Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Киноклуб

Ну так, забув попередити, що помилки будуть, бо часто все грунтується на досить далеких спогадах, а коли починаю лазити по Нету і уточнювати деталі, то часто відволікаюсь ))

-----------------------

crash

09.02.2013 13:27

А от цей фільм не бачив. Руки все не доходять, хоча багато чув і обов"язково гляну. Він, по-моєму, частина трилогії, а виділити час і глянути все в правильній послідовності і без великих проміжків, щоб все дивилось як одне ціле, поки що важко.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Ну так, забув попередити, що помилки будуть, бо часто все грунтується на досить далеких спогадах, а коли починаю лазити по Нету і уточнювати деталі, то часто відволікаюсь ))

-----------------------

crash

09.02.2013 13:27

А от цей фільм не бачив. Руки все не доходять, хоча багато чув і обов"язково гляну. Він, по-моєму, частина трилогії, а виділити час і глянути все в правильній послідовності і без великих проміжків, щоб все дивилось як одне ціле, поки що важко.

смотри: «Любовное настроение» принято объединять в трилогию с фильмами «Дикие дни» (1991 г.) и «2046» (2004 г.

принято

но это НЕ ТРИЛОГИЯ

Любовное настроение - абсолютно самостоятельное, законченное произведение

и ты можешь смело его смотреть отдельно, тем более что 2 других фильма - уступают сабжу

хорошего просмотра!

 

crash

У ці дні погляди кіноманів звернені на Берлін. Там відбувається 63-й Міжнародний кінофестиваль. Щоб зрозуміти енергетику Берлінале, достатньо поглянути на статистику. Тут ви знайдете деякі важливі факти, дані й цифри.

Програма.

404 фільми із сімдесяти країн заявлені в програмі Берлінале - переважно це світові або європейські прем'єри. Фільми найрізноманітніших жанрів та форматів. Подивитися їх можна під час понад тисячі найрізноманітніших заходів, які відбуваються в межах фестивалю.

Королівська дисципліна.

За Золотого й Срібного Ведмедів змагаються дев'ятнадцять стрічок. Найпотужніше представлені в цьому році США та Франція: від кожної з цих країн у конкурсі беруть участь по три фільми. Від Німеччини змагатиметься за головний приз фестивалю лише одна картина - це робота Томаса Арслана Золото (Gold) з Ніною Госc у головній ролі.

Зірки фестивалю.

Голівуд відрядив до Берліна Метта Деймона, Ніколаса Кейджа, Джуда Лоу та Джеремі Айронса. З Франції прибудуть Катрін Деньов, Ізабель Юппер і Жульєтт Бінош. Передбачається приїзд таких ікон, як Аніта Екберг, Джейн Фонда, Ізабелла Росселіні. "Важку артилерію" німецького кінематографу представлятимуть, зокрема, Тіл Швайґер, Мартіна Ґедек та Уве Оксенкнехт. Планують завітати

на Берлінале й режисери Стівен Содерберґ, Майкл Вінтерботтом та Кен Лоуч.

Журі.

Загалом працюватиме близько 50 різних журі. Найважливішу судейську команду,

яка власне роздаватиме Золотих і Срібних Ведмедів, очолює гонконгський режисер Вонг Кар-Вай.

Найкоротший фільм.

Remanence І - (Lost! Lost! Lost! Lost!) - ця німа стрічка триває лише дві хвилини.

Глядачеві показують сліди магнетизму на розмагніченому матеріалі.

Найдовший фільм.

506 хвилин, або дев'ять з половиною годин триває фільм Шоа (Shoa). Це епохальна картина французького документаліста Клода Ланцманна про геноцид європейських євреїв. Стрічка наробила чимало галасу на Берлінале 1986-го року. Тепер уперше показують її відреставровану, цифрову версію. До речі, нагода демонстрації стрічки дуже приємна: 14 лютого режисера Клода Ланцмана відзначать Почесним Золотим Ведмедем.

Такого ще не було.

До програми Берлінале вперше потрапив казахський фільм - Уроки гармонії Еміра Байгазина.

