Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Днепр" - "Шахтер" 0:2. Конец "проклятию Луческу"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1480274853--dnepr-shakhter-0-2-konec-prokljatiyu-luchesku.html
  • Страницы
  • Все
  • 1

А ви хіба не звикли, що в дніпрі бидло-піротехники, а не футбольні вболівальники?

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А ви хіба не звикли, що в дніпрі бидло-піротехники, а не футбольні вболівальники?

Сказали разносчики Ахтырки?? Хоть бы заткнулись уже,франшизоиды....

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Сказали разносчики Ахтырки?? Хоть бы заткнулись уже,франшизоиды....

А чого затикатись? В мене друзі з дітьми не йдуть на стадіон як-раз із-за тих дебілів, що постійно бавляться піротехнікою! Саме в Дніпрі! Дебілам же футбол пофіг! Ти теж з ними?

 

RAGE

у команды из Сталино слишком многа мумукафф.

 

Бульдозер

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

А чого затикатись? В мене друзі з дітьми не йдуть на стадіон як-раз із-за тих дебілів, що постійно бавляться піротехнікою! Саме в Дніпрі! Дебілам же футбол пофіг! Ти теж з ними?

Идиот он и есть идиот,шо ещё и сказать..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Идиот он и есть идиот,шо ещё и сказать..

То лікуйтесь!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Идиот он и есть идиот,шо ещё и сказать..

І чисто по люськи тобі нічого відповісти, тому ти намагаєшся когось образити! Особисто мені по...й твоя думка. А опускати самого себе тобі вже не варто, вже таке дніще - далі нікуди!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

І чисто по люськи тобі нічого відповісти, тому ти намагаєшся когось образити! Особисто мені по...й твоя думка. А опускати самого себе тобі вже не варто, вже таке дніще - далі нікуди!

А что можно по людски ответить на идиотизм человеческий? ...

 

maxx

Извини,но не интресно совсем,ты не в себе вообще!...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

А что можно по людски ответить на идиотизм человеческий? ...

Під людським ідіотизмом ти маєш на увазі постійні піротехнічні вітівки вболівальників Дніпра, всю ту постійну задимленість стадіону?! Тоді вибачаюсь!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Під людським ідіотизмом ти маєш на увазі постійні піротехнічні вітівки вболівальників Дніпра, всю ту постійну задимленість стадіону?! Тоді вибачаюсь!

Разгром Ахтырки например,вашими идиотами!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Разгром Ахтырки например,вашими идиотами!

І до чого тут оці "стрілки" в стилі: а ви зато в мій горщик нарісяли. Якщо ти вперто мене ідентифікуєш з тими імбіцилами, в секторах яких я з 1994 року не сидів, то захищати иї, на відміну від тебе, не збираюсь! Більш того! Ти не знаєш як меня було соромно, коли я приїхав в інше місто, ми гуляємо з друзями, їхніми жінками і дітьми, і їдуть фани ДК автобусами, а з вікон стирчать голі дупи... Чому я таких дебілів маю захищати?

Особисто я хочу футболу на стадіонах, а це не тільки забавка олігарха і ручні, чи зовсім дикі, ультраси! Це перш за все вболівальник який приносить душу і гроші в футбол! Якщо тебе влаштовує футбол в клітці - будь-ласка. От тільки не потрібно тупо когось принижувати. Ти точно цип себе нае ставиш вище когось.

Тож можеш писати своє чергове "піх4й" і добраніч!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

І до чого тут оці "стрілки" в стилі: а ви зато в мій горщик нарісяли. Якщо ти вперто мене ідентифікуєш з тими імбіцилами, в секторах яких я з 1994 року не сидів, то захищати иї, на відміну від тебе, не збираюсь! Більш того! Ти не знаєш як меня було соромно, коли я приїхав в інше місто, ми гуляємо з друзями, їхніми жінками і дітьми, і їдуть фани ДК автобусами, а з вікон стирчать голі дупи... Чому я таких дебілів маю захищати?

Особисто я хочу футболу на стадіонах, а це не тільки забавка олігарха і ручні, чи зовсім дикі, ультраси! Це перш за все вболівальник який приносить душу і гроші в футбол! Якщо тебе влаштовує футбол в клітці - будь-ласка. От тільки не потрібно тупо когось принижувати. Ти точно цип себе нае ставиш вище когось.

Тож можеш писати своє чергове "піх4й" і добраніч!

А я в "тех" секторах вообще никогда не сидел! Но это тебе не мешает ересь свою нести!..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

А я в "тех" секторах вообще никогда не сидел! Но это тебе не мешает ересь свою нести!..

В чому єресь? От в чому єресь? В тому, що я задів твою священну корову?

Чи в тому, що в минулому домашньому матчі мій товариш з 8 літнім сином встав, забагато до закінчення матчу, і поїхав додому? Я тебе в чомусь особисто звинувачував? То чого ти почав плюватися компостом в мій бік?

Макс! Ти неадекват!

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

В чому єресь? От в чому єресь? В тому, що я задів твою священну корову?

Чи в тому, що в минулому домашньому матчі мій товариш з 8 літнім сином встав, забагато до закінчення матчу, і поїхав додому? Я тебе в чомусь особисто звинувачував? То чого ти почав плюватися компостом в мій бік?

Макс! Ти неадекват!

омг...,нет,не могу,и не хочу......,давай..

 

maxx

Писать про матч особо нечего. Не понимаю смысла заголовков тех, причем тут какое то проклятие Луческу? Типа луческу не удавалось ни разу выиграть или что? Сейчас какой смысл об этом говорить, команды разных лиг по сути, если уровень считать. Второй гол наглядно это показал, так что обсуждать то нечего. Очень жаль что у нас отвалились две сильные команды Днепр и Металлист

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Писать про матч особо нечего. Не понимаю смысла заголовков тех, причем тут какое то проклятие Луческу? Типа луческу не удавалось ни разу выиграть или что? Сейчас какой смысл об этом говорить, команды разных лиг по сути, если уровень считать. Второй гол наглядно это показал, так что обсуждать то нечего. Очень жаль что у нас отвалились две сильные команды Днепр и Металлист

Согласен, очень жаль,что отвалились ДД и МХ. #житипоновому ага

 

Const

С победой нас!

Это матч, кстати, неплохо показал некоторым фомам неверующим почему Коваленко должен быть в сборной. И я даже не только и не столько про голы, как про остальные действия.

 

Dimonych

Гасконь я понял играть будет в первой лиге

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя Dimonych показать

С победой нас!

Это матч, кстати, неплохо показал некоторым фомам неверующим почему Коваленко должен быть в сборной. И я даже не только и не столько про голы, как про остальные действия.

Какие "действия"? Уймища неточных пасов, медленная работа с мячом (а если быстрая, то сразу потеря!), ни одной успешной обводки даже супротив 17-леток. А в Сборной к.п.д. около нуля.

 

Бульдозер

Коваленка в збірній не має бути! Здається, що він щей й дебілкуватий якийсь! Інтелекту там точно як у даунбасні

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Dimonych показать

С победой нас!

Это матч, кстати, неплохо показал некоторым фомам неверующим почему Коваленко должен быть в сборной. И я даже не только и не столько про голы, как про остальные действия.

Слабовато Вітя зіграв

Те що 2 голи забив + пенальті заробив то звичайно добре.

але від Коваленка всі очікують більшого.

 

CROTovich

НАрешті перемогли на Дніпро-Арені.

вже й непамятаю коли то будло в останній раз.

Перемога на класі.

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Какие "действия"? Уймища неточных пасов, медленная работа с мячом (а если быстрая, то сразу потеря!), ни одной успешной обводки даже супротив 17-леток. А в Сборной к.п.д. около нуля.

Ты другой матч смотрел, расслабься. Ни одно успешной обводки так, что пенальти заработал и сквозь двух игроков просачивался :) И с пасами как раз все ОК было. В сборной у него тоже порядок есть нормально смотреть за его игрой и есть бы наши "звезды" фланговые на него лучше пасовали.

 

Dimonych

Ответ на сообщение пользователя Бульдозер показать

Какие "действия"? Уймища неточных пасов, медленная работа с мячом (а если быстрая, то сразу потеря!), ни одной успешной обводки даже супротив 17-леток. А в Сборной к.п.д. около нуля.

Головне що він не мумука

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

Головне що він не мумука

Ага, это сразу +20 баллов к общему левелу))

 

Const

Вообще, в 2016 году говорить о мумуках (особенно болельщикам команд, которые вынужденно теперь играют без них, а еще недавно у них было больше) это какой-то зашквар.

 

Dimonych

пдм

 

SuperDenis

g

 

Helloworld1

Не конец еще

 

Helloworld1

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити