Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Сталь" - "Динамо" 1:2. Игра на нервах
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1471177039--stal-dinamo-1-2-igra-na-nervakh.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Блохін, так - великий футболіст!

А Ребров дуже посередній. Ну, зіграв він пару сезонів в піку форми в команді-зірці з зірковим Шевою... Де він ще грав?

Якби не був таким зарозумілим то пішов би з Шевою другим номером (були більш ніж чутки про те, що пропонували йому Мілан) може й став чимось більшим.

А повертаючись до хамства - я більше довіряю таким людям як Блохін. Хоч і хамовитим, але, чесним. А Ребров з усіх робить дурнів і вважає, що він вище когось і ніхто цього не розуміє!

Блохін чесний?:) Не вводь саме себе в оману. Він чесний рівно настільки, наскільки це йому треба, а хамство часто є прикриттям у багатьох людей.

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Ну так а чего пишешь что было если не было?

Помилився,бывает конечно,но тыж отчётливо видел эпизод с Драговичем,а на том же месте карточки не видел?))

Ну допустим отвлёкся,так чего кого-то обвиняешь в балабольстве неся пургу при этом?

ти або тупиш, або навмисно спотворюєщ мю сказане, я думаю, що друге

повторюсь:

1 я бачив епізод достатньо добре щоб говорити те що я казав раніше: Дрігович наступив на Паньківа ненавмисне

2 я бачив, що Дердо показав спочатку жовту, а потім червону, і вирішив, що жовта показана Драговичу, а червона Малакяну

3. статистичні данні не переглядав, кому картки дава Дердо також не дивився, навідміну від тебе, мене в першу чергу цікавить гра

нажаль в цьому випадку, гри не було

а ти пробалаболився, що поштовху не було, був він сильний чи слабкий-це питання другорядне, ключове, що він був

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Блохін чесний?:) Не вводь саме себе в оману. Він чесний рівно настільки, наскільки це йому треба, а хамство часто є прикриттям у багатьох людей.

Я мав на увазі чесність у вчинках - він не приховує свого ставлення, свого характеру...

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Я мав на увазі чесність у вчинках - він не приховує свого ставлення, свого характеру...

він чесно пішов з Динамо, валячи клуб?

 

Локи

https://www.youtube.com/watch?v=dvZurEjeJIs

Ніхто не зможе виправдати Малакяна (с)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

ні, не підсужував, але й на свисток не садив:), це взагалі совковий термін, як раз для Макса з його фобією про змови:)

мене в цій грі цікавило виключно Динамо та його гра, нажаль, побачене лиш засмутило

а щодо затягування часу, то в нас це в принціпі майже всі судді ігнорують, а потім буває як у П*ятова з Селтіком колись

затягування часу вротарем значно упівільнює сам темп гри, нашим суддям так зручніше, адже мляву гру легше проводити, так що тут без прив*язки до будь кого

наприкінці вже затримува час СаШо, що взагалі ганьба

краще б третій спробували забити

Это можно назвать игровые уловки для достижение результата. Свойственны в большинстве случаев более слабым командам. Хотя грешат все.

Я вобще не люблю всякие затягивания, симуляции и проявление каких-то быдло эмоций в играх. Хоть убей не перевариваю это (((

Спортивные эмоции - да, заведенность(конечно не убить кого-то) - да.

 

VitLen

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

він чесно пішов з Динамо, валячи клуб?

Ти трохи не зрозумів про яку я чесність. Він просто прямий в питанні характеру!

А щодо того , як він пішов, не хочу й згадувати. В свій час я вдосталь епітетів навалив! Проте, він став деяким заручником часу! От уяви таку картину:

Шахтар з повною обоймою та необмеженим адмінресурсом і десятьма "підстилками-однокласниками", Дніпро Рамоса, Метал Маркевича, Зоря з легіоном, Чорноморець Григорчука... Тай Волинь без проблем...

Уявив? А тепер туди та сьогоднішнє Динамо з Героєм нашим Ребровим!!! Де Динамо було б?