У межах програми Кулінарного кіно демонструватиметься стрічка Рисове поле - перший фільм,

відзнятий мовою дун - народності, що живе на півдні Китаю.

Дубль.

Португальський режисер Жоао Віана представить картину Tabato відразу в двох двох версіях - як короткометражний і як повнометражний фільм. Це вперше за всю історію фестивалю! Не було такого, щоб на фестивалі демонструвалися два фільми з однаковою назвою: у конкурсній програмі бере участь стрічка Томаса Арслана Золото (Gold), а також однойменний документальний фільм Михаеля Гаммона про паролімпійські ігри.

Найкрасивіша назва фільму.

У короткометражній анімаційна картині з вкрай незвичною, але, як визнають критики, гарною назвою Фрикадельки та смиренні хулігани йдеться про життя… фрикадельок. Упродовж п'яти хвилин шведський режисер Йоган Хагельбек з гумором розповідає як три нахабні фрикадельки-хлопчики "дістають" на шкільному подвір'ї фрикадельку-дівчинку, допоки в одно з них не пробуджується сумління.

Особливості фестивалю.

Берлінський міжнародний фестиваль – це велике свято зі своєю самобутньою атмосферою, місце мистецьких зустрічей і палких дискусій. Вже розпродано майже 300 тисяч квитків. Таким чином Берлінале є найбільшим публічним фестивалем світу. Водночас фестиваль відвідує 20 тисяч фахівців зі 130 країн, серед яких і чотири тисячі журналістів. Мистецтво, гламур, свято й бізнес – усе це триватиме впродовж двох тижнів у Берліні.

Я убил жену-лесбиянку, повесил её на мясной крюк,

и теперь у меня контракт с Диснеем на три фильма

1993 год.

15 минут.

США.

Первый фильм Бена Аффлека, опыт которого привёл его к шедевру, через 20 лет...

.

http://filmix.net/52897-ya-ubil-zhenu-lesbiyanku-p...

.

Хоббит: Нежданное путешествие

2012 год.

169 минут.

США.

Фильм Питера Джексона.

В ролях: Мартин Фримен, Иэн Маккеллен, Ричард Армитэдж, Энди Сёркис и др.

.

http://kino-live.org/pryklyuchenyya-online/715419-... (качество).

.

Бюджет - $180 млн.

Сборы - $950 175 000

Сейчас смотрю...

Так что без комментария...

:)

Ответ на сообщение пользователя Цап-царап (Харків) показать

Хоббит: Нежданное путешествие

2012 год.

169 минут.

США.

Фильм Питера Джексона.

В ролях: Мартин Фримен, Иэн Маккеллен, Ричард Армитэдж, Энди Сёркис и др.

.

http://kino-live.org/pryklyuchenyya-online/715419-... (качество).

.

Бюджет - $180 млн.

Сборы - $950 175 000

Сейчас смотрю...

Так что без комментария...

:)

зря дома

этот фильм нужно смотреть в кино

мои родичи тоже домапосмотрели экранку, в очке 32 дюймовом

плдевались

а я смеялся -т.к. порадовался зрелищу в аймаксе

 

crash

Ответ на сообщение пользователя crash показать

зря дома

этот фильм нужно смотреть в кино

мои родичи тоже домапосмотрели экранку, в очке 32 дюймовом

плдевались

а я смеялся -т.к. порадовался зрелищу в аймаксе

Будет время пересмотрю, но сейчас

даже не на весь экран смотрю...

Пока не плююсь...

Ходячие мертвецы

10 февраля 2013.

28 серия (3 сезон - 09 серия).

Король Суицида

Сценарий серии Эвана Райли.

Режиссёр Лесли Линка Глаттер, снял в этом сериале впервые...

Если кто не знает этого режиссёра: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D1...

Перелётные свиньи

2011 год.

Франция, Германия, Бельгия.

Комедия.

Режиссёр и сценарист: Сильвен Эстибаль.

В ролях: Сэссон Габаи, Байа Белаль, Мириам Текаиа, Гассан Аббас,

Халифа Натур, Лотфи Абделли, Ульрих Тукур, Халед Риани, Ури Габэй, Идо Шакед.

