Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Віктор Вацко впіймав чималу щуку (Фото)
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/newscommon/1486214182-viktor-vatsko-vpiimav-chymalu-shchuku-foto.html
  • Страницы
  • Все
  • 1

16-ю поймали,после фотосессии:)

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

http://s012.radikal.ru/i319/1702/53/6d856ab00133.j...

Как и обещал,ровно год назад так ловили,от 0.7-2.3 кг.

молодцы, хороший урожай!

на воблер или на микроджыг брали?

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

молодцы, хороший урожай!

на воблер или на микроджыг брали?

Угу! Тролінгом:)))

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Там в тестя друзі. Він заядлий зимовий рибалка + мисливець. Приїздили, мисливський будиночок, ну, і вся відповідна романтика... І влітку і зимою.

Я більше підводною рибалкою займався. Але, після легкого кесону зараз глибше 3-4 метрів вже не пірнаю.

ти підводний мисливець?)

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

ти підводний мисливець?)

На жаль, був! Якщо серйозно. Зараз по мілководдю можу побалуватися. Тягне все одно. Одне погано - ріки, останніми роками, катастрофічно позаростали і замулились. Отак ми з ненькою природою чинимо...

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Чому?

щука зараз з ікрою, взагалі то..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

щука зараз з ікрою, взагалі то..

Так! Але ловити її не заборонено.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

щука зараз з ікрою, взагалі то..

там де Вітя ловив то платник і ловити можна коли завгодно і що завгодно якщо це дозволяє адміністрація..

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

там де Вітя ловив то платник і ловити можна коли завгодно і що завгодно якщо це дозволяє адміністрація..

На щуку з березня заборона, не пам"ятаю точно. Переднерестовий період.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

там де Вітя ловив то платник і ловити можна коли завгодно і що завгодно якщо це дозволяє адміністрація..

Щодо платника, там теж якість підвоні камні є! Бо навіть аборигенні види риби можна ловити без будь-якої оплати... Взагалі - там стільки законодавчо накручено...

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

На жаль, був! Якщо серйозно. Зараз по мілководдю можу побалуватися. Тягне все одно. Одне погано - ріки, останніми роками, катастрофічно позаростали і замулились. Отак ми з ненькою природою чинимо...

Колега).. я теж полюванням займаюсь, правда останнім часом не багато часу вільного на цю справу(( і отіти діставали((.. давно в воді не був((.. але снарягу поки продавти не збираюсь))

-

я доречі цього року аху..л від кількості "зельонки" і те як довго вона трималась в Дніпрі(((

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

На щуку з березня заборона, не пам"ятаю точно. Переднерестовий період.

немає в нас такої заборони, загальна нерестова заборона і все!, нажаль.. приблизно з 1 чи 10 квітня (в різних областях по різному)

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Щодо платника, там теж якість підвоні камні є! Бо навіть аборигенні види риби можна ловити без будь-якої оплати... Взагалі - там стільки законодавчо накручено...

та да.. була навіть інфа шо можна орендатора нахпослати і ловити собі безкоштовно

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Колега).. я теж полюванням займаюсь, правда останнім часом не багато часу вільного на цю справу(( і отіти діставали((.. давно в воді не був((.. але снарягу поки продавти не збираюсь))

-

я доречі цього року аху..л від кількості "зельонки" і те як довго вона трималась в Дніпрі(((

Та це капець:((

Не той вже Дніпро! Та й інші ріки не ті. Як згадаю ще зовсім недавно скільки сома в Тетереві було... Зараз води менше, мутна, зарослі очерету, рибу електровудками вибити... А спорядження зараз гуд! Пам"ятаю колись з саморобним пневматом, маскою, що після 10 хвилин відчуття, що мордяку набили ногами....:))) Про гідрокостюми взагалі мовчу...

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

немає в нас такої заборони, загальна нерестова заборона і все!, нажаль.. приблизно з 1 чи 10 квітня (в різних областях по різному)

Я згадав про заборону. Зараз в Україні не знаю. А до зятя їздив в Гомель, то там він говорив з березня щуку ніц...

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

там де Вітя ловив то платник і ловити можна коли завгодно і що завгодно якщо це дозволяє адміністрація..

тоды не понятно чим гордитись?

я теж можу у акваріумі рибу ловить, навіть сачком...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

тоды не понятно чим гордитись?

я теж можу у акваріумі рибу ловить, навіть сачком...

не все так просто. якщо риба тупо не хоче їсти, то хоч це платник, хоч це дикі водойми, піймати її буде важко..

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Та це капець:((

Не той вже Дніпро! Та й інші ріки не ті. Як згадаю ще зовсім недавно скільки сома в Тетереві було... Зараз води менше, мутна, зарослі очерету, рибу електровудками вибити... А спорядження зараз гуд! Пам"ятаю колись з саморобним пневматом, маскою, що після 10 хвилин відчуття, що мордяку набили ногами....:))) Про гідрокостюми взагалі мовчу...

Вся біда в тому що позамивали нерестилища, відсутність контролю викидів всякого гівна підприємствами.. та і водосховища скоро нам зароблять подарунок((..

Ласти акванавт виробництва Київ гума.))..

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Я згадав про заборону. Зараз в Україні не знаю. А до зятя їздив в Гомель, то там він говорив з березня щуку ніц...

І це правильно.. чого має бути заборона на вилов тієїж щуки в травні якщо вона вже в березні давно віднерестилась?

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

молодцы, хороший урожай!

на воблер или на микроджыг брали?

На жерлицы!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

щука зараз з ікрою, взагалі то..

Так,так!В тому році літрову банку назбирав!

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Я згадав про заборону. Зараз в Україні не знаю. А до зятя їздив в Гомель, то там він говорив з березня щуку ніц...

У нас в Украине с 1-го апреля по 20 мая,а также по 10 июня,по разным областям.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

У нас в Украине с 1-го апреля по 20 мая,а также по 10 июня,по разным областям.

Ну, так! В нас як у всьому дебілізм! Щука нереститься коли сходить крига, а це здебільшого буває далеко до 1 квітня.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Ну, так! В нас як у всьому дебілізм! Щука нереститься коли сходить крига, а це здебільшого буває далеко до 1 квітня.

А также запрещено ловить с 1ноября до 1 апреля на зимовальных ямах.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Браконьер.

Трофейное-это платник. Браконьерство, в принципе, невозможно.

 

chila

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити