роботу та засинаємо під виття сирен та гуркіт прильотів

Саме так і є.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Навіщо ти вписуєшся за стьопку? Тобі буде байдуже якщо тобі напишуть . Щоб ти здох?

правильно казати "шляк би тя трафив" або "хай йому грець".

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Так візьми і перезапусти Горіще. Отими своїми Вінігрєками.

Та знайдуться поціновувачі і послідовники.

Працюй над цим головне.

Я звик обходитися без порад зі сторони. Винегреки знаходяться там, де їм місце, і в тому форматі, який мене влаштовує. Але ...

... але я казав про розмови. Розмови і відбуваються на Горищі. В деяких я беру участь, в деяких - ні. Деякі розмови мені цікаві і без моєї в них участі.

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

я нікого не травлю. Тільки, коли хтось починає як скажений кидатись, я хочу щоб відвертих неадекватів прибрали. Ось і все.

а як ти по буквах бачиш що хтось "починає відверто кидатись"? - мені цікаво..

бо я наприклад, цей форум читаю як жванєцкого, він мені кумедно-ржачний. і часом трішки сумний.

тут хтось реально ядом бризкає?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а мьясо з голубцями з нею можна жерти? отож...

А причому тут голубці? Ти ж наче з тих країв де їдять срані драники. Ні на Харківщині ні на Луганщині, за Латвію взагалі мову, таке не їдять.

Щось чули про таке, але картоплю просто жарять.

На олії.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ну, знаєш, він там не на курорті, а на операціях. Краще не мірятися, кому зараз гірше. Срана русня руйнує життя всім.

Та на курорті майже, тільки схоже, що я на все життя калікою залишуся)

Але мені вже похуй, я вже сто разів це переварив в собі.

Ну гаразд, остання спроба 12 липня. Наш Андрій Шеф першим дізнається результат)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А чому не можно бажати смерті дописувачу?

Тоді виходить і ображати його не можно? Чи можно?

Чи тільки смерті не бажати, а щоб хуй наприклад не стояв можно бажати?

Чи які рамки? Навіщо ви це саме тут робите. Тут ніколи не було благородних дєвіц і їх інституцій, навіть Лола і покійна Аня грали по цим правилам. А тепер ви брутальних чоловіків, які знайшли тут свій останній путь) намагаєтесь дресирувати.

Ходити такими на задніх ніжках, нюхати тут квіти, і розшаркуватися у реверенсах один перед одним?

Та і взагалі, була гілка де обговорили наче правила спілкування тут

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/218162.h...

Ви, що, усіх наїбали? Як найобували нас шоколадні та зелебоби?

Сумно.

Травка?⁸

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Та на курорті майже, тільки схоже, що я на все життя калікою залишуся)

Але мені вже похуй, я вже сто разів це переварив в собі.

Ну гаразд, остання спроба 12 липня. Наш Андрій Шеф першим дізнається результат)

Чи анестезія?

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а як ти по буквах бачиш що хтось "починає відверто кидатись"? - мені цікаво..

бо я наприклад, цей форум читаю як жванєцкого, він мені кумедно-ржачний. і часом трішки сумний.

тут хтось реально ядом бризкає?

Жванецький доречі таке враження, що завжди писав сам для себе, а публіка його почувши А вже сміялися від Б.

Я поважаю таких жидів, завжди.

А потім, перед смертю, він сказав, канєчна Украина, а как может бить па другому.

Нехай спить з повагою.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Чи анестезія?

Дядько Юрка, все норм)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Жванецький доречі таке враження, що завжди писав сам для себе, а публіка його почувши А вже сміялися від Б.

Я поважаю таких жидів, завжди.

А потім, перед смертю, він сказав, канєчна Украина, а как может бить па другому.

Нехай спить з повагою.

писав (читав) він шикарно, я був на його концерті і ледве виповз із залу в істериці від ржаки.

але найбільш мені запомнилась його фраза "є острословіє а є остроуміє".

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А причому тут голубці? Ти ж наче з тих країв де їдять срані драники. Ні на Харківщині ні на Луганщині, за Латвію взагалі мову, таке не їдять.

Щось чули про таке, але картоплю просто жарять.

На олії.

ну здрастє вам. українська, польська, білоруська і німецька кухня взагалі на відсотків 80 однакова.

і скрізь капуста в шані.

просто українці не лінують ті голубці ліпити.

деруни теж норм)

але..

чим простіша їжа, тим складніше її зготувати смачно.

але сенс тексту був у тому, що горілку можна файно закушувати. а папіроску? - отож!

 

Mahno

Кому цікаво доречі, я зараз на гілці Негредо свою улюблену, назавжди, пісню залишу.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Дядько Юрка, все норм)

Ну, гаразд.

"Чушь прєкрасную" тільки не неси

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну здрастє вам. українська, польська, білоруська і німецька кухня взагалі на відсотків 80 однакова.

і скрізь капуста в шані.

просто українці не лінують ті голубці ліпити.

деруни теж норм)

але..

чим простіша їжа, тим складніше її зготувати смачно.

але сенс тексту був у тому, що горілку можна файно закушувати. а папіроску? - отож!

Ні, абсолютно не так. У німців нема кухні, коли бачуть наших і знають, що буде смачненьке, завжди знайдуть привід, щоб знайти момент, попасти в гості) В них абсолютно відсутня культура подібна, вони не вміють, Баварію за лапки виносимо.

А оті всі ляхи з бульбашами ніхто, усі їх смаколики, це спіженно з України.

