Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Аякс" - "Тоттенхэм" 2:3. уМОУРАпомрачительный камбэк
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1557349361--ayaks-tottenkhem-2-3-umourapomrachitelnyy-kambek.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя A2cnUA показать

Вот бы вирус сенсаций и камбеков распространился и на другие турниры и Ман Сити потеряли очки в последнем туре АПЛ, а Ингулец победил (-зачеркнуто), разгромил! Шахтер в финале Кубка ))))

ахаха))))

цеп'ять)

 

SFox

Це просто фантастика! Неймовірна ЛЧ цього сезону!

Вболівав за Аякс, но коли побачив на яких емоція після 3 голу впав Почетіно, це було мегакруто, за це ми любимо футбол! визнаю що Тотенгем заслужив фінал! Молодці! Круть!

 

Olegyner

Англійський фінал в ЛЧ + цілком реальний англ фінал в ЛЕ...

Де Іспанія, де?)

 

Olegyner

Где Аякс, где???!?!?

 

sea

Ответ на сообщение пользователя sea показать

Где Аякс, где???!?!?

Глор Фейє?)

 

SFox

В свете вероятных суто английских финалов "Футболам" должно быть ещё больнее за потерю АПЛ со следующего сезона. Упущен очень лакомый кусок футбольного пирога...

 

A2cnUA

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Та просто молоді, недосвідчені пацани. Не перегинай.

От Зієч і Тадіч якраз ні... Досвідчені хлопаки. Як і Шоне, на совісті якого другий гол в ворота Аяксу

 

Shurifan

Ответ на сообщение пользователя Olegyner показать

Це просто фантастика! Неймовірна ЛЧ цього сезону!

Вболівав за Аякс, но коли побачив на яких емоція після 3 голу впав Почетіно, це було мегакруто, за це ми любимо футбол! визнаю що Тотенгем заслужив фінал! Молодці! Круть!

почетино не просто так упал.. он зубами выгрыз кусок газона, который на фарт повезет в Мадрид...

 

арера

Ответ на сообщение пользователя Shurifan показать

От Зієч і Тадіч якраз ні... Досвідчені хлопаки. Як і Шоне, на совісті якого другий гол в ворота Аяксу

Я про команду загалом. Цьогорічний плей-офф ЛЧ яскраво підкреслює вагу саме команди, команди керованої тренером - Лівер без лідерів це довів, сьогодні шпори - зробили те ж саме, в другому раунді поспіль... МанЮ - в 1/8 довів....

Аякс безперечно шкода, але на тих качелях після 2:2 - могло статись все що завгодно. Не забили свої моменти, а шпори - витиснули максимум зі своїх.

 

SFox

Аякс" - "Тоттенхэм" 2:3. уМОУРАпомрачительный камбэк

---

Слабенький заголовок, як на мене.

Зрозуміло, що Моура забив, три, і тем решта дефірамбів... Але визначальне в цьому матчі - ТРЕНЕР. Як змінився в перерві Тоттнем! Це зось неймовірне! Це перемога імені Почеттіно - а Лукас просто якісна оправа портрету.

 

SFox

Детвору жаль, но шпоры заслужили выход. Пипец матч. Глоры и болелы победили сегодня.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Аякс" - "Тоттенхэм" 2:3. уМОУРАпомрачительный камбэк

---

Слабенький заголовок, як на мене.

Зрозуміло, що Моура забив, три, і тем решта дефірамбів... Але визначальне в цьому матчі - ТРЕНЕР. Як змінився в перерві Тоттнем! Це зось неймовірне! Це перемога імені Почеттіно - а Лукас просто якісна оправа портрету.

Хіба шо вагон гівеньця змусив їх з'їсти... Бо оце шоб тако фартило, то я навіть не знаю, що треба робити... Це перемога імені фарту і випадку. А те що змінився Тоттнем, то куди Шторам було вже дітися? Загнані в глухий кут, поперли в атаку з іспанською палкою-копачкою начолі, вляпалися у відкритий футбол, який їм якось зовсім не притаманний, і в результаті якимось дивом потрапили в фінал... І це не Почеттіно телепортував Шоне туди, де він явно був зайвий, коли забивали другий гол. І не він завадив Зійечу оформити хет-трик до 80 хвилини. Ну і Аякс, котрий відбивається, рахуючи секунди до свистка - то кітайская поддєлка якась, а не команда, яка всім різко стала подобатися в останні місяці. З іншого боку, він тренер команди-переможця, так шо його вклад в успіх без сумнівів солідний, але щоб прям перемога його імені... І як на мене, це Аякс програв цей матч, а не Тоттнем його виграв. Як учора Барселона...

 

Shurifan

Матч - фантастика! Но как же жаль болел Аякса... особо тех, кто был на стадионе. Это было трагедией.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Я про команду загалом. Цьогорічний плей-офф ЛЧ яскраво підкреслює вагу саме команди, команди керованої тренером - Лівер без лідерів це довів, сьогодні шпори - зробили те ж саме, в другому раунді поспіль... МанЮ - в 1/8 довів....

Аякс безперечно шкода, але на тих качелях після 2:2 - могло статись все що завгодно. Не забили свої моменти, а шпори - витиснули максимум зі своїх.

Та МЮ лишний в этом списке. Там больше на дикий фарт похоже было и расхлябанность соперника.

 

wert

Хорошо, что не смотрел....

