Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Александр Хацкевич: "Не считаю, что "Динамо" – это топ-клуб"
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1569604564-aleksandr-khackevich-ne-schitayu-chto-dinamo-eto-top-klub.html

короче типа при нём не давали денег на трансферы а он такой герой клуб не уронил ни разу

 

Igor Korohov

брюгге купил нападающего за 8 млн, потому что вырастили и продали своих на 60 млн, вот такой баланс и такие финансы. А кого на 60 млн подготовил на продажу Хацкевич? Я так понял Гармаша и Сидорчука, потому что они по его словам в игре в карты не испортят хороший коллектив...

 

Arctic

Всё верно,какой там топ-клуб??

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Всё верно,какой там топ-клуб??

Звісно, тобі - ТОП-хуєсосу, краще знати

 

K. A. Valderrama

Прочитав в'юху тупорилого бульбаша повністю! То чмо пропите стоїть на щаблині еволюції десь між Столяровим і сісє, га, ндоничами - такий же нікчемний підорас!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

Прочитав в'юху тупорилого бульбаша повністю! То чмо пропите стоїть на щаблині еволюції десь між Столяровим і сісє, га, ндоничами - такий же нікчемний підорас!

Ну это было ясно ещё до назначения в Динамо. В сб Беларуси уже чудил и вечно оправдывался.

 

Фриц

Есть у него хоть одна вьюха, где он абсолютно взял вину на себя? Аж интересно.

 

Фриц

Ответ на сообщение пользователя Фриц показать

Ну это было ясно ещё до назначения в Динамо. В сб Беларуси уже чудил и вечно оправдывался.

Я якось з одним білорусом зрізався, бо він поливав на сім світ стоїть Хаца. Я заступився і пішло-поїхало. Виявляється, що я був не правий від початку. І вибачився ще два роки тому. Бо виходить, дійсно, що Хац не просто поганий ьренер, він ще тупа малоінтелек уальна людинка з купою гівна в наповненні.

По інтерв'ю це добре видно. Звісно, якщо він розуміє, що його вже нікуди не візьмуть, а після такого в'ю ти паче, і все робить на імідж негативчика. Декому такі персонажі потрібні для саморозвалу. Зіцпрєжсєдатєль Фунт

 

K. A. Valderrama

Мапа сайту Повна версія Оновити