Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб любителів Єврорейтів
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 245
Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Яке ж дурнувате створіння ця мадам бабайка. Яке навіть навіть свої помилки визнати не в змозі.

ты сюда заявился посраццО, "помылка википедийная"??!

Последние разы ТУТ это было когда захаживали сюда косабы..

Или тебе и ТУТ доказывать "горохом об стену" КУДА уйдет ребаланс от ЛЕ??..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Ти впевнений , що яка небудь Брага не займе 2 місце? Або це буде Спортинг, який провалить при цьому ЛЧ? Ймовірність цього 1 % ? Серйозно? Недоаналітик - фахівець з фіглярства ти наш)))

сынок, там кроме Браги целый "каталог" клубов претендентов..

Например Аякс, ПСВ, да тот же ПСЖ..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

ты сюда заявился посраццО, "помылка википедийная"??!

Последние разы ТУТ это было когда захаживали сюда косабы..

Или тебе и ТУТ доказывать "горохом об стену" КУДА уйдет ребаланс от ЛЕ??..

Так що щодо Браги або Спортинга?)) Гавкати беззсмістовно ти вмієш добре. Це всі знають і бачать. По суті є що сказати?

І це я ще не згадував, що з 5 командами у Португалії є шанс на EPS, який значно більший , ніж твій аналітичний)) 1 %, що зробить конкурентом не 2 , а 3 команду Португалії

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

сынок, там кроме Браги целый "каталог" клубов претендентов..

Например Аякс, ПСВ, да тот же ПСЖ..

Так ти ж сказав, що 99 % це буде португалія. Вже не 99? Як для фахівця і аналітика ти щось погано товаришуєш з математикою- статистикою і теорією ймовірностей))

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

сынок, там кроме Браги целый "каталог" клубов претендентов..

Например Аякс, ПСВ, да тот же ПСЖ..

Так, це феноменально. Псж на 4м мысці ))) а псв з 37 рейтингу теж не конкурент славії і Шахтарю?

я бачу ти зовсім нічого не тямиш

тільки гавкати на дописувачів вмієш і співати славні шахтарю))

 

wlad

ты как козявка кузнечик прыгаеш с места на место уводя в сторону Первоначальный обсёр..

Ибо Славия уже забыта и юзает уже более "перспективных" портосов..

Славию, Славию ЮЗАЙ википедия ходячая..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Так ти ж сказав, що 99 % це буде португалія. Вже не 99? Як для фахівця і аналітика ти щось погано товаришуєш з математикою- статистикою і теорією ймовірностей))

ты, оказывается, ещё и читать не умеешь..

Мде..

 

дядя бабай

54 рейтинг ПСВ. Помилився. Але у Рейнджерс 55 , і ти його конкурентом Шахтарю вважаєш))

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

ты как козявка кузнечик прыгаеш с места на место уводя в сторону Первоначальный обсёр..

Ибо Славия уже забыта и юзает уже более "перспективных" портосов..

Славию, Славию ЮЗАЙ википедия ходячая..

Ти взагалі здатен написати щось змістовне?

Добре повернемося до Славії. Чому вона з рейтингом 50 Шахтарю не конкурент? А ПСВ 3 54 , Брага з 41 або Спортинг з 50 для Шахтаря і Славії недосяжні по твоїй аналітиці?

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Так, це феноменально. Псж на 4м мысці ))) а псв з 37 рейтингу теж не конкурент славії і Шахтарю?

я бачу ти зовсім нічого не тямиш

тільки гавкати на дописувачів вмієш і співати славні шахтарю))

Дело в том, что Гавкают собаки и ты Вместе с ними!

Ну, а "співати славні" ещё кому либо, хоть в Клубе или ещё где нибудь я просто Не обязан..

Вот ты, как "фахивЭць", взял бы и "росписал"(Заблагодя..) все возможные ништяки Динамо, того же Кривбасса, Днепра.. А Мы бы тебя вЫнимательно выслушали.. Так нет же Это не про тебя, только "цеплялово"(в основном тупое..) и гавкат, гавкат, гавкат..

Подрости ещё, сынок..