.

http://kino-live.org/dramyi-online/716962-pereletn...

.

Не то что бы я визжал от смеха, как свинья, но фильм может заслужить

внимания и как взгляд на характеры и быт жителей из Сектора Газа...

Сьогодні трохи про Райнера Вернера Фасбіндера. Взагалі-то, німецьке кіно не надто багате на постатей вселенського кіномасштабу, проте цей наркоман та гомосексуаліст явно виняток з правил. Дуже суперечливий і неоднозначний режисер - наприклад перший (Кохання холодніше за смерть) та останній (Керель) його фільми я нікому не став би рекомендувати.

А от з того, що там всередині можна найти чимало цікавого. Так, згрубша, я поділив би його творчість на три купки: камерні"жіночі" фільми (Заміжжя Марії Браун, Еффі Бріст Фонтане, Гіркі сльози Петри фон Кант...), фільми соціальномелодраматичні (Страх з"їсти душу, Продавець чотирьох пір року, Я хочу тільки щоб ви мене любили), і речі, де драма часто пов"язана з сексуальною орієнтацією героя (Кулачне право свободи, Керель, В рік тринадцяти місяців).

 

Марче

Коли вашим провідником у світ кіно був телевізор, то, думаю, дехто пам"ятає його Лілі Марлен з Ханною Шигулою (так би мовити, муза режисера) в головній ролі. Ну так, так, то фільм, де такі барокові декорації і де лейтмотивом проходить фашистський "Сіній платочек"

http://www.youtube.com/watch?v=w_6_3Jb7OEE

Для мене особисто, Райнер Вернер - це божевілля пана Р. і фільм "Я хочу тільки щоб ви мене любили".

Дико плодовитий Фасбіндер, котрий помер в 37 від передозування на питання "Чому ви знімаєте стільки кіно?" відповів "Це в мене просто така психічна хвороба".

 

Марче

Думаю, найавтобіографічнішим фільмом Фасбіндера було кіно "Кулачне право свободи", де він знявся в головній ролі. Тому можу порекомендувати це кіно як знайомство з, так би мовити, самою постаттю творця. Коли не покоробить, то знайомство можна продовжити. Два своїх улюблених фільми я назвав, а крім того можу запропонувати до перегляду :

Страх з"їсти душу,

Продавець чотирьох пір року,

Заміжжя Марії Браун.

-------

Дивіться хороше кіно!)

 

Марче

crash

"Любовний настрій" я подивився. Бомбезний фільм! І дійсно набагато кращий за два інші речі з трилогії.

Цей танець на порозі кохання, ці походи за лапшою в найкращих сукнях і цей вітерець, коли твій сусід по квартирі проходить поруч - це Кар Вай, панове))

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Сьогодні трохи про Райнера Вернера Фасбіндера. Взагалі-то, німецьке кіно не надто багате на постатей вселенського кіномасштабу, проте цей наркоман та гомосексуаліст явно виняток з правил. Дуже суперечливий і неоднозначний режисер - наприклад перший (Кохання холодніше за смерть) та останній (Керель) його фільми я нікому не став би рекомендувати.

А от з того, що там всередині можна найти чимало цікавого. Так, згрубша, я поділив би його творчість на три купки: камерні"жіночі" фільми (Заміжжя Марії Браун, Еффі Бріст Фонтане, Гіркі сльози Петри фон Кант...), фільми соціальномелодраматичні (Страх з"їсти душу, Продавець чотирьох пір року, Я хочу тільки щоб ви мене любили), і речі, де драма часто пов"язана з сексуальною орієнтацією героя (Кулачне право свободи, Керель, В рік тринадцяти місяців).

Щодо постатей вселенського кіномасштабу - це суперечливо. А Вендерс? " Knoking` on heaven`s door"?

Марлєн Дітріх, Ріфєншталь? Це перше, що спало на думку. "Тарзан", знову ж таки, 30-х років.

Німеччина багато зробила для кіно, насправді.

 

dalvys

О, "Ментрополіс" забув!

