Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного

Смотрел со второго тайма, очень слабо в тактическом плане, полное дно. Не могли нормально выйти из под прессинга минут 20-25...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Смотрел со второго тайма, очень слабо в тактическом плане, полное дно. Не могли нормально выйти из под прессинга минут 20-25...

Таке враження, що наші гравці ніби-то попутані на всі ноги корови! Зовсім не бігають.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Суддя явно нажерся кексів!

тут навряд чи суддя винуватий... Скоріше - сайт УЄФА; адміністрація УЄФА, можливо... Можливо - офіційний редактор телетранслятора УЄФА. Не може бути такого, щоб рапорт арбітра з переліком авторів голів дійшов вже до осіб з УЄФА, відповідальних за статистику...

Але...

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя А.Олексин показать

Дійсно, на сайті УЄФА http://ru.uefa.com/european-qualifiers/season=2018... - в Кравця вкрали гол.

Отут потрібно Павелко (і ФФУ) втрутитися... Який там до біса автогол? Да, рикошет - але не автогол!

Это и правда полная чушь... Надеюсь, таки здравый смысл восторжествует.

 

toledo

С победой!

 

Lione

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Яка собака? Про ще плещеш?

Про то что Шевченко работает в правильном направлении, а нам абы языки чесать дайте поработать человеку, а потом, что то требовать !!!

 

А цікавіше інше!!! ЦІкаво як вагінальне вилупате чудо, недокоментатор Вацко, десь 10 хвилин шпетило Краву, після того як він не забив гол з передачі Бутка. А передача така, що на неї не зреагували ні воротар ні два захисника косарєй. Та нехай! Проте цей вилупок мовчало і розказувало будь про що, про стиль Нойєра, а от про те, як за 3 секунди 2 неточні передачі розпіарений бичок Коваленко віддавав - то ніззяя

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Это и правда полная чушь... Надеюсь, таки здравый смысл восторжествует.

Я думаю повторится ситуация а-ля Гай/Самодин в первой игре Черноморца в ЛЕ 2013/14 с молдованами!:(

 

Василич

Надо сборную в ЧУ заявить,он,чемп,один хрен никому не нужен.А так сыгрывацца будут

 
Ответ на сообщение пользователя Бобрышов Саша показать

Про то что Шевченко работает в правильном направлении, а нам абы языки чесать дайте поработать человеку, а потом, что то требовать !!!

Ну так. Звісно, що тобі там видніше! То, що ми вже недобираємо очки із-за великого Шеви , а й сьогодні могли зіграти нічейку - то нічого! З таким розумінням футболу як у таких як ти - взагалі весело й класно. Не здивуюсь, що й Конопля по твоєму класно зіграв. Скажем так- у правильному напрямку

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Таке враження, що наші гравці ніби-то попутані на всі ноги корови! Зовсім не бігають.

Центральные хавы очень слабы в тактическом плане, отсюда непонятные передвижения в центре, либо вобще их там нет. Отсюда и пасы назад алятолян...или неточные, или приемы мяча в статичнском положении...

 

Atlant

И кто списывал Ротаня???

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А цікавіше інше!!! ЦІкаво як вагінальне вилупате чудо, недокоментатор Вацко, десь 10 хвилин шпетило Краву, після того як він не забив гол з передачі Бутка. А передача така, що на неї не зреагували ні воротар ні два захисника косарєй. Та нехай! Проте цей вилупок мовчало і розказувало будь про що, про стиль Нойєра, а от про те, як за 3 секунди 2 неточні передачі розпіарений бичок Коваленко віддавав - то ніззяя

Отморозок тот вацко, недоикспээрт и недокоммент.

 

Atlant

от мені цікаво глянути на індивідуальну статистику Коваленка, за якого тут так глорив Арнаутович...

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Центральные хавы очень слабы в тактическом плане, отсюда непонятные передвижения в центре, либо вобще их там нет. Отсюда и пасы назад алятолян...или неточные, или приемы мяча в статичнском положении...

Якби в центрі зіграли хоч каплю краще, то це неабияк розвантажило фланги. В вся їх гра - найти Коноплю чи Ярмолу і все, навіть потім під їх відкритися ніхто не може здогадатися! Проте така гра он декому подобається, вважають вже Шеву великим тренером:)))

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А цікавіше інше!!! ЦІкаво як вагінальне вилупате чудо, недокоментатор Вацко, десь 10 хвилин шпетило Краву, після того як він не забив гол з передачі Бутка. А передача така, що на неї не зреагували ні воротар ні два захисника косарєй. Та нехай! Проте цей вилупок мовчало і розказувало будь про що, про стиль Нойєра, а от про те, як за 3 секунди 2 неточні передачі розпіарений бичок Коваленко віддавав - то ніззяя

Гы!))))