Повідомлень на форумі

231

Дата реєстрації

10.09.2020

e-mail

vlad.....@gmail.com

 

дядя бабай

И, да, тебе безтолку "написати щось змістовне" если ты Не усекаешь Разницы между ПСВ с 6 места ТК и Рейнджерс с 11го места..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

А Шахте одни европейские подсобники)

Реал втянул в ГЭ ЛЧ, а Аталанта не вытолкнула Шахту Ромой из 2-ой корзины, хотя это уже не то, чтобы прям сильно много сейчас дает

Кста, забыл ещё сразу дописать, что Аталанта "подарила" лимон с гаком денех Шахте!..

Ну и ещё потому, что Бабло кротофф Сильно "нервирует" некоторых!!..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Дело в том, что Гавкают собаки и ты Вместе с ними!

Ну, а "співати славні" ещё кому либо, хоть в Клубе или ещё где нибудь я просто Не обязан..

Вот ты, как "фахивЭць", взял бы и "росписал"(Заблагодя..) все возможные ништяки Динамо, того же Кривбасса, Днепра.. А Мы бы тебя вЫнимательно выслушали.. Так нет же Это не про тебя, только "цеплялово"(в основном тупое..) и гавкат, гавкат, гавкат..

Подрости ещё, сынок..

Повідомлень на форумі

231

Дата реєстрації

10.09.2020

e-mail

vlad.....@gmail.com

Це вагомий аргумент- дата реєстрації. ))Я це читаю кожного разу , коли у тебе інших аргументів немає. )) А це останнім часом чомусь трапляється майже не щодня.))

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

И, да, тебе безтолку "написати щось змістовне" если ты Не усекаешь Разницы между ПСВ с 6 места ТК и Рейнджерс с 11го места..

Мені здається , що не усікаєш саме ти. ПСВ(або інша нідерландська команда) і Рейнджерс, незважаючи на різницю в рейтингу асоціацій , є потенційно рівноправними конкурентами у наступному році за місце у груповому етапі ЛЧ, якщо займуть у своїх чемпіонатах місця, які дадуть їм право грати у нечемпіонському відборі.

 

wlad

А Рейнджерс і у чемпіонському відборі. Вони можуть потенційними конкурентами при ребалансі через переможця ЛЄ. До чого ти приплів 6 і 11 місце асоціацій до цієї ситуації, це ..... дуже по блазневські))

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Це вагомий аргумент- дата реєстрації. ))Я це читаю кожного разу , коли у тебе інших аргументів немає. )) А це останнім часом чомусь трапляється майже не щодня.))

Во-первых не нужно физдеть, я Впервые упоминаю регу и кол-во постов..

Во-вторых мой пост содержит более дельную пропозицию к тебе - почему, например, ты не описал возможные "ништяки" того же Динамо, раз уж йа только и делаю как "співати славні" Шахте?? Йа бы мог, но мне жаль на это времени.. А почитал бы с удовольствием..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Во-первых не нужно физдеть, я Впервые упоминаю регу и кол-во постов..

Во-вторых мой пост содержит более дельную пропозицию к тебе - почему, например, ты не описал возможные "ништяки" того же Динамо, раз уж йа только и делаю как "співати славні" Шахте?? Йа бы мог, но мне жаль на это времени.. А почитал бы с удовольствием..

Ну так, нарешті ти проявив свої аналітичні здібності хоч в чомусь, і замість того щоб кожного дня писати про себе, який ти великий аналітик і фахівець ще з часів Гороху на противагу мені, молодому салазі, подивився на мої дату реєстраціїї і кількість постів. Це велике аналітичне досягнення. На цьому поки що поставимо крапку.

Я не хотів цього батлу, але ти ж сам напросився, щоб я проаналізував твої аналітичні здібності у гілці , де ми трохи подискутували про історію клубного рейтинга з Днепровцем.

 

wlad

пАтамуштА тошнотикам не понять, что хоть у Славии, хоть у Шахты шансы на конкуренцию в "пути Не чемпионов" Минимальны.. Ибо там участвуют "товарисчи" с 5го по 10 место ТК где целая россыпб "жирных" клубов.. И, если, туда попадёт условная Брага, то там будет и условный Аякс или кто покруче(Бенфика этого сезона в пример..)..

