Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Металлист" - "Динамо" 1:4. Весело, весело! На футболе весело!
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1463251732--metallist-dinamo-1-4-veselo-veselo-na-futbole-veselo.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Андре, пошли их всех на .уй..

Ментовский сайт, можно большего и не ожидать

Согласен!

 

boan

які нєжності)))

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

які нєжності)))

Пошел нах, ублюдок нанайский!

 

boan

Ответ на сообщение пользователя boan показать

Пошел нах, ублюдок нанайский!

йди голубчикам спинку натирати) пєдріло сєпарське)

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

йди голубчикам спинку натирати) пєдріло сєпарське)

По интернетам пиз*еть мы все наразды, думая за можнл спрятаться за вымышленным именем. Одно уже допи*делось...

 

boan

опа, тут нарисовывается нетрадиционное боевое самбо:)))

 

wert

Ответ на сообщение пользователя boan показать

По интернетам пиз*еть мы все наразды, думая за можнл спрятаться за вымышленным именем. Одно уже допи*делось...

яка грізна ця сєпарська шлюшка)))

 

mdb

"внятной стратегией, серьезными задачами… Всем тем, что у харьковчан уже было"

>>>>>>>>>>

Понятно, что о покойнике плохо не говорят, но вот шоб промолчать, так вполне ж вписывается. Всяко лучше, чем неправду вещать. КАКАЯ стратегия, У КОГО была стратегия? "внятная"(???) стратегия? А можно хочь полсловечка об этой "стратегии"?

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

шось не помітив вибачень кучерка за свої дії і стьопки за провокацію... палкіна за розпалювання... морозова за довбойобізм... дєнісова...

За то что поцеловал эмблему своего клуба,Степаненко извинился,Срна тоже. Требовать у Кучера логично после аналогичных действий Андрея.

Палкин и Морозов как следствие,им дай палец(повод),по локоть отгрызут...

 

Novak

вибачення срни?))) це просто смішно... вони тут живуть і плюють в колодязь... підори вонючі...

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

Ребров оголосив про рішення футболістів Динамо бойкотувати телеканал Ахметова

Головний тренер Динамо Сергій Ребров оголосив про рішення футболістів київського клубу бойкотувати транслятора УПЛ.

Наставник столичного клубу відмовився давати флеш-інтерв'ю кореспонденту телеканалу Футбол після матчу з Металістом.

"Хлопці попросили сказати, що нікому не цікаво слухати думки тренерів і гравців, є тільки експерти", - зазначив він.

"Хлопці попросили не спілкуватися з цим телеканалом. Це не є нормальним, коли експерти стають головними, їм дозволено ображати гравців", - заявив Ребров, слова якого наводить ua-football.com.

Раніше експерт каналу Ахметова Сергій Морозов назвав вінгера київського клубу Андрія Ярмоленка -футбольним бидлом.

Нагадаємо, в грі проти Шахтаря півзахисник Динамо в неігровому епізоді вдарив опонента Тараса Степаненка та був вилучений з поля.

Ну и на фигушеньки это сдеся? Ветка о матче "МХ-ДК" и зачем было сюда оскомину бардакоотношений Киева с Юзовкой приносить? Банил бы таких беспощадно!

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Ну и на фигушеньки это сдеся? Ветка о матче "МХ-ДК" и зачем было сюда оскомину бардакоотношений Киева с Юзовкой приносить? Банил бы таких беспощадно!

це в"ю Ребрухи було після цього матчу... а срач звичайно не по темі... згоден.

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

вибачення срни?))) це просто смішно... вони тут живуть і плюють в колодязь... підори вонючі...

В шо плюють?? В Динамо? Имеют право за пределами поля..когда никто не видит.Или ваши так не делают?Просто тут всплыло,видимо киевского акридитированного журналиста взяли на борт,от он и подсуетился с "сенсацией"..

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

За то что поцеловал эмблему своего клуба,Степаненко извинился,Срна тоже. Требовать у Кучера логично после аналогичных действий Андрея.

Палкин и Морозов как следствие,им дай палец(повод),по локоть отгрызут...

Че вы ноете с теми извинениями? Нафига они вам надо, шо вы их вымаливаете две недели уже?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

там методічка чьотка... вон боня-джакузнік на пам"ять знає...

мі нє вінавати... єта всьо суркіс... дєдиваєвалі і т.п.