 

dalvys

То добре, що хтось про то сперечається)) Насправді так, є такі люди. Проте серед провідних євродержав, які впритул займаються кіно - Італія, Великобританія, Франція та Іспанія німці не серед лідерів.

А щодо Вендерса, то мені взагалі здається, що "Небо", то в нього мало не єдине, що він толково зробив і не виключено, що це випадкова удача, бо далі він багато працював у тому напрямку, але безуспішно.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

То добре, що хтось про то сперечається)) Насправді так, є такі люди. Проте серед провідних євродержав, які впритул займаються кіно - Італія, Великобританія, Франція та Іспанія німці не серед лідерів.

А щодо Вендерса, то мені взагалі здається, що "Небо", то в нього мало не єдине, що він толково зробив і не виключено, що це випадкова удача, бо далі він багато працював у тому напрямку, але безуспішно.

Не згоден, взагалі. Якщо взяти 30-40 роки то Німеччина зробила такий товчок для усієї галузі кіноіндустрії. І , в першу чергу, в плані візуальном(тобто спецефекти). Багато що досі уявляється фантастикою на тлі тодішніх здобуттів візуалізації.

На мою думку, німецька кіноіндустрія винашла той спосіб передачі дійства на екран, що зараз зветься блокбастером.

І щодо Вендерса не згоден. Але це зовсім інша історія(Вендерс чи не найулюбленіший мій режисер).

А ще Вернер Г(Х)ерцог(Фільтр)). Це я так, по ходу згадую)

 

dalvys

dalvys

Ну, про 30-40-і роки сперечатись не буду, в мене таких глибоких знань нема. А от про Вендерса цікаво було б почитати. Може, напишеш щось про нього, бо я в бачив обидва "Неба над Берліном", "Кінець насилля", Готель Мільйон доларів", "Страх воротаря перед пенальті", "Ложное движение" і нічого ніде.

Тільки перше небо вразило, особливо Сольвейг Доммартін, там справді гімн жінці і життю, розумієш бажання спуститись з неба на грішну землю)

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

dalvys

Ну, про 30-40-і роки сперечатись не буду, в мене таких глибоких знань нема. А от про Вендерса цікаво було б почитати. Може, напишеш щось про нього, бо я в бачив обидва "Неба над Берліном", "Кінець насилля", Готель Мільйон доларів", "Страх воротаря перед пенальті", "Ложное движение" і нічого ніде.

Тільки перше небо вразило, особливо Сольвейг Доммартін, там справді гімн жінці і життю, розумієш бажання спуститись з неба на грішну землю)

Якщо не пішло, то не пішло. Це як з жінками. Ось подобається, а за що - пояснити не можеш)

Подивись "Париж.Техас" Можливо, спаде до серця)

Мені, наприклад, Спілберг не до снаги. "А.І" , хіба що.

 

dalvys

А от про Вендерса цікаво було б почитати.

Марче

15.02.2013 18:00

Читаем и кликаем всё в разделе "Ссылки"...

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0...

.

P.S.

Страх вратаря перед одиннадцатиметровым

1872 год.

100 минут.

ФРГ, Австрия.

Драма.

Режиссёр: Вим Вендерс.

В главной роли: Артур Браусс

.

http://filmix.net/dramy/19578-strah-vratarya-pered...

.

Если понравится, то в рейтинге есть зелёная стрелка указывающая вверх...

Прошла премьера голливудского фильма "Оз: Великий и Ужасный":

.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/multimedia/2013/02/...

.

Найти себя в Оз.

Головний приз шістдесят третього Берлінського кінофестивалю-Золотого ведмедя - отримала румунська соціальна драма Дитяча поза (Поза ембріона" (Child `s pose)) режисера Калын Пітер Нецер (Calin Peter Netzer).

Про це повідомило журі на чолі з режисером Вонгом Кар-Ваем.

стрічка розповідає про деспотичної матері, яка намагається «відмазати» свого сина від в'язниці: той, перевищивши швидкість, задавив на дорозі маленького хлопчика. Син уже не молодий, намагається жити своїм життям і кричить на матір за те, що та занадто сильно його контролює. Однак сам не може визнати своєї трагічної помилки і прийти до батьків хлопчика, щоб просто подивитися в очі людям, які втратили свою дитину. Напередодні картина також отримала приз міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ (FIPRESSI).

Найкращим режисером був названий Девід Гордон Грін, автор фільму Повелитель лавин.

Приз за видатні художні досягнення в області операторської майстерності отримав Азіз Жамбакієв, оператор фільму Уроки гармонії.

Володарем Гран-прі журі 63-го міжнародного кінофестивалю стала документальна драма Даніса Тановіча «Випадок з життя збирача заліза» (An Episode in the Life of an Iron Picker). Фільм розповідає про циганську пару Cенаду і Назіфа (Сенаде Алімановіч і Назіф Мужичий відобразили на камеру своє власне життя). Вони живуть разом з двома маленькими доньками на околиці Боснії і Герцеговини. Гроші на утримання сім'ї Назіф заробляє тим, що збирає разом зі своїми сусідами металобрухт - в основному, вони здають скупникам заліза старі, вже нікому не потрібні машини. Сенада займається домашнім господарством, але одного разу відчуває сильний біль у животі. Лікарі скажуть, що потрібна операція, а так як у циганської родини немає страховки, за операцію необхідно заплатити...

Міжнародний Берлінський кінофестиваль, який є одним з трьох найпрестижніших світових кінооглядів,

в четвер увечері відкрився у палаці Berlinale Palast фільмом Великий майстер гонконзького режисера Вонга Кар Вая.

До складу журі входили володарка премії Оскар Сюзанна Бір, німецький режисер Андреас Дрезен, що отримав в 2002 році дві нагороди Берлінале, американський кінооператор Еллен Красс, яка працювала над фільмами Мішеля Гондрі та Джима Джармуша, іранська художниця й режисер Ширін Нешат, американський актор Тім Роббінс і грецький продюсер Афіна Рахель Цангарі.

У цьому році на головну нагороду Берлінського кінофестивалю - Золотого ведмедя - претендували 19 картин.

Фото "Червона доріжка 63-го Берлінале":

http://ua.korrespondent.net/showbiz/cinema/1502746...

(так же на стр. читаем "Материалы по теме")...

ТойХтоЗнімаеУкраїнськіФільми

.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2013/...

.

Джек Ричер

Всё о фильме:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0...

Если вы перейдёте по линку, то увидите, что в фильме были

задействованы уважаемые люди, хорь актёры, хоть режиссёры...

Один любимый режиссёр dalvys выступает в роли актёра -

это "отсидевший в Сибире" Вернер Herzog Стипетич...

Не взирая на спецэффекты, текст в фильме куда интересней...

Мне ещё фраза понравилась: "Редкий пример фильма,

который умудряется оставаться интересным даже

после того, как детективная интрига испаряется"...

Планета Земля

Является самым дорогим документальным сериалом

(11 серий) из когда-либо финансируемых BBC...

.

http://filmix.net/dokumentalenye/8571-planeta-zeml...

.

Планета Океан

2012 год.

Франция.

1:29 минут.

Документальный фильм Яна Артюса-Бертрана.

.

http://kino-live.org/hq/717150-planeta-okean.html

.

Фильмы, описанные в данном посте,

разные по стилю подачи материала...

Нерождённый

2009 год.

США.

87 минут.

Фильм ужасов Дэвида Гойера, который сам же и написал к нему сценарий.

В главных ролях: Одетт Эннэйбл, Гэри Олдмен, Кэм Жиганде, Джейн Александер, Миган Гуд.

.

http://filmix.net/trillery/6401-smotret-onlajn-ner...

.

Фильм о девушке, которую мучает еврейский злой дух диббук...

Обычно всем нравиться... Хотя, мне он сдаётся излишне коммерческим...

"Ходячие мертвецы" снова на этом сайте:

.

http://filmix.net/serialy/60614-hodyachie-mertvecy...

.

(кто не смотрел, то рекомендую начинать с 1 сезона)...