В "пути чемпионов" клубы с 11го места и ниже, и там априори не может быть стаи "жирных котов".. ПОЭТОМУ ПСВ не может быть конкурентом Шахты в Этом "пути" физически, а вот Рейнджерс вполне.. Поэтому я и "приплів 6 і 11 місце асоціацій"..

Но этож нужно "бычить" в этом, а не скакать "с Якова на всякого", со Славии на Брагу, с "темы" конкурентов Шахты, на конкуренцию взагали всех между собой..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Ну так, нарешті ти проявив свої аналітичні здібності хоч в чомусь, і замість того щоб кожного дня писати про себе, який ти великий аналітик і фахівець ще з часів Гороху на противагу мені, молодому салазі, подивився на мої дату реєстраціїї і кількість постів. Це велике аналітичне досягнення. На цьому поки що поставимо крапку.

Я не хотів цього батлу, але ти ж сам напросився, щоб я проаналізував твої аналітичні здібності у гілці , де ми трохи подискутували про історію клубного рейтинга з Днепровцем.

Чтоб делать со-мной "батл" тебе ещё нужно малость Подрости чтоб "Анализировать" мои "аналітичні здібності у гілці"..

В Третий раз - чегож ты, Лично, Не "поанализировал" Динамо, а цепляешся к тому кто Проанализировал Шахту?

Фобии??!

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

пАтамуштА тошнотикам не понять, что хоть у Славии, хоть у Шахты шансы на конкуренцию в "пути Не чемпионов" Минимальны.. Ибо там участвуют "товарисчи" с 5го по 10 место ТК где целая россыпб "жирных" клубов.. И, если, туда попадёт условная Брага, то там будет и условный Аякс или кто покруче(Бенфика этого сезона в пример..)..

В "пути чемпионов" клубы с 11го места и ниже, и там априори не может быть стаи "жирных котов".. ПОЭТОМУ ПСВ не может быть конкурентом Шахты в Этом "пути" физически, а вот Рейнджерс вполне.. Поэтому я и "приплів 6 і 11 місце асоціацій"..

Но этож нужно "бычить" в этом, а не скакать "с Якова на всякого", со Славии на Брагу, с "темы" конкурентов Шахты, на конкуренцию взагали всех между собой..

Ну нема то й нема. 99 %))) Жирних котів там 2. Бенфіка і Порту. ПСЖ -4 місце це дуууже малоймовірно. Всі інші команди є конкурентами тому ж Рейнджерсу або Шахтарю, або Славії. І відкидати їх з розгляду для аналітика і фахівця якось недалекоглядно. У всякому разі там не 99 % як ти написав.

Твоє мислення мені зрозуміло. На рівні РеалПе1. Це не аналітичне мислення, а шаблонне.

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Чтоб делать со-мной "батл" тебе ещё нужно малость Подрости чтоб "Анализировать" мои "аналітичні здібності у гілці"..

В Третий раз - чегож ты, Лично, Не "поанализировал" Динамо, а цепляешся к тому кто Проанализировал Шахту?

Фобии??!

Тому що ці аналізи це трохи примітивно на мій погляд. Динамо і Кривбасу , як і іншім командам , треба перемагати , проходити далі- сіяним чи не сіяним. Якщо мені цікаво, я можу для себе за кілька хвилин , ну може інколи десятків хвилин, проаналізувати цікаві мені питання. Я не журналіст і не педагог, щоб якісь очевидні речі про сіяність тощо розписувати на кілометри екранного простіру. Цей час я можу використати для своєї основної роботи.

Ще інколи можу витратити час на дискусію зі зрадойобами, скигліями і недалекими аналітиками- Наполеонами- фахівцями))

Ставимо крапку? Бо, якщо хочеш, ти цікавий персонаж, я можу продовжувати з тобою вести бесіду)) Я ще не всі теми обговорив)) Це так, поверхнево пройшовся.))

 

wlad

Ответ на сообщение пользователя wlad показать

Тому що ці аналізи це трохи примітивно на мій погляд. Динамо і Кривбасу , як і іншім командам , треба перемагати , проходити далі- сіяним чи не сіяним. Якщо мені цікаво, я можу для себе за кілька хвилин , ну може інколи десятків хвилин, проаналізувати цікаві мені питання. Я не журналіст і не педагог, щоб якісь очевидні речі про сіяність тощо розписувати на кілометри екранного простіру. Цей час я можу використати для своєї основної роботи.

