Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Директор "Арени Львів" Євген Болкун: "Газон буде у відмінному стані"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/national/1510230859-dyrektor-areny-lviv-yevhen-bolkun-hazon-bude-u-vidminnomu-stani.html

Наскільки я знаю, то Євген Болкун завжди дає інтерв'ю українською. Думаю і цей раз не став винятком, хоч я цього випуску новин і не бачив. Коли так, то виникає питання: доколє?..

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Наскільки я знаю, то Євген Болкун завжди дає інтерв'ю українською. Думаю і цей раз не став винятком, хоч я цього випуску новин і не бачив. Коли так, то виникає питання: доколє?..

Забий. Футбуму потрібен контингент читачів, які заходять читати цей ресурс. Їм потрібно продавати рекламу, і платити зарплату своїм працівникам. Це бізнес.

 

vvv

Ответ на сообщение пользователя vvv показать

Забий. Футбуму потрібен контингент читачів, які заходять читати цей ресурс. Їм потрібно продавати рекламу, і платити зарплату своїм працівникам. Це бізнес.

Нє, буду боровся ) Футбуму вистарчить і 96,5% російськомовних матеріалів, щоб реалізувати вищеперераховане тобою, а нам, україномовним дописувачам, наші три відсотки мусе бути налічено. З часом я планую добитись, щоб впродовж доби навіть викладався 1 (один) матеріал, перекладений з російської на українську.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Наскільки я знаю, то Євген Болкун завжди дає інтерв'ю українською. Думаю і цей раз не став винятком, хоч я цього випуску новин і не бачив. Коли так, то виникає питання: доколє?..

Ох... Як це мені вже набридло... В одне вухо влітає, в інше вилітає...

Марче, дякую за сигнал, зараз буде українською, перероблю.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Ох... Як це мені вже набридло... В одне вухо влітає, в інше вилітає...

Марче, дякую за сигнал, зараз буде українською, перероблю.

Якщо переробити, то будь- ласка грамотно. Не "в відмінному", а " у відмінному"

Дякую. З повагою.

 

vvv

Ответ на сообщение пользователя vvv показать

Якщо переробити, то будь- ласка грамотно. Не "в відмінному", а " у відмінному"

Дякую. З повагою.

Між нами, дівчатами, пан Євген сказав саме "в відмінному". Змінив.

 

Павел Булах

а чого ГТ критикував стан газону на ЛА???

 

А.Олексин

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Між нами, дівчатами, пан Євген сказав саме "в відмінному". Змінив.

"То таке. То життє." © Євгену видніше що і як казати. )

З повагою.

 

vvv

Мапа сайту Повна версія Оновити