Я не претендуючи на істину, все ж кажу вам)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ну, знаєш, він там не на курорті, а на операціях. Краще не мірятися, кому зараз гірше. Срана русня руйнує життя всім.

Та він же писав що все заєбісь, вже в Україні.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ні, абсолютно не так. У німців нема кухні, коли бачуть наших і знають, що буде смачненьке, завжди знайдуть привід, щоб знайти момент, попасти в гості) В них абсолютно відсутня культура подібна, вони не вміють, Баварію за лапки виносимо.

А оті всі ляхи з бульбашами ніхто, усі їх смаколики, це спіженно з України.

Я не претендуючи на істину, все ж кажу вам)

сучасні німці таки виросли на фастфуді, заперечувати не буду; і пожерти вони люблять, особливо нахаляву. а готувати лінуються.

але страви українські і німецькі дуже близькі. і польські, і білоруські.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну здрастє вам. українська, польська, білоруська і німецька кухня взагалі на відсотків 80 однакова.

і скрізь капуста в шані.

просто українці не лінують ті голубці ліпити.

деруни теж норм)

але..

чим простіша їжа, тим складніше її зготувати смачно.

але сенс тексту був у тому, що горілку можна файно закушувати. а папіроску? - отож!

Тссс, не кажи чепчику, що навіть в британців є деруни))) а про Латвію з Литвою загнався... В вю них та сама хєрня, і навіть так само з начинкою присутня... І голубці є і в Польщі і Литві, в тушкована капуста - німці, балтійські країни, усі слов'яни...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ні, абсолютно не так. У німців нема кухні, коли бачуть наших і знають, що буде смачненьке, завжди знайдуть привід, щоб знайти момент, попасти в гості) В них абсолютно відсутня культура подібна, вони не вміють, Баварію за лапки виносимо.

А оті всі ляхи з бульбашами ніхто, усі їх смаколики, це спіженно з України.

Я не претендуючи на істину, все ж кажу вам)

Є в них кухня, просто вони гроші рахують... Їм дешевше напівфабрикати купувати чи в ресторани ходити ніж дома готувати, час і газ з електрикою не безкоштовні.

 

rvv1

короче

максимально хуевый день, просто нет слов

(с) Ваньок про Миргород

 

Шум

Там сьогодні три касетних іскандери побували

 

Шум

Пздць в тому, що висів розвідник. За мінімум 150 км від кордону

 

Шум

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ну, знаєш, він там не на курорті, а на операціях. Краще не мірятися, кому зараз гірше. Срана русня руйнує життя всім.

Це ти прваввильно кажеш не мірятись. Тільки не треба що він не на куроті а інші там. Ти достемено не знаєш бо інші не розказують що і як зі здоровьям

 

elcharro

Прут..

.............................

MYROSHNYKOV

Станом на зараз, ворог мав успіхи на наступних ділянках:

- 200 м у напрямку Воздвиженки (А);

- ще 200 м у районі Новоолександрівки (А);

- додатково м у Красногорівці (Кур);

- 200 м у Північному (Т);

- 200 м у районі Дружби (Т).

Також:

- Після окупації Сокола та Новоолександрівки, ворог очікувано рушив на Євгенівку та Воздвиженку.

За Євгенівку вже точаться важкі бої.

У напрямку Воздвиженки ворог навіть досягав південних околиць села, але був відкинутий на вихідні рубежі.

- У Красногорівці триває пекло.

- Від Парасковіївки і до лінії Водяне-Солодке на курахівському напрямку також триває пекло.

На інших ділянках переважно без змін.

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Це ти прваввильно кажеш не мірятись. Тільки не треба що він не на куроті а інші там. Ти достемено не знаєш бо інші не розказують що і як зі здоровьям

Я так і сказала, блін

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Шум показать

Пздць в тому, що висів розвідник. За мінімум 150 км від кордону

Теж побачив це від Ванька....

Відразу настрій в лайно....

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Прут..

.............................

MYROSHNYKOV

Станом на зараз, ворог мав успіхи на наступних ділянках:

- 200 м у напрямку Воздвиженки (А);

- ще 200 м у районі Новоолександрівки (А);

- додатково м у Красногорівці (Кур);

- 200 м у Північному (Т);

- 200 м у районі Дружби (Т).

Також:

- Після окупації Сокола та Новоолександрівки, ворог очікувано рушив на Євгенівку та Воздвиженку.

За Євгенівку вже точаться важкі бої.

У напрямку Воздвиженки ворог навіть досягав південних околиць села, але був відкинутий на вихідні рубежі.

- У Красногорівці триває пекло.

- Від Парасковіївки і до лінії Водяне-Солодке на курахівському напрямку також триває пекло.

На інших ділянках переважно без змін.

Коли вже будуть хороші новини...

 

Симон Изгоев

Про спутнік Притули вже було?

Кіріла мабуть хабаря закинув на картку Politiko.

.......Український супутник, що фінансується за рахунок народних коштів, дозволяє військовій розвідці країни спостерігати за росіянами з космосу, виявляти їхні війська і знищувати їхню зброю. Така стаття вийшла у Politico.

Використання "народного супутника" в поєднанні з доступом до бази даних ICEYE дозволило ГУР зробити понад 4700 знімків російських військових об'єктів: 370 аеродромів, 238 позицій ППО, 153 НПЗ, 147 складів ракет і боєприпасів та 17 військово-морських баз. ....

https://t.me/lachentyt/42812

 

Симон Изгоев

Мапа сайту Повна версія Оновити