Ще інколи можу витратити час на дискусію зі зрадойобами, скигліями і недалекими аналітиками- Наполеонами- фахівцями))

Ставимо крапку? Бо, якщо хочеш, ти цікавий персонаж, я можу продовжувати з тобою вести бесіду)) Я ще не всі теми обговорив)) Це так, поверхнево пройшовся.))

Вот и работай "на основной работе"!, зачем же ходить по "неинтересным" веткам и там где "примітивно"??.. Без желания "якісь очевидні речі про сіяність тощо розписувати на кілометри екранного простіру.", что и Есть Спецификой данного Клуба и не совсем "очевидностью" для многих Простых читателей..

А то получается "котлета" прилетела к "мухам" сказать какие они "примитивные".. Только вот "котлеты" Не летают, летают "мухи", да всё туда где "не интересно", но рейтингово..

"я можу продовжувати з тобою вести бесіду" - а вот мне всё более "влом", ты для меня нуден, у извини..

И открою мАааленький "сИкрет", я Тоже "ще не всі теми обговорив)) Це так, поверхнево пройшовся.))" ибо я Незря часто "вкидываю" про _Зароботки Шахты!.. Одних это бесит и душит "жаба", они "натихушу минусят" и желают "чтоб кроты обосрались", другие достают "красивые картинки" 45ти летней давности.. Я же "вбрасывал" не для "минусистов", а в Надежде, что Кто то проанализирует, например, Возможный зароботок того же Динамо.. И вышел со-мной на "батл"(желаемо на другой ветке..), например - "Деньги в футбол не играют, в футбол играет Динамо", вот и "подискутировали" каковы на это Шансы, чтоб Скинуть "клятых кротофф".. От кротов будет "ставка" 120-130 лямов "Зароботка" за предстоящий сезон(без учета предыдущих..) + за спиной "рыжий" Папа vs Динамо(за других уж и не говорю..) с 20-30 лимонами, ЕСЛИ попадут в группу ЛЧ, ну и когото продадут(вот и хотел это "уточнить"..) + "сурки".. Правда "равный" батлл?!!, где "Все равны"?!!!!..

Но, пока, Нет такого Фахивця, одни "тихушники-минусисты", в крайнем выдвигающие меня на "должность" Наполеона!!!!..

 

дядя бабай

Список доступа будет перебалансирован следующим образом:

Чемпионы Швеции (Мальмё ФФ) и Польши (Ягеллония Белосток) переходят из CL-Q1 в CL-Q2,

Обладатель кубка Норвегии (Molde FK) переходит из EL-Q1 в EL-Q2,

Обладатели кубков (или занявшие второе место) Армении (Арарат-Армения), Беларуси (Неман Гродно), Боснии и Герцеговины (Зриньски Мостар), Люксембурга (Прогрес Нидеркорн), Фарерских островов (ХБ Торсхавн) и Северной Ирландии (Клифтонвилл) переходят от CO-Q1 к CO-Q2,

Поскольку в CO-Q2ch теперь только 15 проигравших CL-Q1, один из них освобождается от CO-Q3ch (определяется в результате жеребьевки).

Обладатель титула Лиги чемпионов («Реал Мадрид») уже прошел квалификацию в групповой этап Лиги чемпионов национальной лиги. Список доступа будет напрямую перебалансирован в соответствии с рейтингом чемпионов клуба на отборочных этапах:

Чемпион с лучшим клубным рейтингом («Шахтер») переходит из CL-PO в CL-LS,

Чемпион с лучшим клубным рейтингом в CL-Q2 («Динамо Загреб») переходит из CL-Q2 в CL-PO,

Чемпионы с лучшим клубным рейтингом в CL-Q1 («Ференцварош» и «Карабах») переходят из CL-Q1 в CL-Q2,

Поскольку в CO-Q2ch теперь только 14 проигравших CL-Q1, двое из них освобождаются от CO-Q3ch (определяется в результате жеребьевки).

Обладательница титула Лиги Европы («Аталанта») уже квалифицировалась в групповой этап CL национальной лиги. Список доступа будет напрямую перебалансирован в соответствии с рейтингом чемпионов клуба на отборочных этапах :

Клуб с лучшим клубным рейтингом («Бенфика») переходит с CL-Q3nc на CL-LS,

Два клуба с лучшим клубным рейтингом в CL-Q2nc («Славия Прага» и «Зальцбург») переходят с CL-Q2nc на CL-Q3nc,

Обладатели кубков или занявшие вторые места Дания (Силькеборг), Хорватия (НК Риека), Греция (Панатинаикос) и Израиль (Маккаби Петах-Тиква) переходят из EL-Q1 в EL-Q2.

Обладатель титула Конференц-лиги («Олимпиакос Пирей») уже квалифицировался во 2-й квалификационный раунд Конференц-лиги национальной лиги. Список доступа будет косвенно перебалансирован следующим образом:

Обладатели кубков Мальты («Слима Уондерерс») и Грузии («Сабуртало Тбилиси») переходят из CO-Q1 в CO-Q2.

 

дядя бабай

И уже в среду будут первые 3 соперника на 2-ой квалифай.

Если у ДК все просто, то для Днепра и Полесья будут группы, которые в свою очередь сформируют по результатам вторничной жеребы 1-ого квалифая. И если для житомирян это может быть ориентиром по сопернику, каким уточнениям в приоритетах по трансферам и т.д., то для Днепра, видимо, ситупция заключается в том, а кто останется в команде к тому старту через полтора месяца

 

Sanjjko

Стартовал сезон.

Нажеребили на 4. По идее все трое могут проходить, дальше будем посмотреть.

Единственное, что точно можно сказать, что Полесье точно не сможет стать сеяным за счет соперника в 4-ом квалифае, не в ту часть ветки они попали. Днепр, если туда еще дойдет, скорее всего тоже. А вот Кривбасс почти наверняка засеется, единственный нюанс, если вдруг кто-то резко провалится в 2ЛЕ из короткого перечня соперников

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Стартовал сезон.

Нажеребили на 4. По идее все трое могут проходить, дальше будем посмотреть.

Единственное, что точно можно сказать, что Полесье точно не сможет стать сеяным за счет соперника в 4-ом квалифае, не в ту часть ветки они попали. Днепр, если туда еще дойдет, скорее всего тоже. А вот Кривбасс почти наверняка засеется, единственный нюанс, если вдруг кто-то резко провалится в 2ЛЕ из короткого перечня соперников

Да, рабочая жреба.

 

дядя бабай

Вот и "досеялись" Днепр..

Действительно лучше бы Руху отдали..

 

дядя бабай

Може їх можна юридично об'єднати з яким-небудь клубом без історії довгої - ЛНЗ, Інгульцем, Минаєм)) я не знаю і запустити в ЛК? Хоча звісно, воно не потрібно ні Коломі ні Березі ні ЛНЗ з Минаєм. Пропаде єврокубкове місце нажаль. А ділити будуть на 5

 

wlad

Так уже все, еврозаявка подана, остальное - проблемы самих индейцев, думать надо было головой раньше...

А так у нас 4/5 на старте еще не стартовав. Интересно, в жеребе 3ЛК чисто по процедуре должен же быть использован венграм рейт Днепра)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Так уже все, еврозаявка подана, остальное - проблемы самих индейцев, думать надо было головой раньше...

А так у нас 4/5 на старте еще не стартовав. Интересно, в жеребе 3ЛК чисто по процедуре должен же быть использован венграм рейт Днепра)

Та то я розумію. Я просто запропонував фантастичну ідею об'єднання з іншим клубом. Юридично ж для УЄФА це ж був би той же Дніпро-1?

Ну ще, якби ми були швейцарським кантоном, можна було б пояснити угорцям і всім іншим незадоволеним, що їм же краще, бо Дніпро був сіяним, а Рух несіяний, тому навіть слабше)) Але це фантастика , звичайно. Так, для сміху пишу.

А взагалі, Дніпро ж напродавав футболістів, гроші у них є, хоч якось можна рік пограти, і може не один. Було б бажання зберегти команду.

 

wlad

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 245
Мапа сайту Повна версія Оновити