Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Стадион имени Гагарина: когда закончится реконструкция?
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/first/1476388792-stadion-imeni-gagarina-kogda-zakonchitsja-rekonstrukciya.html

жесть... "Поле засіяне ВхОд заборонений":)

 

А.Олексин

Я тільки щось не розумію, стародавній Чернігів молодший, але рідний, брат Києва, з величезною власною історією, своїми звичаями та особливостями. Я, особисто, поважаю Юрія Гагаріна як сміливу та мужню людину, але яке вона має відношення до Чернігова??

 

FLAK-88

Ответ на сообщение пользователя FLAK-88 показать

Я тільки щось не розумію, стародавній Чернігів молодший, але рідний, брат Києва, з величезною власною історією, своїми звичаями та особливостями. Я, особисто, поважаю Юрія Гагаріна як сміливу та мужню людину, але яке вона має відношення до Чернігова??

декомунізація не дійшла до Чернігова? Вірніше - десоветизація... Тому, напевне, ще очікують Закону про десовитізацію.

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя FLAK-88 показать

Я тільки щось не розумію, стародавній Чернігів молодший, але рідний, брат Києва, з величезною власною історією, своїми звичаями та особливостями. Я, особисто, поважаю Юрія Гагаріна як сміливу та мужню людину, але яке вона має відношення до Чернігова??

Зараз тобі тут ватнічки розкажуть...:))))

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя А.Олексин показать

декомунізація не дійшла до Чернігова? Вірніше - десоветизація... Тому, напевне, ще очікують Закону про десовитізацію.

Ну це якісь нонсенс, там де не потрібно зараз ворушити кістки загиблих- переменовують, там де звичайний маразм перемогає( як з Гагаріним в 1300 літньому Чернігові)- то тут ні, все пучком...

 

FLAK-88

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Зараз тобі тут ватнічки розкажуть...:))))

Так я сам вата, але обуренний))

 

FLAK-88

Мапа сайту Повна версія Оновити