Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Россия - Чили: видеопрогноз Владимира Пояснюка
Источник: https://m.footboom1.com/ua/russia/national-team/1496923588-rossiya-chili-videoprognoz-vladimira-poyasnjuka.html

а що таке раіся? і навіщо про нього прогноз на укр сайті?

 

Локи

чи про неї?

 

Локи

Взагалі то, у цьому матчі ще грає й Чілі, одна з сильніших світових збірних. Це взагалі складне питання - чи правильно буде ігнорувати всіх суперників збірної Снігерії. В цілому, як ви помітили, будь-які згадки про цю збірну чи клуби цієї країни й так мінімізовано. Але я вас почув, будемо намагатись ще більш мінімізувати.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Взагалі то, у цьому матчі ще грає й Чілі, одна з сильніших світових збірних. Це взагалі складне питання - чи правильно буде ігнорувати всіх суперників збірної Снігерії. В цілому, як ви помітили, будь-які згадки про цю збірну чи клуби цієї країни й так мінімізовано. Але я вас почув, будемо намагатись ще більш мінімізувати.

та я ж не остання інстанція:)

проте дякую:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

та я ж не остання інстанція:)

проте дякую:)

злився, контра? :)

 

ГОСТ 11128-65

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Взагалі то, у цьому матчі ще грає й Чілі, одна з сильніших світових збірних. Це взагалі складне питання - чи правильно буде ігнорувати всіх суперників збірної Снігерії. В цілому, як ви помітили, будь-які згадки про цю збірну чи клуби цієї країни й так мінімізовано. Але я вас почув, будемо намагатись ще більш мінімізувати.

Ми тільки за, а Вова то переживе?)))

 

muntyan

Мапа сайту Повна версія Оновити