Не воевали,а вболювалы!! У гловор,ДедыВболювалы!!!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Не воевали,а вболювалы!! У гловор,ДедыВболювалы!!!

ну тобі видніше - ясен хрін)

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Че вы ноете с теми извинениями? Нафига они вам надо, шо вы их вымаливаете две недели уже?

отож... це як мені зараз чекати вибачень від боні за обсирання мого клубу... нах воно мені треба)))

 

mdb

mdb 15.05.2016 00:44

Конечно! Со стороны оно всегда виднее! Смотрю на вас,с одной стороны смешно,с другой немного печально,чутка так,совсем мал-мал!))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

отож... це як мені зараз чекати вибачень від боні за обсирання мого клубу... нах воно мені треба)))

Твоего клуба?? Дмитрий,это вы?))

 

maxx

mdb

Дык и пиши всё эту погонятину на ветке Реброва. Какого ляха опаскуживать другую ветку?

 

Бульдозер

знаєш скільки гілок обісрали посиланням на ДК за ці дні? отож...

чомусь там не помічав твого обурення...

 

mdb

Повертаючись до футболу. Чудово розумію, що Металіст - це труп. Але цей труп перед тим не пропускав 4,5 години поспіль! Не кожному трупу таке до снаги. Та й не лише трупу. І тут прийшли справжні дублери і не надто цілячись загнали 4 цвяхи у кришку гроба. Акурат по кутках. Спи спокійно, дорогий товариш, не ворохобся там.

 

Фалько

https://www.facebook.com/ultras.metalist/photos/a....

Этим людям большое спасибо!!!

 

deymon

А вам побольше гвоздей в ваши гробы!!!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

знаєш скільки гілок обісрали посиланням на ДК за ці дні? отож...

чомусь там не помічав твого обурення...

Таварисчь не розуміє? Тобі треба навчитися відповідати за СВОЇ вчинки, а не за те, що хтось зробив десь.

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

А вам побольше гвоздей в ваши гробы!!!

Як казав Рабіновіч: "Нє дождьотєсь!" А Рабіновіч знав, що казав.

 

Фалько

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Таварисчь не розуміє? Тобі треба навчитися відповідати за СВОЇ вчинки, а не за те, що хтось зробив десь.

я здається ще раніше вичерпно відповів... чого ти від мене очікуєш? якої реакції? стоЯння навколішках?

______________________________________

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

я здається ще раніше вичерпно відповів... чого ти від мене очікуєш? якої реакції? стоЯння навколішках?

______________________________________

вползла мерзопакость и спустила под откос ветку

 

Бульдозер

У млин... еще не у всех фирташевцев анальное ранение затянулось после ахметовцев... клятi сепари и тут Динамо подосрали... шо ж ты творишь Ахметов?! :)

 

TuTo

Передивився відео.

Таки перше враження не підвело: сепар тягнув небіжчиків ) Учора тільки непризначений пеналь покрутили (дивуюсь лише, як Жаба ще Гармашу картку за симуляцію не дав?!). А виявляється, на 22' мав ставити штрафний і давати жовту Погорелому за гру руками за межами штрафного. В принципі, народ на онлайні це відзначав, то я вчора недодивився.

У 2-му голі воротар не винний: він правильно пішов крити найбільш імовірний напрямок удару, в Лукаша м'яч, схоже, трохи ковзнув, відтак елегантно закотився у протихід.

М'якушко не забив, бо "заснув" - не вірив, що піде такий рикошет, а Мораєш не дотягнеться. Як наслідок, не довивернув ногу.

При голі Металіста не конче згоден, що "динамовцы [...] смешали ряды и потеряли визави, в итоге – Наполов убежал на свидание с Рудько". По-моєму, в центрі захисту робили все правильно, от тільки Микола_без_ігрової_практики лінію завалив. А так би офсайд організували класичний.

В 4-му голі Мораєш діяв цілком грамотно: вдало прийняв зі спротивом дальню передачу і скинув м'яч на хід. У вільні зони пішли 2 партнери, тож він дисципліновано залишився трохи позаду страхувати (а якби і хотів рвонути вперед - за спиною стояв захисник, доки оббіжиш - матч закінчиться). Вацко - клоун! Усе-таки місце роботи - прокляте.

 

Фалько

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити