Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Реал" - "Атлетико". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1464344822--real-atletiko-anons-i-prognoz-matcha.html

Чим ближче до матчу, тим важчає гирька терезів Атлетіко на терезах співвідношення сил у фіналі. Тобто, це для мене особисто. Але я бачу, що не самотній. Дивуюсь навіть, якими різними бувають матеріали Володимира Пояснюка. Деколи епатажні, деколи парадоксальні, а часом глибокі за змістом і в класичні форми облямовані ) Сьодні саме так.

 

Марче

Я теж думаю, що вирішальним сьогодні стане досвід і знання своєї команди Сімеоне. Про Дієго навіть і писати нічого не треба. Хіба крім того, що він не замкнутий у межах однієї схеми, а прогресує і шукає нові шляхи. Да, мінімалізм та прагматичність нікуда не діваються, але команда може трансформуватись у всяке-різне для непідготовленого глядача несподіване. Сама лише реставрація Торреса варто окремої теми. Думаю, тренерів здатних на таке в світі небагато.

 

Марче

А ось Зідан для мене персона далі суперечлива і довіри до нього я не відчуваю, хоч і числю себе прихильником його гравецького таланту. Чи зміг Зінедін тримати команду в тонусі весь цей час до фіналу? Команду, де кожен сам собі зірка і режисер водночас? Ой, сумніваюсь, сумніваюсь. Чомусь досі в пам'яті перший матч з Вольфсбургом, де його команда не зрозуміло в що грала і була на крок від того, щоб залишити турнір.

 

Марче

а чому нормальні канали не транслюватимуть фінал? з усього списку лише футбол 1 є і той погано показує

О, на нло тв показывают. можно будет послушать футбол с комментариями двух озабоченных извращенцев.

 

lexa29

О, на нло тв показывают. можно будет послушать футбол с комментариями двух озабоченных извращенцев.

 

lexa29

спасибо за труд. также думаю что много голов не будет. но ставлю на 2-0. реал забьет после 30 минуты. и второй забьет после 70 минуты.

 

Realzhan

гарний анонс Пояснюка---багато почерпнув інформації з нього---хоч звичайно і сам її знав---але віддати належне журналісту футбуму треба----

 

BILL132

ну і звичайно Матрасники Вперед----

 

BILL132

Я також ставлю на Матрасникiв .Вони виграют 2:1. Дочекатись би трансляцii.

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Я також ставлю на Матрасникiв .Вони виграют 2:1. Дочекатись би трансляцii.

а я поставив на: "Реал" и гол CR-7

 

Бульдозер

Долги надо возвращать. Надеюсь, Симеоне сегодня это сделает...

Буквально через неск. минут выхожу в Схерлок Гольмес, отак!!

 

за Милан!

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

за Милан!

за Зідана? :)

 

ГОСТ 11128-65

Мапа сайту Повна версія Оновити