Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб Дружественного общения=-плюс флейм и оффтоп

Гарного дня, шановні! Як я за вами скучив! розчохолююсь потрохи, трішки мене прибила людська жадібність, та ще й від рідних людей... але те нічого, все буде добре!

 

Michman

Сашко

Привіт

В житті так буває

найгірше коли не чекаєш від своїх рідних

Але

Життя ж продовжується

Ідуть роки а ми летимо

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Сашко

Привіт

В житті так буває

найгірше коли не чекаєш від своїх рідних

Але

Життя ж продовжується

Ідуть роки а ми летимо

Привіт, друже! Це точно!..) нічого, ми летимо, але ж не просто так...))

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Привіт, друже! Це точно!..) нічого, ми летимо, але ж не просто так...))

Cто візсотків

Дзвінок з дамаску

Нам нє нужни ракєти Зємля Воздух

Нам нужни ракєти Зємля Самальот

 

BILL132

Доброго ранку! Повертаюсь і я до цивілізації... неочікувано в мене з'явився пицтелефон, тепер я і у вайбері і в інеті. Визивали знов до військкоматувійськкомату, пройшов медкомісію, поставили на облік і відправили до резерву...

 

Michman

Доброго ранку, шановні! Я повернувся до Києва! НАРЕШТІ!!!!

 

Michman

Ну то як? Хто йде/їде на челсюків?

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Ну то як? Хто йде/їде на челсюків?

Так, я планую піти... з Олі не вийшло, завал був на роботі, але тепер неодмінно буду старатися...

 

Michman

Добрий день! :)

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Так, я планую піти... з Олі не вийшло, завал був на роботі, але тепер неодмінно буду старатися...

Бачу, Сашко, ти знову знайшов роботу в МНС :) з завалів звільняєш

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя wavrentiy показать

Бачу, Сашко, ти знову знайшов роботу в МНС :) з завалів звільняєш

Привіт Миколо!!! Так, як називала мене моя колишня директорка - "крізіс-менеджер"...)))

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Привіт Миколо!!! Так, як називала мене моя колишня директорка - "крізіс-менеджер"...)))

Так шо, знову на варті? )

 

pavuksd

♫♪♪♫♪♫ )))

 

pavuksd

Ответ на сообщение пользователя pavuksd показать

Так шо, знову на варті? )

Такі да...))) Привіт, друже!

 

Michman

Всім надобраніч!

 

Michman

Готель в Жулянах вже зарезервований... Але остаточно буду резервувати авіаквитки і білети на стадіон тільки в суботу в обід.Або ж відказуватись від броні в Жулянах....

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Готель в Жулянах вже зарезервований... Але остаточно буду резервувати авіаквитки і білети на стадіон тільки в суботу в обід.Або ж відказуватись від броні в Жулянах....

Добре, друже! Чекаємо! Хлопці, підтягуємось!

 

Michman

Люди добрі! За дві години збираємося в ресторації-вареночні "Петрусь" прямо біля стадіону. Роблю замовлення на 8-ім персон - Мичман, Андрій Павук, Вася Лео, Стас Сабудай,Юра з кумом,або без нього, Миколка і я з Оксаною

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Люди добрі! За дві години збираємося в ресторації-вареночні "Петрусь" прямо біля стадіону. Роблю замовлення на 8-ім персон - Мичман, Андрій Павук, Вася Лео, Стас Сабудай,Юра з кумом,або без нього, Миколка і я з Оксаною

Доброго дня, Ярослав! :) Супер!

Розумію, що в Тебе все вийшло, як планував, тільки проблема з квитками. вже в день з вогнем не знайдеш.

 

wavrentiy

Привіт! Сьогодні пропустив три виклики від комбріга... Жах! Дуже прошу пробачення, був дуже далеко від телефону.

Читаю і не зовсім второпаю - що, де, коли? Вірніше - що??? ))) Куди? )))

 

pavuksd

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Люди добрі! За дві години збираємося в ресторації-вареночні "Петрусь" прямо біля стадіону. Роблю замовлення на 8-ім персон - Мичман, Андрій Павук, Вася Лео, Стас Сабудай,Юра з кумом,або без нього, Миколка і я з Оксаною

То є гуд... з квитками поки-що незрозуміло... але коли нас це зупиняло? )))

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя pavuksd показать

Привіт! Сьогодні пропустив три виклики від комбріга... Жах! Дуже прошу пробачення, був дуже далеко від телефону.

Читаю і не зовсім второпаю - що, де, коли? Вірніше - що??? ))) Куди? )))

14.03.2019 - Динамо Челсі...

 

Michman

Сьогодні робимо телефонну сесію, хто буде чи не буде.Стосовно білетів.То може я і затримався з ними,але надіюся,що дам ради.Але вже якщо так станеться,що не всі приїдуть, то в 25-у турі кияни приймають кротів.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Сьогодні робимо телефонну сесію, хто буде чи не буде.Стосовно білетів.То може я і затримався з ними,але надіюся,що дам ради.Але вже якщо так станеться,що не всі приїдуть, то в 25-у турі кияни приймають кротів.

Я буду... телефон той самий, а на вихідних ще порискаю, мо й надибаю що...

 

Michman

М-да, сумно... то що, їхати за квитками?

 

Michman

Доброго здоров'ячка, камради!

Мені несподівано дістався квіток на Динамо-Челсі. Так що, може якось з кимось пересічемось? Я приїду в Київ часів у 6 вечора в четвер.

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

Доброго здоров'ячка, камради!

Мені несподівано дістався квіток на Динамо-Челсі. Так що, може якось з кимось пересічемось? Я приїду в Київ часів у 6 вечора в четвер.

Та не питання! Незрозуміло тільки буде Ярослав чи ні... правда я без квитка, не знав брати чи ні... але те нічого...

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Та не питання! Незрозуміло тільки буде Ярослав чи ні... правда я без квитка, не знав брати чи ні... але те нічого...

Саня, я як приїду до Києва, то наберу тебе

 

Кузькин отец

Хтось буде в Запоріжжі 26 березня?

 

Кузькин отец

Доброго здоровля !-=

"сто років" не відвідував сайт-= втрата Анни привела на форум- і заодно сюди на гілку-=

- можливо буде в когось можливість приїхати на матч збірних у Львів? до червня не так і далеко -= пишіть-= я є в ФБ-там Миколка і Сашко - Василько завжди на звязку-=-

-==

 

ДЗЕНЯ

Мапа сайту Повна версія Оновити