А я звук выключаю давно уже. С тех пор как сепары узурпировали права трансляций сборной. Да и еврокубков тоже.

 

pavuksd

Ответ на сообщение пользователя pavuksd показать

Гы!))))

А я звук выключаю давно уже. С тех пор как сепары узурпировали права трансляций сборной. Да и еврокубков тоже.

Без інтершуму дивитися натовпом не цікаво.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

И кто списывал Ротаня???

Ротаня списывали пару лет назад. Сейчас наоборот хвалят. Только толку, если ЧМ-18 мы все равно пропустим, а на отбор ЧЕ2020 Ротань уже не поможет?

 

RaZZum

Посмотрел бы я на комменты, еслиб чистую "точку" на Коно поставили и он ее забил))

 

Андрон

Ответ на сообщение пользователя RaZZum показать

Ротаня списывали пару лет назад. Сейчас наоборот хвалят. Только толку, если ЧМ-18 мы все равно пропустим, а на отбор ЧЕ2020 Ротань уже не поможет?

Буде 2018 рік - буде видно, що і як. А зараз необхідно вигравати! А в таких як Косово - вигравати впевнено, бо реально могли закінчити 1:1.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Андрон показать

Посмотрел бы я на комменты, еслиб чистую "точку" на Коно поставили и он ее забил))

А нічого гарного ніхто б не сказав. Та й Конопля не бив би пенальті! Навіщо ці закидони, коли він зараз повнісіньке Дніще! А це колись соплі пускало, що хотіло та не відпустили в Ліверпуль!:)))) Там би його й прибили!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Без інтершуму дивитися натовпом не цікаво.

В мене онука дивиться по іншому телеку "баранчика Шона". Так що інтершум у мене є! ))))

Але взагалі згоден.Без інтершуму як без уболівальників і не важливо за кого вони вболівають! Але ж! Ну іноді коментаторів просто неможливо терпіти!

 

pavuksd

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А нічого гарного ніхто б не сказав. Та й Конопля не бив би пенальті! Навіщо ці закидони, коли він зараз повнісіньке Дніще! А це колись соплі пускало, що хотіло та не відпустили в Ліверпуль!:)))) Там би його й прибили!

Ой вей)) Важаю, що за діфірамбами він змагався б тут з Ярмолою та Ротанем) Хоча на мою думку, кращим у нас був Степан, хо я і не є його шанувальником.

 

Андрон

А я би похвалив в першу чергу Ротаня. Бо саме з його виходом команда заспокоїлась і відсунула гру від своїх воріт. Здається мені, якщо б не ця заміна, то мали б ми такий самий валідол як з турками в кінці матчу.

 

SFox

"старый конь борозду не испортит". Вот так и Ротань. Если бы на левый фланг во втором тайме выпустили Гусева, то может ещё и Олег забил бы. Потому что они мастера футбола, жаль, что не двадцатилетние

 

Arctic

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А цікавіше інше!!! ЦІкаво як вагінальне вилупате чудо, недокоментатор Вацко, десь 10 хвилин шпетило Краву, після того як він не забив гол з передачі Бутка. А передача така, що на неї не зреагували ні воротар ні два захисника косарєй. Та нехай! Проте цей вилупок мовчало і розказувало будь про що, про стиль Нойєра, а от про те, як за 3 секунди 2 неточні передачі розпіарений бичок Коваленко віддавав - то ніззяя

Я не могу слушать кроткомментаторов, смотрю игры на какцапском тв.Там комментатор нейтрален.

 

Dell

Ответ на сообщение пользователя Андрон показать

Ой вей)) Важаю, що за діфірамбами він змагався б тут з Ярмолою та Ротанем) Хоча на мою думку, кращим у нас був Степан, хо я і не є його шанувальником.

Думки далекі від футболу. Може попробувати кьорлінг?

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Dell показать

Я не могу слушать кроткомментаторов, смотрю игры на какцапском тв.Там комментатор нейтрален.

Не розумію кацапської:)

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Не розумію кацапської:)

Да ладно, на юафутболе ты писал только по кацапски)

 

Dell

Ответ на сообщение пользователя Dell показать

Да ладно, на юафутболе ты писал только по кацапски)

Писав, але, не тільки на кацапській:)))

 

RAGE

Мапа сайту Повна версія Оновити