Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
The Sun: "Ньюкаслу" нужен Милевский
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/12-12-2012-the-sun-nyukaslu-nuzhen-milevskiy.html

все хотят Милевского

 

Nasik

Да заберите хоть кто нибудь!

И Алю в придачу.

 

Романыч

Все хотят Милевского, кроме киевского Динамо ))))

 

lionel

А я не сумніваюсь в зацікавленості інших клубів до Мілевського, питання тільки в ціні.

І візьмем наприклад Кранчара який перейшов за 7 лімонів в Київ, що той собою представляв після застою в попередній команді - абсолютний нічого, але знайшовся лузер в вигляді ДК які відвалили суму яка набагато переважає його вартість, тому чому не може знайтись якийсь іноземний клуб тренер якого ще пам'ятає як Міля грав рік-два назад.

 

Велемчук

імхо, брехня це все

люди не дурні, елементарно його статистика проти нього

 

Локи

Ливер, Ньюкасл... если Лахтер увеличит дозу, следующими могут оказаться Манчестеры или Барса с Реалом... Деня, харош курить, Динамо-2 нужно спасать, там Тема может пригодиться

 

Dominator

Все бы ничего, но источник... желтее просто не бывает.

 

chila

а завершиться це все ще одним шансом від Суркіса та слова про перспективність цього гравця, ну а Міля, наслідуючи свого дружка, скаже, що завжди хотів грати тільки в Динамо та готовий доводити свої профпригідність

 

Локи

...але знайшовся лузер в вигляді ДК які відвалили суму яка набагато переважає його вартість, тому чому не може знайтись якийсь іноземний клуб тренер якого ще пам'ятає як Міля грав рік-два назад.

Велемчук

12.12.2012 11:44

а я щось пригадую що рік два назад Міля тільки виходив на поле і грав лише раз через десять)))

блін мабуть тільки лузер як ДК може тримати такий баласт))

 

McAron

На Милю прям таки рождественская распродажа, скидка 60%. Интересно посмотреть, чем закончится на самом деле. Полная уверенность только в одном - в Динамо он больше феерить не будет.

 

Штейгер

играя в той же Фиорентине или Ньюкаслу, Артем мог бы вернуть место в сборной, а там глядишь и снова Ливерпуль заинтересуется :)

 

alexsashka

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

...але знайшовся лузер в вигляді ДК які відвалили суму яка набагато переважає його вартість, тому чому не може знайтись якийсь іноземний клуб тренер якого ще пам'ятає як Міля грав рік-два назад.

Велемчук

12.12.2012 11:44

а я щось пригадую що рік два назад Міля тільки виходив на поле і грав лише раз через десять)))

блін мабуть тільки лузер як ДК може тримати такий баласт))

Поживем - побачим, але я чомусь впевнений що Міля весною буде кардинально відрізнятись від Мілі теперішнього, в кращу сторону звісно. А якщо помилюсь то напевно дуже швидко ми побачим ще одного "експерта" на телебаченні. :)

 

Велемчук

Ответ на сообщение пользователя Велемчук показать

Поживем - побачим, але я чомусь впевнений що Міля весною буде кардинально відрізнятись від Мілі теперішнього, в кращу сторону звісно. А якщо помилюсь то напевно дуже швидко ми побачим ще одного "експерта" на телебаченні. :)

він вже давно експерт в клубах.. нічних.. а телебаченні мабуть зможем побачити тільки у Катрусі Осадчої

 

McAron

ты и сам иногда не поймёшь,

отчего так бывает порой,

что собою ты к людям придёшь,

а уйдёшь от людей — не собой.

Александр Блок

 

lionel

А что еще не все клубы АПЛ перебрали запускатели уток, примеряя их к Миле или еще есть парочка завалящих?! ))

 

Subudai (Киев)

Мапа сайту Повна версія Оновити