Думаю, що Блохін би там взагалі був би месією!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя VitLen показать

Это можно назвать игровые уловки для достижение результата. Свойственны в большинстве случаев более слабым командам. Хотя грешат все.

Я вобще не люблю всякие затягивания, симуляции и проявление каких-то быдло эмоций в играх. Хоть убей не перевариваю это (((

Спортивные эмоции - да, заведенность(конечно не убить кого-то) - да.

я не заперечую того, що для команди, яка виграє, такі методи можливі, проте суддя повинен звертати на це увагу, попереджувати воротаря, і після декількох попереджень давати жовту

причому часто буває так, що коли воротар бачить настрій арбітра не спускати такі моменти, він перестає явно тягти час

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя VitLen показать

Это можно назвать игровые уловки для достижение результата. Свойственны в большинстве случаев более слабым командам. Хотя грешат все.

Я вобще не люблю всякие затягивания, симуляции и проявление каких-то быдло эмоций в играх. Хоть убей не перевариваю это (((

Спортивные эмоции - да, заведенность(конечно не убить кого-то) - да.

Я дуже хотів би побачити теперішніх гравців-балерунів в.... О!!! Приміром в фіналі ЧС-1978 року:)))

Зараз мужчин на полі не має! Та й жінками їх назвати - багато честі! Дешеві сцикливі актори!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Ти трохи не зрозумів про яку я чесність. Він просто прямий в питанні характеру!

А щодо того , як він пішов, не хочу й згадувати. В свій час я вдосталь епітетів навалив! Проте, він став деяким заручником часу! От уяви таку картину:

Шахтар з повною обоймою та необмеженим адмінресурсом і десятьма "підстилками-однокласниками", Дніпро Рамоса, Метал Маркевича, Зоря з легіоном, Чорноморець Григорчука... Тай Волинь без проблем...

Уявив? А тепер туди та сьогоднішнє Динамо з Героєм нашим Ребровим!!! Де Динамо було б?

Думаю, що Блохін би там взагалі був би месією!

ну ти даєш:), хаба ж у кількості однокласників проблема? проблема в результатах, у відсутності гри, зато був камон плей (с):)

якби там не було, Ребров у Маккабі виграв

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

я не заперечую того, що для команди, яка виграє, такі методи можливі, проте суддя повинен звертати на це увагу, попереджувати воротаря, і після декількох попереджень давати жовту

причому часто буває так, що коли воротар бачить настрій арбітра не спускати такі моменти, він перестає явно тягти час

Є чітке правило 6 секунд, яке похерилось скрізь і давно! Реально - потрібно виконувати всі прописані правила! В даному випадку вільний удар з меж штрафного!

 

RAGE

В ЛЧ дердов уже не будет, и это главное

Помогать будет некому

Зациклились на эпизоде с удалением. Да, ара дал судейке повод помочь заслуженным не терять очки и отвести угрозу от недовольных членов ФФУ

Но вроде бы до этого у Дердо было все идеально. Во втором тайме просто посадил обороняющихся на свисток. По любому поводу. Лишь бы не расстраивать Сирожу, который уже как Пазик в свое время комментирует на весь стадион любое решение судьи, которое не в пользу голубых

Потому и Дердо понимаю, но сцыкунов не уважаю

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Є чітке правило 6 секунд, яке похерилось скрізь і давно! Реально - потрібно виконувати всі прописані правила! В даному випадку вільний удар з меж штрафного!

я ж кажу, під кінець першого тайму почав хувати: 12 секунд!!!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

В ЛЧ дердов уже не будет, и это главное

Помогать будет некому

Зациклились на эпизоде с удалением. Да, ара дал судейке повод помочь заслуженным не терять очки и отвести угрозу от недовольных членов ФФУ

Но вроде бы до этого у Дердо было все идеально. Во втором тайме просто посадил обороняющихся на свисток. По любому поводу. Лишь бы не расстраивать Сирожу, который уже как Пазик в свое время комментирует на весь стадион любое решение судьи, которое не в пользу голубых

Потому и Дердо понимаю, но сцыкунов не уважаю

Ти себе не поважаєш!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

я ж кажу, під кінець першого тайму почав хувати: 12 секунд!!!

Та це правило скрізь і давно похєрили і не тільки в нас, а й взагалі!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

я не заперечую того, що для команди, яка виграє, такі методи можливі, проте суддя повинен звертати на це увагу, попереджувати воротаря, і після декількох попереджень давати жовту

причому часто буває так, що коли воротар бачить настрій арбітра не спускати такі моменти, він перестає явно тягти час

Тогда самая банальщина, жучить судей контрольным орг. чтоб придерживались правил, а точнее некотрых моментов что порой спускают на поток))

Много вальяжности есть в действиях и по этому очень часто в футболе один судья может судить так, а другой совесем по другому. Можно даже посочувствовать командам, потому как надо привыкать во время игры к манере судьи)

 

VitLen

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Я дуже хотів би побачити теперішніх гравців-балерунів в.... О!!! Приміром в фіналі ЧС-1978 року:)))

Зараз мужчин на полі не має! Та й жінками їх назвати - багато честі! Дешеві сцикливі актори!

О да, чувствую такая команда из будущего до конца могла б и не доиграть)

 

VitLen

Ответ на сообщение пользователя VitLen показать

О да, чувствую такая команда из будущего до конца могла б и не доиграть)

Впевнений, зо за 10 хвилин гри вони б втікли зі стадіону!

 

RAGE

Странные народочялавеки ещё имеются - уже без бинокля видно куфайкины танки на границе, а они - "купим бразильца в центр поля".

Ребяты! Я, Бульдозер, официально объявляю - эпоха мумукофилии в Украине, наконец то(!), заканчивается. Да, осталось ещё 2-3 клуба, которые из последних силов судорожно надувают папильотки, но ведь совершенно очевидно, шо нонешние жажасосы - это ПОСЛЕДНЕЕ мумукопоколение в Украине. Новых больше не будет.

Первым это понявши пан Коломойский (вернее - вторым, опосля Бульдозера) и его "Днiпро" - потенциальный лидер футбольной Украины. Чем дольше будут ретроградствовать Киев и Юзовка - тем дальше они отстанут от "Днiпра".

 

Бульдозер

Вот почитаешь тут на форуме ахинеи про сговоры и непосильные помощи. Дураку Малакяну нужно было быть сдержаннее и не подводить команду. В ЛЧ дали бы прямую красную. Динамо оказалось свежее в концовке и больше хотело победить. Вот и все пироги.

 

olexd

Ответ на сообщение пользователя olexd показать

Вот почитаешь тут на форуме ахинеи про сговоры и непосильные помощи. Дураку Малакяну нужно было быть сдержаннее и не подводить команду. В ЛЧ дали бы прямую красную. Динамо оказалось свежее в концовке и больше хотело победить. Вот и все пироги.

В ЛЧ Драговичу дали бы сразу красную!!!

 

maxx

По справедливости ДК наиграло не на один гол.А скорее всего была бы ничья, если бы не случайный рикошет.Или Дердо помог с рикошетом?))Ну остался бы ара и что?Сталь бы выиграла?

 

Dell

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

В ЛЧ Драговичу дали бы сразу красную!!!

Совсем ум за разум ушел) Ты того, манечка догоняет уже.Че так мелко красную?На кичу тогда.

 

Dell

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

В ЛЧ Драговичу дали бы сразу красную!!!

Та чьо там, одразу дві червоні!!!

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Та чьо там, одразу дві червоні!!!

и под суд!!!!!! за решетку!!!!!!

 

VitLen

Ответ на сообщение пользователя Dell показать

Совсем ум за разум ушел) Ты того, манечка догоняет уже.Че так мелко красную?На кичу тогда.

иди в зад! и смотри футбол,а не обслуживание нанайцев тут...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Та чьо там, одразу дві червоні!!!

одной с педика хватило бы!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя VitLen показать

и под суд!!!!!! за решетку!!!!!!

там петухов любят!))

 

maxx

Макс в кугсе де пєтухов любят.:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Макс в кугсе де пєтухов любят.:)

Пєтушиний екхперд! Лицар курячих "петельок"

 

RAGE

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Мапа сайту Повна версія Оновити