Політичний трилер "Операція" Арго" про порятунок американських заручників в Ірані з Беном Аффлеком в головній ролі отримала головну премію американської Академії кіномистецтв "Оскар".

На премію також претендували фільм Енга Лі "Життя Пі", фантастична драма Бена Зайтліна "Звірі дикого півдня", "Любов" Міхаеля Ханеке, "Мішень номер один" Кетрін Бігелоу, вестерн Квентіна Тарантіно "Джанго звільнений", мюзикл Тома Хупера "Знедолені", а також стрічки "Мій хлопець - псих" Девіда О. Расселла і "Лінкольн" Стівена Спілберга.

Стрічка "Операція" Арго" заснована на реальних подіях про порятунок шести американців, які сховалися в канадському посольстві у Тегерані під час ісламської революції 1979 року.

Окрім перемоги в головній номінації цей фільм отримав ще дві статуетки за "найкращий монтаж" і "найкращий адаптований сценарій".

Статуетку в номінації "Найкращий режисер" вручили тайванському режисеру Енгу Лі, який зняв пригодницьку драму "Життя Пі".

Найкращим актором кіноакадемія визнала Деніела Дей-Льюїса, який зіграв у "Лінкольні" головну роль. Дей-Льюїс став першим актором в історії вручення нагород, який отримав "Оскар" тричі.

аніше англійський актор вже отримував "Оскар" за ролі у фільмах "Моя ліва нога" і "Нафта".

На перемогу в категорії "Найкращий актор" також номінувалися Бен Аффлек ("Операція" Арго"), Бредлі Купер ("Мій хлопець - псих", Хоакін Фенікс (" Майстер"), Дензел Вашингтон ("Екіпаж" і Хью Джекмен ("Знедолені").

"Оскар" за найкращу жіночу роль отримала 24-річна Дженніфер Лоуренс за роль у фільмі "Мій хлопець - псих".

Фаворитом на отримання статуетки в категорії "Найкраща актриса" вважалася Джессіка Честейн, яка зіграла агента ЦРУ, що веде полювання на Осаму бін Ладена у фільмі "Мішень номер один".

На цю нагороду претендували також Еммануель Ріва ("Любов"), Квінзан Воллес ("Звірі дикого півдня") і Наомі Уоттс (Неможливе").

Австрійський актор Крістоф Вальц був визнаний найкращим актором другого плану за роль у фільмі Квентіна Тарантіно "Джанго звільнений".

Найкращою акторкою другого плану стала Енн Хетевей за роль у мюзиклі "Знедолені".

Приз в номінації "Найкращий анімаційний фільм" отримав мультфільм кіностудії Pixar "Хоробра серцем".

Найкращим фільмом іноземною мовою визнано фільм австрійця Міхаеля Ханеке "Любов".

http://ua.korrespondent.net/showbiz/cinema/1511491...

75 фото с церемонии:

.

http://ua.korrespondent.net/showbiz/cinema/1511577...

.

Оскар 2013. Полный список лауреатов:

.

http://ua.korrespondent.net/showbiz/cinema/1511669...

.

Кінокартина Операція Арго режисера Бена Аффлека, яка отримала нагороду Найкращий фільм

американської Академії кіномистецтв, є антиіранською, заявив 25 лютого,

міністр культури Ірану Мохаммад Хосейні.

"Цей фільм не володіє якимись художніми достоїнствами і він дуже слабкий з художньої точки зору,

але ми не очікували нічого іншого від наших ворогів", - наводять слова міністра іранські ЗМІ.

На їхню думку, рішення американського журі вручити нагороду за найкращий фільм цій

картині демонструє, наскільки Голівуд слідує тенденціям американської політики.

Фільм оповідає про порятунок шістьох американських дипломатів з Тегерана під прикриттям

зйомок фальшивого фільму незабаром після перемоги Ісламської революції 1979 року.

Перша леді США Мішель Обама особисто оголосила переможця номінації Найкращий фільм,

розкривши конверт із назвою Арго перед телекамерами в Білому домі.

Мапа сайту Повна версія Оновити