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Да,у меня друг пошёл,и телефоны отключил,утром пожалеет!))

Я тоже пошел спать. Аякс лохи похоже, в 1 тайме переигрывали, успокоились.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

Что за чудо Лига Чемпионов?

Ещё один удивительный камбэк в исполнении Шпор!

Кто то верил в шпор после первого тайма?

Я ні.

 

игорь38

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Я тоже пошел спать. Аякс лохи похоже, в 1 тайме переигрывали, успокоились.

Та че лохи? Тоже спать пошли.

 

wert

Такое впечатление, что УЕФА наняли сценаристов у HBO

 

zulu

Ответ на сообщение пользователя Olegyner показать

Англійський фінал в ЛЧ + цілком реальний англ фінал в ЛЕ...

Де Іспанія, де?)

Получается так: выиграть АПЛ сложнее чем еврокубок?

 

olimp

Жаль детвору Аякса. Думал, не расстроюсь английскому финалу, а как-то до сих пор обидно. Хоть англичан люблю и к шпорам положительно отношусь.

Что уж, сами виноваты... Аякс просто растерялся во втором тайме.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Кто пошел спать после первого тайма - лошары!)))))

я пішов ... і повністю погоджуюсь !

)))

 

GOTS

Почетіно - БОГ

чувак без ТРАНСФЕРІВ ! (Моура ? і все ...) за останні 2-3 роки, без траммовнах купи гравцвів основи !

І якщо за словами Маураньйо то Клоп ніколи не скаржиться, то що говорити про Почетіно ?

Цей тренер все СКІЛЬКИ БАБЛА заробив для ФК то я б на місці президента Шпор то лизав би його дупу щодня ! Бо Почетіно просто - ЗОЛОТО АНТИЛОПА !

 

GOTS

Не просекли тренеры Аякса простой момент: в этом розыгрыше ЛЧ фартовой является запасная чёрная форма, в ней Аякс победил во всех матчах плей-офф. В основной красной не победил ни разу - вот такой парадокс.

А если серьёзно, то Аяксу серьёзно не хватило физики во втором тайме. Особенно проваливались левый фланг и опорная зона. Дольберг, Тальяфико и Шёне совсем плохо сыграли, Де Йонга перехвалили, и он не успевал за всеми подчищать. Тадичу тоже не хватало свежести и точности, отсюда такой результат.

А у Тоттнэма отлично сыграли Моура, Деле Алли, Роуз. Эриксен сыграл лучше, чем в первом матче, а вот Сона наглухо закрыли.

А вообще жаль, что Аякса не будет в финале. Боюсь, что два английских клуба сыграют в закрытый тактический футбол, особенно если в обоих не будут играть главные бомбардиры.

 

Игорини

А обзор бы я назвал так: Memento MoUri (подражая известному выражению "Memento Mori" (Помни о смерти).

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Жаль детвору Аякса. Думал, не расстроюсь английскому финалу, а как-то до сих пор обидно. Хоть англичан люблю и к шпорам положительно отношусь.

Что уж, сами виноваты... Аякс просто растерялся во втором тайме.

та ну ...норм грав ...десь просто не вистачило точності ... так буває.

пс. ну, звісно зараз всі почнуть ПРО ДОСВІД ... і тд .. але тоді Барсі що ? теж досвід ?

це гра рівних команд ...Моура забив 2 мячі просто ФАНТАСТИЧНІ ... другий, там ЛІС людей і мяч неймовірним іином всіх оминув,

3-й мяч, десь така ж дося ..там якби на 0,0000000001 с удар був пізніше то йогоб заблокували.

так буває ! і якби заблокували то ЗАРАЗ ми б говорили про ІНШЕ.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

Почетіно - БОГ

чувак без ТРАНСФЕРІВ ! (Моура ? і все ...) за останні 2-3 роки, без траммовнах купи гравцвів основи !

І якщо за словами Маураньйо то Клоп ніколи не скаржиться, то що говорити про Почетіно ?

Цей тренер все СКІЛЬКИ БАБЛА заробив для ФК то я б на місці президента Шпор то лизав би його дупу щодня ! Бо Почетіно просто - ЗОЛОТО АНТИЛОПА !

100%.Особенно учитывая в каком чемпионате они играют и обычное место шпор до Почетино. Жалко Аякс,но англы заслужили.

 

Phoenix

А ось мені Аякс не шкода ні разу... Так, симпатична команда, так, молода. Але грати потрібно до фінального свистка, і англи це чудово знають, тому шпори зараз у фіналі, а хлопці шмарклі розмазують... Тим більше, що враховуючи всі кадрові проблеми як Лівера так і Тоттнема, то там таки видно роботу тренерів...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Жаль детвору Аякса. Думал, не расстроюсь английскому финалу, а как-то до сих пор обидно. Хоть англичан люблю и к шпорам положительно отношусь.

Что уж, сами виноваты... Аякс просто растерялся во втором тайме.

Тоже так думаю... Хотя кто мешал Аяксу решать в концовке?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

А ось мені Аякс не шкода ні разу... Так, симпатична команда, так, молода. Але грати потрібно до фінального свистка, і англи це чудово знають, тому шпори зараз у фіналі, а хлопці шмарклі розмазують... Тим більше, що враховуючи всі кадрові проблеми як Лівера так і Тоттнема, то там таки видно роботу тренерів...

На этот раз опыт победил...

 

Atlant

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити