Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Формула F-1.

Гонщики стали не основными героями. Конюшни выпускают коней которые задают тон в борьбе. Разрывы в силе машин стал очень большим.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а ось ще тормоз Сайнс підтягнеться. ото Скудерія буде всіх рвати

ахахахах

Як би там не було але француз зїв Себа, перш за все психологічно, слабкий з Себа чемпіон, завдяки Ньюі. Йому самовоз і везіння потрібне, і спінити менше.

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

Як би там не було але француз зїв Себа, перш за все психологічно, слабкий з Себа чемпіон, завдяки Ньюі. Йому самовоз і везіння потрібне, і спінити менше.

не думаю, что себ "слабкий чемпіон". 4 года подряд слабкий...

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

Як би там не було але француз зїв Себа, перш за все психологічно, слабкий з Себа чемпіон, завдяки Ньюі. Йому самовоз і везіння потрібне, і спінити менше.

РАС,

мені пох хто кого там ЇВ .... психологічно чи сук фізично я бачу РЕЗУЛЬТАТИ і вони млять НУЛЯЧІ, ТАКЕ ДНО було якраз на початку 90х !

І тоді ж такі ж пілоти були, НУЛЯЧІ, такі ж нулячі як Сайнс та Леклер. це два гонщика рівня БОТАСА, я бачив цього Леклера минулого сезону. Маючи таке авто і так бикувати може тільки ДНО.

За Сєба я не говорю, це збитий льотчик. Ми ж з тобою говоримо ЗА МАЙБУТНЄ,

і тоді поставє логічне запитання, нах брати ДНО ?

Феррарі за останні 30р брала ВИКЛЮЧНО ЧЕМПІОНІВ (так, не у всіх виходило, але то ще до МІСТКА питання) , а тут набрали відверто ПОСЕРЕДНІЇ сайнса та Леклера і що вони хочуть ? щоб сук і в 2 кваліфікацію не проїзджати ?

пфу.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

РАС,

мені пох хто кого там ЇВ .... психологічно чи сук фізично я бачу РЕЗУЛЬТАТИ і вони млять НУЛЯЧІ, ТАКЕ ДНО було якраз на початку 90х !

І тоді ж такі ж пілоти були, НУЛЯЧІ, такі ж нулячі як Сайнс та Леклер. це два гонщика рівня БОТАСА, я бачив цього Леклера минулого сезону. Маючи таке авто і так бикувати може тільки ДНО.

За Сєба я не говорю, це збитий льотчик. Ми ж з тобою говоримо ЗА МАЙБУТНЄ,

і тоді поставє логічне запитання, нах брати ДНО ?

Феррарі за останні 30р брала ВИКЛЮЧНО ЧЕМПІОНІВ (так, не у всіх виходило, але то ще до МІСТКА питання) , а тут набрали відверто ПОСЕРЕДНІЇ сайнса та Леклера і що вони хочуть ? щоб сук і в 2 кваліфікацію не проїзджати ?

пфу.

Ну кого ти зараз чемпіонів пропонуєш? Кімі? Чи Алонсо? Хем не піде, бабла не хватить на нього. Реально могли взяти Ріка, загадка чому ні? Макс сам собі закрив двері в Феррарі, всі інші +- такого ж рівня як Сайнс і Леклер.

Для мене особисто був пріорітет Рік, він +- з Максом тягався

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

РАС,

мені пох хто кого там ЇВ .... психологічно чи сук фізично я бачу РЕЗУЛЬТАТИ і вони млять НУЛЯЧІ, ТАКЕ ДНО було якраз на початку 90х !

І тоді ж такі ж пілоти були, НУЛЯЧІ, такі ж нулячі як Сайнс та Леклер. це два гонщика рівня БОТАСА, я бачив цього Леклера минулого сезону. Маючи таке авто і так бикувати може тільки ДНО.

За Сєба я не говорю, це збитий льотчик. Ми ж з тобою говоримо ЗА МАЙБУТНЄ,

і тоді поставє логічне запитання, нах брати ДНО ?

Феррарі за останні 30р брала ВИКЛЮЧНО ЧЕМПІОНІВ (так, не у всіх виходило, але то ще до МІСТКА питання) , а тут набрали відверто ПОСЕРЕДНІЇ сайнса та Леклера і що вони хочуть ? щоб сук і в 2 кваліфікацію не проїзджати ?

пфу.

От саме печально те, що фури самі не знають куди рухаються((( грьобаний броунівський рух, подіум за щастя

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

РАС,

мені пох хто кого там ЇВ .... психологічно чи сук фізично я бачу РЕЗУЛЬТАТИ і вони млять НУЛЯЧІ, ТАКЕ ДНО було якраз на початку 90х !

І тоді ж такі ж пілоти були, НУЛЯЧІ, такі ж нулячі як Сайнс та Леклер. це два гонщика рівня БОТАСА, я бачив цього Леклера минулого сезону. Маючи таке авто і так бикувати може тільки ДНО.

За Сєба я не говорю, це збитий льотчик. Ми ж з тобою говоримо ЗА МАЙБУТНЄ,

і тоді поставє логічне запитання, нах брати ДНО ?

Феррарі за останні 30р брала ВИКЛЮЧНО ЧЕМПІОНІВ (так, не у всіх виходило, але то ще до МІСТКА питання) , а тут набрали відверто ПОСЕРЕДНІЇ сайнса та Леклера і що вони хочуть ? щоб сук і в 2 кваліфікацію не проїзджати ?

пфу.

Все очень просто: кони - тоже дно.

 

Atlant

Единственный вариант дать бой хэму- это Максу перейти в Мерс.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Единственный вариант дать бой хэму- это Максу перейти в Мерс.

Хэм не позволит)

 

Striker

Ох и днище эти кони...на софте в дождь..

 

Atlant

Пля кони...это какой- то саботаж...нет слов

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Пля кони...это какой- то саботаж...нет слов

Там генії капітанського містка. З такими командарами і Шумі б в кінці б плівця. Таких даунів ще тре знайи.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

Там генії капітанського містка. З такими командарами і Шумі б в кінці б плівця. Таких даунів ще тре знайи.

Ушлепки, сегодня опять вырванные годы устроили...такого дна я еще не видел...браун тодт, монтедземело окуевают небось...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ушлепки, сегодня опять вырванные годы устроили...такого дна я еще не видел...браун тодт, монтедземело окуевают небось...

Всі окуювать, я вже замахався окуювати цього сезону, треба б було керівництво фур гнати, але проблема в тому шо цього сезону нічого не змінить вже - доопрацювання мотору заморожене, тому покращення у 2020 не буде.

По інсайдах фури готують новий мотор на 2021 і цей болід( який також особо не доопрацюєш) якраз під нього.

Тому тільки терпіти до 2021 і окуївати(((

 

pas1986

я вже не дивлюся.

 

GOTS

По інсайдах фури готують новий мотор на 2021 і цей болід

аахахах

і що ? і хто на ньому буде ганятися ? два напівфабриката ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

По інсайдах фури готують новий мотор на 2021 і цей болід

аахахах

і що ? і хто на ньому буде ганятися ? два напівфабриката ?

Побачимо, нехай спочатку машину зроблять

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я вже не дивлюся.

Зря, имхо краща гонка за останні сезони

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

Зря, имхо краща гонка за останні сезони

))

прост-сенна

шумі-хилл

а лайно ім.Хемілтона мене не цікавить

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

Зря, имхо краща гонка за останні сезони

Ну такое...если бы не штраф хэму, то старт финиш...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

Всі окуювать, я вже замахався окуювати цього сезону, треба б було керівництво фур гнати, але проблема в тому шо цього сезону нічого не змінить вже - доопрацювання мотору заморожене, тому покращення у 2020 не буде.

По інсайдах фури готують новий мотор на 2021 і цей болід( який також особо не доопрацюєш) якраз під нього.

Тому тільки терпіти до 2021 і окуївати(((

Как- то не верится что они вылезут из пепла. В первую очередь у них траблы с человеческими ресурсами... Крутые спецы либо на пенсии, либо в свое время нах не нужны были( такое в феррари тоже бывает лол) и перешли к конкурентам. Нужно менять многих в команде прежле всего. Короче нужен новый спортдиректор, менеджеры, затем инженеры по моторам, аэродинамике.

 

Atlant

Таки в Астон Мартин, слава яйцам, рад за Себа.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Таки в Астон Мартин, слава яйцам, рад за Себа.

після фур буде мати спокійну обстановку, Переса трохи жаль, на мороз виставили

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

після фур буде мати спокійну обстановку, Переса трохи жаль, на мороз виставили

Да по пересу нехорошо получилось...но выживают сильнейшие либо дети богатых папиков.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Таки в Астон Мартин, слава яйцам, рад за Себа.

ясєн куй,

в Феррарі ще років 10 нічого робити

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ясєн куй,

в Феррарі ще років 10 нічого робити

так в нього і не було шансів лишится в Феррарі

 

pas1986

Ответ на сообщение пользователя pas1986 показать

так в нього і не було шансів лишится в Феррарі

а навіщо там залишатися ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а навіщо там залишатися ?

перспективи ті самі шо астон мартін - десь-колись подіум, якщо мерс і рб дадуть, пахати треба а не тепличні умови шукати, а так програв в чисту Леклеру і пішов

 

pas1986

Превосходная гонка, лучшая имхо в этом году. Хэм великий чемп! Кстати по Себу, если это не саботаж то я не знаю как это назвать, прекрасный старт, гонка и затем это второй питстоп....ну как так можно лядь? Фартануло в концевке, леклер хотел вторым стать и поплатился местом...

 

Atlant

не дивлюся і слава Богу

 

GOTS

Мапа сайту Повна версія Оновити